USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Усик може постраждати, якщо захищатиме Лавру, – екс-член «Донбасу»

13 Грудня 2018 21:42
Екс-член батальйону «Донбас» Олег Дуб заявив, що якщо Олександр Усик зібрався захищати ченців Києво-Печерської Лаври «від нас», то він може постраждати. У тому числі опинитися з «проломленою головою».

«Усик заявив, що Лавру захищатиме від нас?!))) Він думає, що там все буде по правилах, суддя, перерви між раундами, відрахунок нокауту...?!)))) Кличко он на Грушевського вже намагався когось захищати і побілів від вогнегасника. А тут можна і з проломленою головою чемпіону залишитись. Горе від ума в цього Усіка)))))

Ну куди тобі з народом тягатися, телепню?! Там же рушник ніхто на ринг не викине ддя порятунку))))», – написав чоловік на своїй сторінці у Фейсбуці.

Чи означає пост Олега Дуба в Facebook, що дійсно вже існує якийсь сценарій насильницького захоплення київської святині, не уточнюється.
Нагадаємо, 12 грудня абсолютний чемпіон в першій важкій вазі, український боксер Олександр Усик вкотре висловився на підтримку Української православної церкви Московського патріархату. Так, під час прямого ефіру на одному з телеканалів, відповідаючи на запитання ведучого, що він буде робити, якщо радикально налаштовані люди "підуть захоплювати Лавру і здійснювати насильство по відношенню до монахів", Усик відповів: "Я встану на бік ченців".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
777 Показати IP 13 Грудня 2018 22:00
а слабо это александру в глаза сказать? да так чтоб один на один,а не из толпы тявкать.он чемпион,а ты дерьмо.
ща до 777 Показати IP 14 Грудня 2018 06:12
а ти ДЕБІЛ
Сергей до 777 Показати IP 15 Грудня 2018 07:27
Шакалы только сраей и подтявкивают
Олег Показати IP 13 Грудня 2018 22:08
Дуб э дуб
Лучанин Показати IP 13 Грудня 2018 22:29
А какое отношение к народу имеет это чмо дубовое?
Корiнний лучанин Показати IP 13 Грудня 2018 22:31
Видно герой нацик.а не мае сим подумать ,до iв нього голова .что нема?
Православний Показати IP 13 Грудня 2018 22:36
Всі херої у фейсбуках
HUSQVARNA Показати IP 13 Грудня 2018 22:43
Це про який народ цей пеньок дубовий ляпаяє??? Про свій - мусарскій?????????????
Анатоль_ Показати IP 13 Грудня 2018 22:48
Екс член то як понiмать? Шо то таке? То звання чи шо?
Ай Показати IP 13 Грудня 2018 23:19
Де таке Усик заявляв, що підтримує московський патріархат? Він віруюча людина, яка за єдність, а не розкол. Це людина яка реально досягла якихось вершин у житті? І чому це дуб асоціює себе з усім народом?
Лучанин до Ай Показати IP 14 Грудня 2018 09:57
Він є прихожанином УПЦ (канонічної) як і більшість населення України.
Ісса Ндойє Показати IP 13 Грудня 2018 23:20
Я знаю Дуба - це натуральне " ЧМО", його основна якість при ускладненні ситуації - вчасно евакуюватись... Він геройствує переважно у Фейсбуці..
Анонім Показати IP 13 Грудня 2018 23:35
Папу Карло вызвали в школу по поводу плохого поведения Буратино. После выслушивания нотаций Папа спрашивает: – Ну, а по умственному развитию он как? – Откровенно говоря… дуб-дубом! – Эээ! Не скажите! Карельская береза!
Я Показати IP 14 Грудня 2018 04:26
це ж яким треба бути придурком, тобто дубом щоб таку фігню писати.. А не може допустити баран дубовий, що в Лаврі дійсно буде народ і йому та й його кодлу там дійсно мозги вправлять ??
читач Показати IP 14 Грудня 2018 08:09
Своїм висловлюванням дуб довів, що нападати все ж планують.
Екс члену Показати IP 14 Грудня 2018 08:50
А ти, екс члене, не думаєш, що дуб теж дерево не вічне? Взагалі, вас, нациків, вже поганою мітлою пора гнати з України. Поки ви гпвкаєте з підворітні, життя тут не буде.
я Показати IP 14 Грудня 2018 20:20
мені цікаво, якби в Рашці вирішили створити свою церкву кацапську, а Українці були проти
я Показати IP 14 Грудня 2018 20:36
А ще краще толпи українців ідуть на захист українців в Москві наприклад, українських церков на Червойній площі, на Кубані - кубанська область неньки України
я Показати IP 14 Грудня 2018 20:49
Добре що хоч міст нам побудували, він нам дуже в пригоді буде
я Показати IP 14 Грудня 2018 21:24
щоб мати наземний звязок з кубанською областю
Сергій Показати IP 17 Грудня 2018 14:56
Казав не потрібно йому ніяких нагород, а до московських попів за "грамотою" сам прийшов, ну не гнида? Показав своє лице, ну і в котре показав на чиїй він стороні.
ххх Показати IP 22 Грудня 2018 12:32
люди читайте библию!!!там все написанно для чего ми живем и что ми должны делать для спасения своих душ,а тот путь на катором стоит Дуб и все кто с ним соглашается явно ведет не к БОГУ,нету разницы от куда человек на каком языке он говорит для БОГА важно что бы человек всегда оставался человеком а не идейным маразматиком!!!прости меня Господи!!!