USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Легковик протаранив маршрутку в Луцьку: водій кинув авто та втік. Фото

13 Червня 2019 08:58
ДТП за участю легковика та міжміської маршрутки «Луцьк – Дубище» сталася на вулиці Ковельській в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, близько 8 ранку на Ковельській легковик «ВАЗ 2105» влетів у маршрутку.

Як повідомив водій міжміського автобусу, водій «ВАЗу» втік з місця ДТП разом із товаришем. Ймовірно, він перебував у нетверезому стані.

Також стало відомо, що призвідник аварії (1998 р.н.) проживає в селі Конюхи, Локачинського району.

Водій маршрутки повідомив, що охоронник, який проходив поруч із місцем ДТП, помітив, як з авто вискочило двоє молодих людей з певними ознаками алкогольного сп'яніння, та почали втікати у напрямку берега річки Стир.

Обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Оскільки ВАЗ 2105 перебував між першою та другою смугою і перешкоджав дорожньому руху, то на місце події викликали евакуатор.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Хм Показати IP 13 Червня 2019 09:08
А порохоботи завжди казали шо тільки бляхарі втікають з місця дтп
Остап Вакарчук Показати IP 13 Червня 2019 09:16
Але ж дебіли, що один що другий. Тут вже не скажеш, що п"яному "море по коліна". Тут скажеш дуже просто - "село і люди".
Патсо Кучракав до Остап Вакарчук Показати IP 13 Червня 2019 13:42
так вони ж конюхи, їм тільки на конях і їздити!
Дід Ведун Показати IP 13 Червня 2019 09:17
Щодо вул Ковельської та перехрестях з Набережною та Шевченка - постійні пробки!!! Ну не вже не має розуму відключити 2 світлофори на час ремонту і транспортний колапс пропаде!!!!
до поліції Показати IP 13 Червня 2019 12:36
а відбитки пальців з керма зняли, щоб дізнатися хто був за кермом, чи як завжди свої там залишили
Ісса Ндойє до до поліції Показати IP 13 Червня 2019 13:29
Нельзя ... Они были на задании . Под прикрытием.
Анонім Показати IP 13 Червня 2019 22:18
2 Яріка десь в 18:30 (один на Пасаті б4 на польських бляхах) стояли і пробували руками крило відігнути. бо колесо прижате... не вийшло в бідолаг нічого походу...
лучанка до Анонім Показати IP 14 Червня 2019 08:26
а скільки цей міст тунеядці приїзджі будуть робити і перекривати частину проїзду ?
dimas Показати IP 14 Червня 2019 09:28
Ярик, бачок потік