USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Заламали руки та побили камеру: митники напали на журналістів «Аверсу»

8 Травня 2019 22:51
Журналістам ТРК «Аверс», які у рамках редакційного завдання навідалися на день народження начальника ПП «Ягодин» Олександра Оникійчука, погрожували вбивством.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Коли журналісти прийшли до ресторану «Лемарк» у селі Світязь Шацького району, де відбувалося святкування, до них застосували фізичну силу, заламали їм руки. Потому забрали телефони та побили камери.

Застосовуючи фізичну силу, їх вивели із території та погрожували вбивстом. На місце події приїхала поліція та швидка.

«Ми намагалися поспілкуватися із посадовцями, але на нас напали агресивно налаштовані чоловіки, які, як відомо, є митниками. Вони побили нашого оператора, побили водія, у якого забрали банківські картки та документи на автомобіль», – розповідають журналісти.

Зі слів журналістки Марії Петручик, поліцейські перегородили машиною виїзд із тероторії готелю, аби присутні на святкуванні не змогли втекти.

Як повідомлялося, 6 травня поляки затримали 500-кілограмову партію бурштину з Волині. За інформацією журналіста Євгенія Плінського, контрабанду пропустили за негласним розпорядженням начальника Волинської митниці Євгенія Шелігацького. Тож журналісти ТРК Аверс у рамках редакційного завдання намагалися поспілкуватися з митниками та розпитати про інцидент.

Детальніше – у сюжеті.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ого Показати IP 8 Травня 2019 23:02
А їх що хтось запрошував?
Волиняка до Ого Показати IP 9 Травня 2019 01:17
А після контрабанди бурштину на 4 млн євро їхнє запрошення нікому і не потрібно! Оо, зараз злодюги-митники хай піднімуть)))
Юрист Показати IP 8 Травня 2019 23:45
Чого було туди їхати в неробочий час
Правдоруб Показати IP 8 Травня 2019 23:50
Корупціонери не звикли щоб до них без запрошення ходили...
777 до Правдоруб Показати IP 9 Травня 2019 00:54
то что они корупционеры,взяточники или маньяки,должно быть установлено судом.а пока такого решения нет,они имеют право на личную жизнь и кореспондентке особо рьяной хорошо бы это усвоить.
правдива до Правдоруб Показати IP 9 Травня 2019 07:19
Я б на тебе подивився якби у твій день народження, під час святкування, до тебе журналісти з запитаннями і з камерою завітали!
123 Показати IP 9 Травня 2019 07:48
Треба менше носа пхати куди не треба...
Аверс атакує Показати IP 9 Травня 2019 08:51
Журналісти побили митників? Хто в реанімації?
Отакої... Показати IP 9 Травня 2019 09:14
Професійна культура журналістів піднялася; раніше вони лазили та підглядали на який унітаз люди #ЕРУТЬ ,тепер підглядають що ЇДЯТЬ у вільний від роботи час
Анонім Показати IP 9 Травня 2019 09:34
Аверс молодці!!! Шкварте, щоб їм аж підгорало!!!
Андрій Іванович Показати IP 9 Травня 2019 09:34
Провокатори, мало дали...якого х в нічний час на день народження без запрошення
Саша Показати IP 9 Травня 2019 09:49
Тільки Кара Денверс може собі дозволити в темряві виясняти правду в купи пяних бандитів! Марія! Ти воопше страх потіряла)
БєльскаЯ Показати IP 9 Травня 2019 09:50
Молодці журналісти, все правильно робите, показуйте те паразитарне гівно на землі Волинській! Скоро за них візьмуться.
Митник з реанімації Показати IP 9 Травня 2019 11:22
Журналісти не знають, що ми в більшості особи з обмеженими можливостями - інваліди? Це хто кого побив?
Ого Показати IP 9 Травня 2019 11:37
А їх що хтось запрошував? І я б так зробив. Хай ще в ліжку може знімають
ігор луцький Показати IP 9 Травня 2019 12:04
Задача журналістів була спровокувати конфлікт.Задача виконана на відмінно.Чергова заказуха.Чи може почнемо онлайн трансляцію весіль,хрестин,ювілеїв правоохоронців,суддів,депутатів..ітд?
агов до ігор луцький Показати IP 9 Травня 2019 14:10
А чого б і ні? Це свята за наші гроші! Ми всі платимо податки щоб ця наволоч з жиру бісилась.
ігор луцький до агов Показати IP 9 Травня 2019 20:17
Чому таке примітивне мислення?Податки ми сплачуємо для того,щоб бюджетники отримували зарплату.Людина на свій розсуд використовує зароблені гроші.Є факти злочинних дій,вперед в прокуратуру.
Дед до ігор луцький Показати IP 10 Травня 2019 10:06
До речі а прокуратура процює?
Ковель+ Показати IP 9 Травня 2019 14:22
Яка показуха. Ушиб пальця і зламана рука це різні речі. Навіщо дезінформувати, якщо це не заказняк???
Митник з тюрми Показати IP 9 Травня 2019 15:23
Сучасна українська фантастика!,!.! А ви повірили?
Нежурналicт Показати IP 9 Травня 2019 18:39
Перепрошую працiвникiв ЗМI Але вас не шкода професiйноi етики ноль