USD 24.7 24.85
  • USD 24.7 24.85
  • EUR 27.1 27.3
  • PLN 6.3 6.38

Луцького гінеколога привела в прокуратуру «біла халатність»?

За похід до лікаря молодій лучанці довелося розрахуватися здоров’ям: 22-річна дівчина 2 місяці є непрацездатною, не може підняти навіть декілька кілограмів. А все це, переконана дівчина, через неправильний діагноз, який поставила медик, і «білу халатність», - інформує ТРК Аверс.

Катерина Салатюк працює тренером із фітнесу, а також займається реабілітацією діток-інвалідів. Кілька місяців маленькі підопічні не зможуть тренуватися зі своєю наставницею, адже дівчина перенесла складну операцію, якої, на її думку, можливо, і не було б, якби вона зайшла в «інші двері».

4 липня лучанка звернулася по допомогу до лікаря-гінеколога Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги Людмили Пазюк. Скарга була на гострі болі внизу живота.

Зі слів дівчини, коли заходила до кабінету, була скорчена від болю. Медик оглянула пацієнтку і зробила висновок, що та вагітна. Поцікавилася, чи вагітність бажана, на що отримала ствердну відповідь, і після того відправила пацієнтку додому.

Як стверджує Катерина Салатюк, жодних застережень щодо фізичних навантажень їй не зробили, і хоча біль внизу живота не минав, ні на збереження, ані на додаткові обстеження медик пацієнтку не направляла. Мало того, не було виписано навіть лікарняного листка, хоча гінеколог і знала, що робота пов’язана з фізичними навантаженями.

Окрім того, зі слів лучанки, вона заплатила за мазки 50 гривень безпосередньо лікарю, а не в касу. Чека або квитанції на ці кошти не отримала.

Отже, зігнута від болю, як стверджує Катя, вона того дня пішла працювати. Вже увечері дівчині стало значно гірше.

Десь о 1-й ночі 5 серпня викликали швидку, і медики констатували: підозра на апендицит, проте і цей діагноз не підтвердився. Лише після огляду кількох лікарів та УЗД панянку поклали на операційний стіл, уже визначивши причину болю у животі, і це, до слова, зовсім не вагітність і не апендикс.

Уже тепер Катерина обурюється навіть не так діагнозом, як ставленням до ситуації з боку лікаря, зокрема тим, що її не обстежили як належить і не надали необхідної допомоги: «Я сказала, що не можу бути вагітна, бо я робила тест і в мене одна смужка... Лікар не взяла у мене жодних аналізів. Вона мене не відправила на елементарне УЗД. Коли я вже потрапила в лікарню, мені сказали, що моє

життя ішло на години... Якби навіть дав Бог мені дитинку, якби я була вагітна – збережіть мені цю вагітність. Просто так не можуть бути такі болі».

У виписці з Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги, яку продемонструвала лучанка журналістам, справді зазначено, що попередній діагноз – вагітність. Людмила Пазюк коментувати ситуацію відмовилася. Спочатку медик сказала, що їй необхідний дозвіл від адміністрації закладу, а поки журналісти розмовляли з керівництвом, лікар порадилася з юристом і заявила, що має право нічого не розповідати.

Щоб дізнатися, що повинен радити гінеколог вагітним жінкам з болями внизу живота, а також скільки коштують аналізи, або ж послуги лікаря, журналісту довелося записуватися на прийом до медика, та й то не обійшлося без вмовлянь, адже вимагали, щоб був попередній запис.

Лише після зауваження, що бувають випадки, коли допомогу потрібно надавати негайно, таки погодилася проконсультувати. Отож, гінеколог розповіла: «Якщо потрібно звільнення від роботи – надається звільнення в разі підтвердження діагнозу. На збереження вагітну жінку кладуть, коли виражений больовий синдром, коли кровотеча. Коли сильні болі в животі, ми навіть викликаємо швидку». Як стверджує Катя, саме цих рекомендацій вона не почула. Щодо оплати за аналізи пані Пазюк таки визнала, що гроші не завше платять у касу, можуть розрахувати і на місці, а квитанцію, як пояснила,

віддати вже з результатами: «Прийом у нас безкоштовний. За мазок, якщо він робиться нашими лаборантами, жінка відшкодовує 7 гривень. Платить в касу... А лабораторний лакмус — 50 гривень. У нас є кабінет, де людина забирає аналізи. Там відповідний працівник, який виписує квитанцію... Але лабораторія працює з 8-ої до 12-ої, і якщо, наприклад, жінка приходить на вечірній прийом, то ми розраховуємо її і потім вже даємо квитанцію, коли вона приходить за результатами». Загалом лікар після цього інциденту мала розмову з постраждалою дівчиною та її батьками. Як стверджують Катерина та її рідні, медик помилки не визнала і навіть не попросила вибачення. Просила лише забрати скаргу на неї. Наразі до прокуратури подана заява з приводу інциденту. Керівництво медичного закладу теж проводить своє внутрішнє розслідування.

Мама дівчини Тетяна Салатюк налаштована категорично. Жінка розповіла, що готова була б пробачити, якби медик поставилася по-людськи і хоча б оплатила лікування, тиждень якого обійшовся у більш як 2000 гривень: «Вона мені розповіла, що порадилася з чоловіком, нічого вона компенсовувати не буде, а діагноз поставила правильний. На тому і все», – зазначила мама. До слова, про діагноз… Навіть у розмові з журналістами гінеколог Людмила Пазюк наполягала, що поставила правильний діагноз, хоча лікарі Луцької міської клінічної лікарні №2, де оперували дівчину, чітко назвали інший діагноз, який з вагітністю не має нічого спільного.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 39
сибиряк Показати IP 18 Серпня 2014 15:36
жалко женщину.
2014 до сибиряк Показати IP 21 Серпня 2014 22:50
сожитель пожалеет
Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 15:43
Падло та й годі. Посадити потрібно цю непотріб.У веринарній поліклініці краще ставлять до тварин, як у нас лікарі до людей.Це не одиниці-це майже8 0 проц. так ставляться до нас.Засудити горе-лікаря, або бітькам так дати,щоб сама працювала на таблетки. Тоді будуть боятися. А так, ніхто не садить, ніхто не приб"є і творять,що хотять.
2 поліклініка Показати IP 18 Серпня 2014 15:47
Сьогодні треба було продовжити лікарняний в 2 поліклініці. Чекала лікаря 308 кабінет з 12.30 до 14.20. Не дочекалася. Куди написати скаргу?
2 ПОЛІКЛІНІКА до 2 поліклініка Показати IP 18 Серпня 2014 16:19
ПИШУТЬ ВСІ СКАРГИ ДО КОШЕЛЯ Ф.Г., ВІН ВСЕ ВИРІШИТЬ
Анонім до 2 ПОЛІКЛІНІКА Показати IP 18 Серпня 2014 17:55
Він вже БАГАТО ПОРІШИВ.
Я до 2 поліклініка Показати IP 18 Серпня 2014 16:20
головному лікарю, якщо не зреагує- в облздраввідділ
свої до Я Показати IP 18 Серпня 2014 17:54
Там все на мазі - кругова порука. Так що і не старайтеся.
віка Показати IP 18 Серпня 2014 16:02
пазюк мене налікувала на надцять гривень...взяточніца ше та
іра Показати IP 18 Серпня 2014 16:35
Не мають совісті наші медики в жодній з лікарень області хапуги
103 до іра Показати IP 18 Серпня 2014 18:00
Є ПРЕКРАСНІ лікарі - не треба УЗАГАЛЬНЮВАТИ. Всеодно, без лікарів не проживете - професія ВІЧНА.
босяк до 103 Показати IP 19 Серпня 2014 05:27
список в студію
Надя Показати IP 18 Серпня 2014 16:49
Ця Пазюк я знаю точно багато випадків не одну вже "полікувала", жіночки давайте збиремось всі і прийдем в поліклініку до неї "подякуємо" і виведем на людський сміх під руки, щоб знали всі, що то за т і п а лікар.
2014 до Надя Показати IP 21 Серпня 2014 22:55
Ми йдемо до того, що нас буде скоро лікувати( гінекологію) сімейний лікар. Ось я подивлюсь, які у вас будуть враження. То пазюк вам святою покажеться.
Семен Показати IP 18 Серпня 2014 17:03
Будет семейная медицына, которую сейчас все так боятся - доктор о каждом пациенте буднт знать все с рождения, и правильний результат будет 99%, включая начало половой жизни и беременность.
Мама до Семен Показати IP 18 Серпня 2014 17:04
Якраз доня моя і боїться, що сімейний лікар мені все розповість раніше сусідів.
Софа до Семен Показати IP 21 Серпня 2014 22:57
Семен, вы правы, и тогда настанем женщинам п.....ц.
лучанка Показати IP 18 Серпня 2014 17:07
Прекрасна сім я лікарів Низький уклін Пазюку П.С та його дружині Пазюк Людмилі.
Наталія до лучанка Показати IP 21 Серпня 2014 23:07
Люди , не можна всім вгодити. А ви пробували одягнути халат і працювати медиком? Тим більше гінекологом. Це настільки делікатний напрям.А які жінки бувають в плані гігієни. Намальовані як мавпи і ногті 2метрові, а моняка не помита. І сунуться на той прийом. Ну це просто жах. Коридором не можливо пройти в лікарні, можна задушитись. Дійсно , низький уклін їм.
Че Показати IP 18 Серпня 2014 17:07
Місяць тому із вини лікарів померла людина. Літній чоловік ліг у міську клінічну підлікувати коліна. В один із днів йшов по відділенню, у місці проведення ремонтних робіт (міняли паркет на плитку) перечепився, впав, перелом бедра та ін. В стані больового шоку лежав поки не вийшов хтось із хворих з палати і не покликав на допомогу. Пост медсестри зняли - ремонт. Пару днів людина пролежала на знеболювальних в міській. Потім зусиллям родичів перевели до обласної. Пообіцяли операцію. Однак, лікар виявився надто гоноровим. Час в нього був розписаний на тиждень вперед і робити негайну операцію не захотів. Людині кололи знеболювальні, а в останні дні - й наркотики, оскільки стандартні ліки вже не діяли. До операції людина так і не дожила...Не витримав...
Пацієнтка Показати IP 18 Серпня 2014 18:57
Ця горе_лікар мене годуючу маму п`ятимісячної дитинки (звернулася через нудоту)відправила на аборт невагітною .У мене був шок,коли після вишкрібання мені сказали,що у мене не було плоду.Не кажу вже про моральні страждання до і після.Ми з чоловіком глибоко віруючі люди.На той час мали вже три донечки і дві меншенькі дуже хворіли.Обов`язково потрібно робити УЗД!Наука на все життя!Картку з записом зберігаю до цього часу.
Петро Показати IP 18 Серпня 2014 21:56
Кілька років назад мою дружину виписували з пологового, а перед тим дали рахунок на проплату 300 гр.. Я не проплатив і нікому нічого не казав, і мені ніхто нічого не нагадав. Значіть ця проплата ішла не на лікарню а розраховувалась на "лоха".
аня Показати IP 18 Серпня 2014 22:56
Я чуї її фамілію мене аж трусить... перший раз як я пішла до неї вона сказала,що в мене рак показувала якісь картинки хоть я стояла ледве і нічого не сображала, я пару днів не спала чекала результату мазків... коли дочекалась то вона сказала,що в мене молочниця починаэться і все... а внаступний раз мені знову довелось піти до гінеколога (для бумажки), то вона набрала в мене аналізів, і взяла біобісію,яку без дозволу не береться, вона нічого не повідомивши що вона робить,хоть перед нею я ходила до гінеколога то все було ок,а пазюк рішила шо ні,ну і в ітозі біобсія показала шо все в мене позитивно,а за те,що вона туди полізла роздерла все..то лікуватись треба вже... кароче... який дибіл їй диплом дав? І як її взяли на роботу??????
лахматий будун Показати IP 18 Серпня 2014 23:05
У мене з цією гінекологшею теж були пригоди. Тисячі пішли на лікування НЕПРАВИЛЬНОГО ДІАГНОЗУ!!! Навіть задувати зараз моторошно. По даній справі свідки потрібні? Якщо так, два вже точно є, пишіть
сепаратист до лахматий будун Показати IP 19 Серпня 2014 00:39
всі їдьте до гінекологів та лікарів на Схід або в Європу - там безплатно. Обгадити лікаря у вас -запрсто, але мета ваша - гроші. "Мама потерпілоїнастроєна категорично -......................2000гривень"(може для початку) Заробітки лікарів за 6років університету,3-,постійні курси,семінари, безплатну роботу у відпускний період ще за того хто у відпустці - приблизно2-3тис.гривень(150 ДОЛ). щО ГНИДИ НЕ ХОТІЛИ ВЧИТИСЬ НА ЛІКАРЯ БО НА БАЗАРІ БІЛЬШЕ ПЛАТЯТЬ,а не вгодить- впрокуратуру .
босяк до сепаратист Показати IP 19 Серпня 2014 05:29
тине сепаратист - ти пе*ераст
лахматий будун до сепаратист Показати IP 19 Серпня 2014 08:14
Погано ти порахував. Ще проживання, харчування, утримання студента. Все це мені добре відоме. Але диплом лікаря НЕ ДАЄ ПРАВО калічити людей і за рік ВІДБИВАТИ роками потрачене. Не має до того хисту нєфіг пхати носа, а базаринками всіх підряд обзивати- остання степінь безглуздостію бо там стоять люди, щоб прокормити сімю. Та вам мабуть ,,нє понять"
лом до сепаратист Показати IP 20 Серпня 2014 22:57
ти ху***ло в лікарні потрібно ходити з пістолетом і відстрелювати цих лікарів перший лікар це Елла Волдимирівна з дитячої мінєтчиця ще та сук***ка
1941-45 Показати IP 19 Серпня 2014 02:20
уроди вони бабкі хочуть попрошайкі
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 15:38
Вибачте, але розумна від природи дівчина, яку корчить від болю не йде на фітнес, а викликає швидку допомогу і їде в стаціонар. І не звинувачує потім лікаря, перекладуючи з хворої голови на здорову!!! Шукають захисту у Кошеля, а той відомий у Луцьку рішалоВО за бабки.
Ольга до Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 22:49
Правильно, і не записується на прийом по попередньому запису з болями. Могла б і мами її привести до лікаря як підтримка, а раптом по дорозі щось трапиться...
Потерпіла від Пазюк Показати IP 20 Серпня 2014 09:42
Шановні мене докториця ця дуже відома теж лікувала від величезної кісти ,да так серйозно ,що і гормони і всі аналізи тілтки в сінево купа сильних медикаментів,ьільш ніж 3000пішло за 5днів,та діло не в грошах,коли я запідозрила що щось не так,пішла до іншого лікаря та знову на узі. Від гінеколога я почула що таке силтне та серйозне медикаментозне втручання взагалі не потрібно і в мене там немає ніякої кісти а просто маленький запальний процес!!!!вона була шокована тим діагнозом та лікуванням!! Діло Не В Грошах а в тому що 5днів мій організм був труєний купою антибіотиків,гормонів,і т п .якщо така людина не може побачити апендицит від вагітності в прокуратуру Ії та лишити взагалі дозволу та ліцензіі лікаря бо не дай Бог ше зведе в могилу!!!
Анонім до Потерпіла від Пазюк Показати IP 20 Серпня 2014 16:51
А судді хто??!!!!Безграмотні пацієнти, взагалі далекі від медицини "експерти"!!! А в якій лабор. здавати аналізи - це ваш вибір, до якого лікаря йти - ваш вибір. А гроші пішли не лікарю, а в аптеку!!! Чому ви не висловлюєте своє незадоволення цінами на медикаменти, цінами на аналізи???!!! до чого тут лікар. Основна претензія тут має бути до державних високопосадовців!!!
Хочу проф. медицини до Анонім Показати IP 6 Липня 2018 10:49
Хм... якщо вас послухати, виходить пацієнтам потрібна хоч якась базова медична освіта. Цікаво, але так у нас в країні і є, що люди займаються самолікуванням через таких горелікарів. Тепер страшно йти до лікаря бо знаєш що на початковій стадії якоїсь хвороби тебе залікують так, що й взагалі здоров'я не матимеш. Особисто маю такий досвід нажаль. З якого дива пацієнт повинен розбиратись в лікарях, аналізах а тим більше діагнозах, я вже не говорю про ціни, нам ще фінансистами потрібно бути? Пацієнт звертається до лікаря з певною скаргою і в цей момент чекає адекватного огляду і діагнозу, також назначеного лікування, виконує всі його настанови, платить гроші які скажуть, врешті решт калічить своє здоров'я і з цього всього "бардака" виходить, по вашому, ще й винним (бо не розбирається в медицині). От халепа, треба було ж на гінеколога йти вчитись((( А як кашель з'являється, то треба мати освіту терапевта чи відразу пульмонолога??? А суддями в нашій країні мають бути суди і закон, який таких лікарів садитиме, в залежності від нанесеної ними шкоди. Поки немає закону і нормального суду нічого не буде. Під високопосадовцями ви мабуть маєте на увазі президента, так же? В нас в країні це традиція, скидати все на нього, незалежно хто там сидить в той час)) Він же допустив до роботи таку собі Пазюк і диплом мабуть він їй видав і мозги забрав натомість(((
Потерпіла від Пазюк Показати IP 21 Серпня 2014 07:24
Справді коли щось болить хочеться піти до найкращого лікаря через те і записалась на прийом до приватної клініки.і ми не будемо суддями,ми свідки та потерпілі від її непрофесіаналізму,а судити її будуть за неправильні діагнози,неправильні призначення ліків,від яких особисто я дуже погано почуваласЯ.і здавати аналізи навіть --вона направляла куди саме навіть всі ті коли писала-як ви кажете я сама маю свій вибір-НІ, я не лікар!!!!!!!! А високопосадовці тут причому????те шо все вона купила всі дипломи ,я думаю тут і так всі зрозуміли не відлічити вагітність від апендициту це АБСУРД!!!!!хіба це лікар,те саме щоб я взагалі без освіти медика робила операції
Ірина Показати IP 21 Серпня 2014 22:42
А я ось вам що розкажу. Раз ця пацієнтка назвала своє ім.я в газеті, то і я буду предметною. Цю сімейку Салатюк я дуже добре знаю. Тато- порядний вояка, який постіно знаходиться під каблуком . Мамаша- жахлива скандалістка, яка вже не один раз заробляла гроші в такий спосіб.А на цей раз знайшла собі нову жертву. Одні люди заробляють гроші за кордоном, інші важко працюють, а такі , як ця.. особь.. вирішила здерти з лікаря.До Пазюк вони звертались неодноразово. Але якщо лікар така неграмотна, чого ж не знайти іншу? я мамашу і по садку дитячому знаю. Рот не закривався ніколи, купа негативної енергії. Не дивуюсь, що це була не вагітність а щось інше. Вагітність посилає бог тим людям, які на це заслуговують...
Надя Показати IP 10 Червня 2015 14:46
Текст повідомлення Пазюк,мій перший гінеколог.Прийом був настільки жахливим,що я боялась відвідувати гінекологів 2 роки.А нещодавно моя знайома звернулась до неї,вона напраила її на УЗД,яке показало підозру на гідросальпінс,а вона замістьтого щоб все перевірити приписала їй дорогущі препарати для стимуляції овуляції.Як можна завагітніти з непрохідністю труб?????Я не розумію,чому вона до цих пір працює,це жах!!!!!!!!
Потерпіла від іншого Показати IP 1 Березня 2019 02:29
Напишіть ще про Житинську С.В., як вона протионкологічними препаратами лікує гормони для настання вагітності, і ревмоксикамом запалення яєчників. А також про те, які це має наслідки в обох випадках.