USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Чи не як у Пшонки вдома»: «Заживемо» у сільського голови Старосілля

29 Вересня 2017 19:00
У рамках відеопроекту «Заживемо» Андрій Кравченко відвідав село Старосілля Маневицького району, яке місцеві називають євроселом.

Сільський голова Віктор Регешук, до якого журналісти завітали у гості, сміється, мовляв, євросело – це може не скромно, але «ми до цього прагнемо». Також він зауважує, що саме люди роблять Старосілля успішним. Гарні дороги, добротні хати – село розвивається.

«Сільський голова – ніхто без людей, які його підтримують. Він має бути одним цілим з громадою», - переконаний Віктор Олексійович.

Тим часом, дивимося, як живе Віктор Регешук, «чи не як Пшонка».
Компактний цегляний будинок збудований практично власними руками у 1991 році. У дворі автомобіль Kia Sportage 2014 року – зручний, але бюджетний.

Андрій поцікавився у Віктора Олексійовича звідки ж кошти.

- Андрію, скільки вам років?

- 22.

- А мені – 52. Я вже трохи пожив, все життя працював, займався будівельним бізнесом, створив мале підприємство.
Віктор Регешук показав і будинок. Він, як і у багатьох односельців, - чистий, охайний, але без дорогої ліпнини чи золотих рам.

Після гостини у сільського голови, він провів екскурсію селом, показав і своє робоче місце.

Так, у його кабінеті в сільській раді – портрет Тараса Шевченка, Закон Божий на полиці.

На другому поверсі – дитячий садочок, а під вікнами новий майданчик. Щодо благодійних внесків, які часто доводиться сплачувати батькам, наприклад, у Луцьку, то у Старосіллі все фінансується сільською радою – шукають спонсорів. Діти атовців харчуються безкоштовно, сім’ї, де більше трьох дітей, доплачують 6 гривень.

Однією з найбільших проблем, які є у селі, Віктор Олексійович називає відсутність роботи, через це люди виїжджають у Польщу на заробітки.
Цілий день Андрій досліджує село. Встиг і допомогти орачам на полі, і проїхатися на тракторі.
Також відвідав церкву, яка пережила війну – тоді два снаряди потрапили у церкву, але не розірвалися.Є у селі й будинок культури та бібліотека.

Після культурної програми ведучий відвідав підприємство з розведення великої рогатої худоби, яке, власне, є головним «спонсором» села, і намагався там попрацювати. Проте, як зізнався Андрій, надовго його не вистачило. Загруз у багнюці та загубив чобота – так закінчився його похід до корів.
Але наприкінці дня його чекала винагорода – Віктор Олексійович запросив хлопця на фірмову рибу, приготовану на вогні.
Нагадаємо, проект «Заживемо» про життя в українському селі, створений журналістом Інформаційного агентства Волинські Новини, ведучим рубрики «Соромлюсь запитати» Андрієм Кравченком, виграв головний приз на 1+1.

У першому випуску передачі «Заживемо» ведучий Андрій Кравченко відвідав село Риковичі у Іваничівському районі. У другому випуску телеведучий шукав «родзинку» курортного села Світязь, а тоді відвідав Поромів Іваничівського району, яке називають найрозвиненішим селом у Волинській області. На противагу Поромову у селі Світле Ковельського району лишилося всього лиш трохи більш як тридцять людей. Населений пункт із села в народі вже перейменували на хутір.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 3
лучанка Показати IP 29 Вересня 2017 19:48
Позитивний проект, чудовий ведучий і телеоператор, гарний музичний супровід. Заживемо!
Історик Показати IP 30 Вересня 2017 01:28
Журналіст ну дуже неосвідчений... Для чого добавляли яйце в цеглу??? Історію спочатку почитай а потім задавай дурні питання.
Andrij до Історик Показати IP 5 Жовтня 2017 13:36
ze kozen povunen znatu, a tu rozymnuk ne vukabeljujsja.... idu na 4TO.GDE.KOGDA. do komandu Blinova i tam svojim jaj?om v zegluni zadavajsja...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus