USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Монатік розповів про найяскравіший спогад з Луцька та улюблений заклад

22 Квітня 2018 13:19
Найяскравішим спогадом про Луцьк є перше знайомство з брейк-дансом - розповів в інтерв'ю виданню "Обозреватель" український співак родом з Луцька Дмитро Монатік.

"Мені було 12 і я побачив, як круто хлопці танцювали брейк-данс в парку на шматку ДВП. Цей момент перевернув моє життя з ніг на голову в буквальному сенсі цього слова. Саме з цього періоду я почав особливо мріяти про сцену і прагнути бути артистом", - зізнався співак.

Окрім того, на запитання, який з культових луцьких барів крутіший - "Майдан" або "Кораблик", співак віддав перевагу другому.

"Кораблик"! Дуже рекомендую відвідати. Хоча в "Майдані" було теж дуже смачно", - прокоментував лучанин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
бляхар Показати IP 22 Квітня 2018 14:59
та кому взагалі цікавий цей..... і хто слухає це ?
Фіма до бляхар Показати IP 22 Квітня 2018 15:30
Мдааа ....точно не "владимирский централ" ....
споживавач Показати IP 22 Квітня 2018 15:03
його спогад- про візит до касабів тьфу запроданець ! його подружки-лорак брежнева і інші
007 до споживавач Показати IP 22 Квітня 2018 15:32
Слиною не подавись....
987 до 007 Показати IP 22 Квітня 2018 18:25
Що там давитися та дивитися, минулого тижня він відкривав голос країни, а після виступу в інтерв'ю через задишку два слова до купи зліпити не міг, про те співав чисто. Фонограмщик, а як відомо в Україні фонограма вже багато років заборонена взагалі. А, і танець в пісні г*мно повне.
007 до 987 Показати IP 22 Квітня 2018 21:08
І ще один "суддя-всезнайко".....
987 до 007 Показати IP 22 Квітня 2018 22:43
Повний бездара, не зрозуміло де бабоси на розкрутку взяв, видно моцковія спонсорує. Я не суддя, про те факт на лице.
valdis peish до 987 Показати IP 23 Квітня 2018 10:26
тесть цього коротуна спонсурує -ліліпут удачно женився