USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Волиньрада і ОДА звернулись в Міноборони щодо перенесення госпіталю і створення музею в Луцьку

14 Січня 2020 12:05
Волинська облдержадміністрація та Волинська обласна рада звернулись до Міністерства оборони щодо передачі пам’ятки архітектури, що знаходиться у Луцьку на вулиці Сенаторки Левчанівської, 4, в комунальну власність. Проте на звернення відповіли відмовою.

Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради.

«За підсумками розгляду у межах компетенції обласна державна адміністрація інформує, що поділяє ініціативу перенесення гарнізонного госпіталю та створення у вивільнених приміщеннях музейного комплексу.

З огляду на зазначене вище, до Міністерсва оборони України було спрямовано спільне звернення обласної державної адміністрації та обласної ради щодо можливості передачі пам’ятки архітектури національного значення Монастир тринітаріїв (мур.) 1729 р. з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області, що забезпечило б завершеність архітектурного ансамблю старої частини міста Луцьк.

Листом від 21.11.2019 р. за № 303.14/5/819 Головне квартирно-експлуатаційне управління Збройних Сил України інформувало облдержадміністрацію, що передача будівлі військового госпіталю за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 4 у м. Луцьк до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст не розглядається», – йдеться у відповіді заступниці голови ОДА Світлани Мишковець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 14 Січня 2020 12:16
На Вінніченка 15 років руйнуеться бувший польський земельний банк (колись там був Будинок офіцерів) памятка архітектури, чому б там не створити музей.
Борис Показати IP 14 Січня 2020 12:33
А яка альтернатива , де розмистити військовий госпіталь ?
Андрій до Борис Показати IP 14 Січня 2020 13:09
А це вже нікого не хвилює.
Лу Ча Нин до Борис Показати IP 14 Січня 2020 13:30
В госпіталі ветерані великої вітчизняної війни, їх все одно вже майже не залишилося.
101 до Лу Ча Нин Показати IP 14 Січня 2020 14:31
Телепню, ти сам придумав про ветеранів? Шпиталь ВІЙСЬКОВИЙ там лікуються ВІЙСЬКОВІ.
Лу Ча Нин до 101 Показати IP 14 Січня 2020 16:47
Тим більше, нащо в Луцьку два військових шпиталя? Залишити один на вул. Стефанника, а з того що біля ринку зробити музей "полє чудєс"!
правильно Показати IP 14 Січня 2020 12:49
Правильно зробили, що відмовили. Загалом вимальовується цікава картина - старий ринок ліквідувати, госпіталь ліквідувати і все гуляй - будуйся. Все добре продумано. Хтось накинув оком на ту територію і мітить там отаборитись, а ці прості люди , старі, хворі просто псують загальну картинку розкоші
Дьодік до правильно Показати IP 14 Січня 2020 13:53
Так, а музей - це "операція прикриття".
Лучанка Показати IP 14 Січня 2020 12:49
Навіщо ж нам госпіталь під час війни! Нам хліба не треба, музеї подавай!
Олег Показати IP 14 Січня 2020 13:00
Музей наразі не на часі, вдосконалили б краще матеріально-технічну базу в даному госпіталі, якщо хочуть музей, хай відновлять колишній будинок офіцерів на вул. Винниченка. Локація дуже хороша
Активіст Показати IP 14 Січня 2020 13:08
Хтось поклав око на будівлю і ринок як на одне ціле.
Ого Показати IP 14 Січня 2020 13:41
Немарно він горів....Цум горів...І гріха не бояться.
чєрнуха Показати IP 14 Січня 2020 14:14
кому треба музей на стільки площі? дайте дозвіл я там 9поверхівку збудую 1 під'їзд військовим дам
Лучанин Показати IP 14 Січня 2020 14:46
Клуб 3000, колишній кінотеатр "Космос" руйнується і ніхто не бачить, там ноги можна поламати
Василь Показати IP 14 Січня 2020 14:48
Музей чого?
моска львов до Василь Показати IP 14 Січня 2020 15:57
Музей тринітариїв !!!
Богдан Сташинський до Василь Показати IP 14 Січня 2020 15:58
Тринітариї мені як рідні !!!
Лучанин Показати IP 14 Січня 2020 15:14
«Один з варіантів – переселити туди краєзнавчий музей і зробити його сучасним, цікавим, щоб він працював в комплексі зі Старим містом. Можливо, зробимо не краєзнавчий музей, а умовно музей міста Луцька, а можливо, якусь приватну... Не знаю поки. Це тільки думки і їх можуть бути тисячі», - зазначила Ірина Вахович.
Лучанин Показати IP 14 Січня 2020 16:13
«Один з варіантів – переселити туди краєзнавчий музей і зробити його сучасним, цікавим, щоб він працював в комплексі зі Старим містом. Можливо, зробимо не краєзнавчий музей, а умовно музей міста Луцька, а можливо, якусь приватну... Не знаю поки. Це тільки думки і їх можуть бути тисячі», - зазначила Ірина Вахович.
Лікар Показати IP 14 Січня 2020 18:25
А можливо зробимо сучасну лікарню?!!! Хоча ні...... вміють будувати тільки "голубятники" бо нам не потрібно ні вчитися, ні лікуватися, все одно всі за кордоном лікуються та вчаться...... сумно
Микола Показати IP 15 Січня 2020 09:05
Треба відкрити казіно + готель,туристи після відвідування Луцького замку будуть туди заходити.
не жартуй до Микола Показати IP 15 Січня 2020 11:53
не жартуй! все матеріалізується і буде на твоїй совісті готель, казіно, розважальний центр. Навіть дорогу перекриють і пустять транспорт в об"їзд. Зроблять "РУБЛЬОВКУ" і бідота (а ми всі такі) туцди не ходи, цеглина на башка впаде.