USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Слуга народу перемагає, у Раду проходять 5 партій, – результати екзитполу

21 Липня 2019 20:05
Станом на 18.00 у Верховну Раду України проходять п’ять політичних партій.

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать оприлюднені на прес-конференції в Києві результати проєкту «Національний екзитпол 2019».

Так, за партію «Слуга народу» проголосували 44,2% виборців, за партію «Опозиційна платформа – За життя» – 11,4%, за партію «Європейська солідарність» – 8,8%, за партію «Батьківщина» – 7,4%, за партію «Голос» – 6,5% виборців.

Інші партії набрали менше прохідного бар’єра в 5%:

«Сила і Честь» - 4,3%

«Опозиційний блок» - 3,3%

«Партія Шарія» - 3,1%

Радикальна партія Олега Ляшка - 2,8%

«Українська стратегія Гройсмана» - 2,2%

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» - 2,1%

«Громадянська позиція» - 0,9%

Опитування на виході з виборчих дільниць у день голосування проводили Київський міжнародний інститут соціології, Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова і фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Європейська бездарні Показати IP 21 Липня 2019 20:32
Щось забагато ...
радикал Показати IP 21 Липня 2019 20:33
Менше ідіотів буде в парламенті - свобода, ляшко... Рада звільниться від лайна. Хіба що десь хтось пройде в одномандатному.
ще не зовсім свідоми до радикал Показати IP 21 Липня 2019 21:41
Лайно зайде в Раду "ГОЛОС"но.
Патріот Волині Показати IP 21 Липня 2019 20:33
Ще не остаточні результати. Правду в раду!
Анонім Показати IP 21 Липня 2019 21:32
Якщо пройшло"за життя" то толку в країні не буде,це те ж саме що ворог в середині, всі це знають і всі мовчать.
нім до Анонім Показати IP 22 Липня 2019 07:59
То роби щось, чого лише на сайті язиком плескаєш?!
Непорохобот Показати IP 21 Липня 2019 21:36
Покажіть тих людей хто голосував за Порошенко?Чим вони думали???
555 до Непорохобот Показати IP 21 Липня 2019 23:20
А що думали, хто голосував за слуга народу?! Однаково "думали"
Порохобот до Непорохобот Показати IP 21 Липня 2019 23:23
Тим, що у вас відсутне
Петькі Друг до Непорохобот Показати IP 21 Липня 2019 23:29
за життя голосував сам?)))
Петькі Друг Показати IP 21 Липня 2019 23:28
За Шарія 3,1 % . так воно лайно , до гадалки не ходи) ой , біда в головах( сєпарня
Glover до Петькі Друг Показати IP 21 Липня 2019 23:54
Так він родився в 1990 році!
андрій до Петькі Друг Показати IP 22 Липня 2019 00:17
бля порохоботів шарій то ворог а кум вови то друг, то краще я буду за шарія, я буду за всіх хто проти порошенка, бо він це взірець найгірших рис українця справжній хохол а не українець, злодій, лицемір, брехливий, жадний, заздрісний, егоїст, порошекко і порохоботи це набагато гірше за "кремлівського" шарія
недруг до Петькі Друг Показати IP 22 Липня 2019 08:00
Хе-хе! Навіть Свободу випередив :)))
Дарвін Показати IP 22 Липня 2019 08:27
Ха-ха! У Локачах Рубльов проходить!))) Так воно і мало статись, по теорії....