USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На «Устилузі» спіймали на хабарі головного інспектора

14 Квітня 2018 10:52
Головного державного інспектора митної служби на митному посту "Устилуг" Волинської митниці ДФС спіймали на хабарі.

Митник отримав 1 300 гривень та 220 доларів США за нестворення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації, повідомили у прес-службі Волинської прокуратури.

Головний державний інспектор намагався налагодити механізм системного одержання хабарів від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих єврономерах. Загалом вдалось зафіксувати чотири епізоди незаконного збагачення посадовця митного органу.

Разом із тим проводяться слідчі (розшукові) дії щодо інших службових осіб митної та прикордонної служб, які, за даними матеріалів слідства, можуть бути причетні до вимагання та одержання хабарів від водіїв автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи.

Наразі в указаному кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, після яких вирішуватиметься питання повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання щодо них запобіжного заходу.

Нагадаємо, днями в ефірі ТРК «Аверс» головний державний інспектор відділу по роботі з персоналом Волинської митниці Петро Євтушок розповів, що через начальника одного митного поста за зміну проходить 50-250 тисяч доларів від контрабандистів. Керівництво митниці тисне на підлеглих, провокуючи корупцію, тому чимало з них звільняються. Також Петро Євтушок звернувся до Національного антикорупційного бюро України щодо неправомірних дій начальника Волинської митниці ДФС Віктора Кривіцького.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
хохо Показати IP 14 Квітня 2018 12:12
нащо та показуха
скептик до хохо Показати IP 14 Квітня 2018 14:45
ЩОБ іншим не повадно було
ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Квітня 2018 14:32
Журналістам потрібно інформувати суспільство не про затримання одного чи іншого корупціонера, а про вироки судів та відшкодування завданих збитків в доход держави. Ми вже чули справи про затримання "бриліантових", "бурштинових", "цукрових" та інших "сахарних", а де судові рішення? "Друг, оставь покурить, а в ответ - тишина"
Суддя до ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Квітня 2018 01:24
Чогось то ці справи до суду на розгляд не доходять...
Папіросник Показати IP 14 Квітня 2018 15:09
Дійсно, навіщо та показуха. Треба було головою на капот класти? Він що намагався втекти. На публіку кидають епізоди по 200 доларів. Хто не в курсі, то керівництво митниці регулярно платить керівництву (новому, проатестованому і незлочинному) правоохоронних органів області просто шалені суми. Деякі пункти пропуску працюють по паролю, коли митник готівки в руки не бере. На Ягодині не встидаються по 100-200 грн збивати з подорожуючих.
Калігула Показати IP 14 Квітня 2018 16:04
П*рднули на вітер, навіть не завоняло. От якби начальника, або заступника кляцнули сморід був би на всю Україну. А так що скажеш- хренові асенізатори!!!
СТОП Показати IP 14 Квітня 2018 16:39
ПОСТІЙНО ПРИХОДИТЬСЯ ПЛАТИТИ ХАБАРІ МИТНИКАМ
Кент Показати IP 15 Квітня 2018 10:19
Там ще Зайцев з поліціі з 1роти Ковеля на ягодині ділішкі з садами рішає, не того взяли! І де СБУ
Анонім Показати IP 15 Квітня 2018 17:15
Показуха............... Не хочу матюкатися.....
Просто Показати IP 15 Квітня 2018 21:56
Взяли хлопця на Кадіку старому, а колеги сіли на свої нові bmw 5-моделі і поїхали додому, сміх та й годі!
Ruslan Показати IP 16 Квітня 2018 09:10
Кончана показуха
Пенсіонер Показати IP 17 Квітня 2018 08:40
Де ті органи,що воюють з корупцією? На Ягодині беспредел!