USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинським бійцям подарували Audi

13 Листопада 2014 22:00
Працівники ПАТ «Волиньгаз» на прохання бійців Добровольчого українського корпусу подарували солдатам АТО легковий автомобіль марки Audi A4, який потрібен для мобільних операцій. Про це повідомили у компанії «Волиньгаз».

Бійці ДУКу на цьому авто вирушили на Схід, у гарячі точки Донецької області. Автомобіль буде служити солдатам, які захищають позиції Донецького аеропорту, так званим «кіборгам».

Боєць ДУКу на псевдо Караван пояснює: легкове авто необхідне для мобільних операцій та транспортування боєприпасів, продуктів, одягу.

«Ми мали потребу саме в такому легковому автомобілі. У нас є в користуванні джипи, буси, інша техніка. Але в зоні дії АТО є невеликий відрізок дороги, який є відкритий і, відповідно, легко прострілюється. Там потрібно пересуватися на великій швидкості, аби підвезти патрони, їжу, питну воду», – пояснює чоловік.

Згідно з традицією, перед відправкою вояків благословили священики. Добровольців проводжали рідні та близькі.



.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 22:29
коментар було видалено
Ігор до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 22:37
Самі споживайте те,що накликали,непотреби !
Киссинджер до Ігор Показати IP 13 Листопада 2014 22:46
Нам надо помнить о том, что мы нуждаемся в России для того, чтобы разрешать другие кризисы — вроде сирийского или иранской ядерной проблемы. Этим проблемам должно отдаваться больше приоритета, нежели обострению отношений с Кремлем. PS. Конечно, США – не Китай, где тот же Дэн Сяопин, к концу жизни не занимая никаких официальных постов, просто в силу своего статуса “патриарха китайских реформ” являлся фактическим лидером великой державы. Но и считать информацию, озвученную в интервью немецкому изданию, цитата из которого приведена выше, мнением лишь “заслуженного пенсионера”, тоже будет большой ошибкой.
Colonel до Киссинджер Показати IP 14 Листопада 2014 00:03
Писинджеру...хм и как в ватную голову пришло?! Сирия и Иран угрожают Украине?! Поэтому не обостряйте отношений с Вовой Пукиным (это как?) Ну а гондурас чего ж забыл..там же ого го зубы точат...немедленно орать Пукин помоги!
Анонім до Colonel Показати IP 14 Листопада 2014 06:29
коментар було видалено
Ігор до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 22:42
Приїдемо, не переживай.
Дончанин до Ігор Показати IP 13 Листопада 2014 22:59
коментар було видалено
Ігор до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 22:44
А поки можете і далі цілувати дупу російським окупантам, та чимшвидше бігти з хлібом і сіллю до нових хазяїнів.
Дончанин до Ігор Показати IP 13 Листопада 2014 22:51
коментар було видалено
Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 23:28
Ростовская область: недалеко от н.п.Чертково был задержан патрульный автомобиль украинской милиции, находящиеся в котором два милиционера пояснили, что преследовали правонарушителя, чей автомобиль пересек границу с РФ. Милиционеры привлечены к административной ответственности (взрыв мозга) и отправлены домой. А зря – это была явно попытка эмигрировать в Россию, чтобы служить в бронетанковой милиции!"
Чувакам "оттуда" Показати IP 13 Листопада 2014 23:45
не засмічуйте ефір (не замусоривайте эфир) своїми нікчемними коментами. Слідкуйте за вартістю нафти і того вам буде достатньо. Ми викарабкаємось. А ви ж навіть картоплі на свої власні потреби не можете виростити, не кажу вже про щось м"ясне. Перекладати не буду - ввв гугл трансліте :))))))))))
Дончанин до Чувакам "оттуда" Показати IP 13 Листопада 2014 23:53
Между прочим, Донбасс давал четверть ВСЕЙ продукции Украины. И это без учета Луганщины. Или ты не смотришь украинское телевидение? А по поводу, выкарабкаетесь ли вы? Выкарабкаетесь, если одумаетесь и помиритесь с нами и Россией. Так и быть, поможем вам. Межу прочим, так, к слову, сколько народу с Волыни работает в "нищей" России?
Colonel до Дончанин Показати IP 14 Листопада 2014 00:08
ну да ..конечно - Даунбас кормил всю Украину, и Крым кормил .....на 60млрд..дотаций ежегодный отсос -это у ватников называется четверть всей продукции...
Дончанин до Colonel Показати IP 14 Листопада 2014 06:33
коментар було видалено
Анонім до Чувакам "оттуда" Показати IP 14 Листопада 2014 12:54
До чого тут вартість нафти і навіщо мені проблеми Росії ? Краще подивись на вартість нашого бензину. З такими цінами точно викарабкаємось, тільки в яку сторону ? І для чого А4 в зоні АТО ? Вона що, броньована?
Бывший майдановец Показати IP 14 Листопада 2014 06:44
коментар було видалено
Допитливий мовчун Показати IP 14 Листопада 2014 21:50
Ближче до теми.Нагадайте кому належить ПАТ Волиньгаз ? Обленерго...Все в загребущих руках любих друзів.А ці руки нічого не ...Відкупились AUDI A4 від призову до війська.Попа з кропилом і кадилом запросили.Цирк православний.Хто буде сміятись останній ?
пастор Шланг Показати IP 15 Листопада 2014 11:58
На прохання бійців ?