USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку поліція ловила шаленого мотоцикліста

11 Вересня 2017 16:28
Сьогодні, 11 вересня, близько 15.35 на проспекті Волі біля магазину «Перлина» загальмував мотоцикл – на світлофорі саме засвітився червоний сигнал. Двоколісним кермував молодий чоловік, позаду нього сиділа молода дівчина – обоє без захисних шоломів.

Зухвалець щодуху помчав уперед, створюючи в центрі міста одну аварійну ситуацію за іншою, пише Волинь-нова.

Саме у цей момент у зустрічному напрямку проїжджала автівка Патрульної поліції Луцька. Пригальмувавши біля мотоцикла, поліцейські, вочевидь, звернули увагу на відсутність у «парочки» тих самих шоломів і попросили з’їхати на узбіччя.

Зачувши це, мотоцикліст… натис на газ і рвонув на «червоне» (до «зеленого» лишалося ще цілих девять секунд). Зухвалець щодуху помчав уперед, створюючи в центрі міста одну аварійну ситуацію за іншою. Патрульні, увімкнувши сирену, взялися наздоганяти «скаженого» мотоцикліста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучанин Показати IP 11 Вересня 2017 16:48
яке гарне художнє оповідання
Лучанка Показати IP 11 Вересня 2017 16:52
І що далі?
Влодек до Лучанка Показати IP 11 Вересня 2017 17:18
Пальчиком в слід помахали!!!
Іііііі Показати IP 11 Вересня 2017 16:55
І де результат? Догнали чи ще доганяють......Ну дуже інформативно....
Ну ну Показати IP 11 Вересня 2017 17:00
і шо догнали? сумніваюся...
Кіндрат Панасович Показати IP 11 Вересня 2017 17:30
збс новини!
Ст.морж Показати IP 11 Вересня 2017 17:45
"Мотоциклісти - ето развєдчікі с кладбіща." (с) Мартін Лютер Кінг
ангст Показати IP 11 Вересня 2017 17:55
Без шолома не можна доганяти мотоциклістів.
Dfc Показати IP 11 Вересня 2017 18:01
Наздоганяючи збили двох пенсіонерок, які переходили дорогу на переході, понівечили три автомашини та автобус... Врешті розбили патрульне авто і мотоцикл. Мотоцикліст і пасажирка в лікарні... :( А якщо серйозно то в цивілізованих країнах поліція в містах за дурнями не гониться, щоб не наражати на небезпеку людей.
Активіст Показати IP 11 Вересня 2017 18:09
А хтось щось чув про номерний знак?
Авторитет Показати IP 11 Вересня 2017 18:10
Це був Саакашвілі з Тимошенко. Потайки добирались до Києва.
Володимир Показати IP 11 Вересня 2017 18:31
ахахах, ору. Коменти поярче ніж статья!!!
остап Показати IP 11 Вересня 2017 23:31
Це той прид*рок що живе в Тарасово і щоднята щоночі на повних газах ганяє по вулицях.