USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцькраді обрали нового секретаря

21 Березня 2017 12:58
Таємним голосуванням депутати обрали секретарем Луцької міської ради Ігоря Поліщука.

Про це йшлося під час сесії Луцької міськради 21 березня.

Проект рішення про обрання секретаря міськради розглянули першим у рамках сесії. В голосуванні вирішили не брати участь депутати фракцій «Самопоміч», «Солідарність», ВО «Свобода», «Народний контроль» та позафракційний депутат Микола Яручик. Єдиним кандидатом на посаду секретаря міськради висунули голову фракції «УКРОП» Ігоря Поліщука.

Як оголосив голова лічильної комісії Борис Смаль, у голосуванні взяли участь 23 депутати. На підтримку кандидатури Ігоря Поліщука проголосували 23 депутати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Лучанин Показати IP 21 Березня 2017 13:03
Як це так єдиний кандидат!?Як на мене, то кожна фракція має представити свого кандидата. А не одна політична сила.
Оглядач Показати IP 21 Березня 2017 13:32
Нарешті обрали на посаду секретаря міськради нормальну, психічно адекватну, освічену людину! Успіхів і витримки Поліщуку в тому тераріумі!!!
Коля Показати IP 21 Березня 2017 13:36
А є такі фракції що нема й кого висувати! Парадокс. Головне що не Вусенко!!!!!!!!!!!!!!!
Міра Показати IP 21 Березня 2017 13:40
Вітаю, Бог почув лучан, добре, що те нєдоразумєніє піде, ще треба її в нардепи не допустити, бо і там буде гадити.
777 до Міра Показати IP 22 Березня 2017 21:35
Мірочко, богові глибоко до лампочки Луцьк - він зайнятий своїм обраним народом. А ви тут якось самі...
уважний Показати IP 21 Березня 2017 13:40
На обличчі Пустовіта все написано! :))) Респект фотографу! :)))
Ст.льойтнант до уважний Показати IP 21 Березня 2017 14:47
Шо, Гріша знову "не став майором"?
КГБ Показати IP 21 Березня 2017 14:35
В 2014 році не дали добути терміну на посаді Президенту України В. Ф. Януковичу, тим самим порушивши Закони України і привівши до влади хунту, яка зробила колапс в державі, загубивши Крим і Донбас!!! Те саме повторюється і зараз в мікромасштабах в Луцькій міській раді!!! Згідно Закону України при смерті голови, обовязки повинна виконувати секретар ради!!! От хай і виконує!!!! Прийдуть вибори, виберуть нового міського голову, заступників, секретаря!!! Так не можна ставитись до Конституції і Законів України!!! Не можна плювати в обличчя лучанам!!!
кагребе до КГБ Показати IP 21 Березня 2017 19:27
от якраз хунту і прибрали
СБ до кагребе Показати IP 21 Березня 2017 22:47
Виношу питання на розгляд, голосами під коментарем - усунути (залишити) порушників Конституці України!?
Анонім до КГБ Показати IP 22 Березня 2017 07:18
Ну так зараз секретар і виконує обов'язки. Тільки не вона, а він. І, до речі, все по закону.
до уважного Показати IP 21 Березня 2017 14:57
Тобі до Пустовіта ой як далеко, він не бігав по усіх партіях і зберіг своє обличчя, а те чудо вусенко молодець, що поміг вивести .
уважний до до уважного Показати IP 21 Березня 2017 15:52
Не збираюсь і нікому не раджу ні замполітом бути ні у політику брудну пхатись! :) Теж мені - рівнятись до Пустовіта - розсмішили :)))
хі-хі Показати IP 21 Березня 2017 15:00
ех, силіконові подруги взялись дружно за роботу, все мінусують, де правду написано, ну-ну...
укропи Показати IP 21 Березня 2017 15:01
мародери!!!!
лучанка Показати IP 21 Березня 2017 15:02
Радіти нема чому, ще плакати будете. По перше це все куплено, а по друге юля ще вернеться.
Ольга до лучанка Показати IP 21 Березня 2017 15:38
Не сміщіть людей. Ніби вусенко прийшла до влади чесним шляхом.
Анонім до лучанка Показати IP 21 Березня 2017 19:29
"он ушел, но обещал вернуться ", - сказала домомучительница.
Коля Показати IP 21 Березня 2017 15:07
Браво!! Ви ще виберіть "народного губернатора" а потім і президента.
Анонім до Коля Показати IP 21 Березня 2017 19:30
у демократичних країнах так і відбувається
Вася Показати IP 21 Березня 2017 19:24
Нехай Дрючок зі своїм кодлом вимітається з міста
Betonus Показати IP 22 Березня 2017 00:20
Обласна рада-не приватна власність. Слава Героям!!!
Теремно Показати IP 22 Березня 2017 05:02
Кадр з фільму "Собаче серце"