USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вусенко зникла з печаткою та ключами від кабінету

21 Березня 2017 16:16
Колишній секретар міськради Юлія Вусенко не повернула в міську раду печатку секретаря та ключі від службового кабінету.

Про це стало відомо під час пленарного засідання 20 чергової сесії міськради 21 березня.

Нововобраний секретар міськради Ігор Поліщук повідомив, що він здійснив спробу отримати печатку секретаря та ключі від кабінету.

«Ані печатки, ані ключів. Прошу поставити на голосування протокольне доручення секретаріату зв’язатися з Юлією Вусенко, щоб вона повернула ключі на зберігання до міськради і повернула печатку. Якщо сьогодні вона не підтвердить свій намір віддати їх, прошу звернутися в органи поліції, щоб можна було отримати доступ до кабінету і печатки», - повідомив він.

За відповідне протокольне доручення проголосували 23 депутати.

Зі слів Ігоря Поліщука, як щойно стало відомо, жоден мобільний телефон Юлії Вусенко не відповідає. Тому він озвучив протокольне доручення працівникам секретаріату викликати поліцію, щоб працівники господарського відділу в їх присутності відчинили кабінет секретаря, працівники секретаріату оглянули кабінет на предмет наявності печатки та опечатали кабінет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
носенко Показати IP 21 Березня 2017 16:27
злодійка
Вітя Показати IP 21 Березня 2017 16:28
Вкрала - ворона!
вона зовсім Показати IP 21 Березня 2017 16:42
"не тримається "за місце !
бе-е Показати IP 21 Березня 2017 16:45
Вона... ой ні! Вусенко викрали(( а потім приведуть ще й викуп дадуть-щоб забрали назад
!!! Показати IP 21 Березня 2017 16:55
У взраді тільки такі і потрібні
Петро Показати IP 21 Березня 2017 17:03
І після цього всього вони розповідають яка невдячна у них робота. А від корита відірвати он як складно. Не думаю, що вона так переймається інтересами городян. Господи, забери !
123 Показати IP 21 Березня 2017 18:47
самі собі цирки влаштовують-не вибирайте ні одного депутата-і все скінчиться!!!!!!як вже задовбали ці куркулі-павлика морозова!!!!!!!!!!!!!!!
Вчителька Показати IP 21 Березня 2017 19:41
Здуріла геть зовсім баба. За таке повинні дати 15 діб.
Лучанка до Вчителька Показати IP 21 Березня 2017 20:57
Як мінімум...
максим згоранець Показати IP 21 Березня 2017 22:05
ой нехай бере все це..видайте приказом що ця печатка з сьогоднишнього числа не дийсна и втратила силу... вси бумажки пропечатани циею печаткою положить в туалет и пидтирайте мягки мисця... Зактуйте комисиею кабинет и поставте нови замки и живить спокийно. Всих "умников" посилайте в Олику на ликування!
КЛАВА Показати IP 21 Березня 2017 22:06
Одни детюки міняють їінших, треба комісїйно виламати двері, видати наказ і призначити розслідування відносно дій цієї сороки . А потім вь...бать їй по повної програмі, і хай собі оскаржує до всрачки...