USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На місці Старого ринку пропонують тимчасово облаштувати автомобільний кінотеатр

26 Червня 2020 10:41
Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук запропонував на звільненій від контейнерів території Старого ринку облаштувати автомобільний кінотеатр.

Таку ідею він опублікував на своїй сторінці в фейсбуці.

«Друзі, є думка на звільненій від металевих контейнерів та сміття території Старого ринку до початку реконструкції площі в окремі вечори організувувати автомобільний кінотеатр» - йдеться у дописі.

Усіх зацікавлених Ігор Поліщук закликає писати йому в особисті повідомлення.

Читати ще: Підприємці почали добровільно вивозити контейнери з правої частини Старого ринку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Дідо Показати IP 26 Червня 2020 10:56
Еге ж... Протримати пустуючим декілька років а потім зробити новий квартал. Вже на місці скверу біля меморіалу маємо "гуртожиток".
Луцький Охайний Хлоп Показати IP 26 Червня 2020 10:57
Пайдёт!!! +++
Читач Показати IP 26 Червня 2020 11:35
Ломати не будувати! Розтрощили базар, а чогось путнього не зроблять 100%! З часом вся територія базару буде під приватними бізнесом або житлом. В нас всі "модернізації і реконструкції" , на жаль, банально прогнозовані!
О ! Показати IP 26 Червня 2020 11:35
Ше би мона було подумати над проведенням там АвтоБандерштадту !
pattern до О ! Показати IP 26 Червня 2020 11:40
Шоб після цього заходу було засрано сильніше, ніж після ринку ?
Активіст до О ! Показати IP 26 Червня 2020 12:01
Хоч один позитив від карантину, що того хфестивалю не буде.
Руслан Показати IP 26 Червня 2020 13:30
Щось не зрозуміло. То нащо була робити цей хайп із знесенням частини ринку, коли у влади нема конкретного плану, що на цій ділянці має бути? Кінотеатр?...До чого він там?
ВВК до Руслан Показати IP 26 Червня 2020 18:52
Ключове слово - «тимчасово»
Лучанин Показати IP 26 Червня 2020 13:41
Була звичайна парковка, хай залишається звичайною парковкою.
янеробот до Лучанин Показати IP 26 Червня 2020 14:27
підтримую, машин немає де ставити!
Клава Показати IP 26 Червня 2020 14:48
Давайте приводьте до норми територію . Де проєкт ???
Ячс Показати IP 26 Червня 2020 16:05
Галімі понти.