USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сашко Положинський заявив про припинення творчої діяльності

5 Лютого 2020 19:01
Лідер українського гурту «Тартак», проектів «Був’є» та «Ол.Ів.’Є», співак і шоумен, ведучий радіо лучанин Олександр Положинський заявив про припинення виступів в рамках творчих проектів, в яких він брав участь.

Про це він заявив у відеозверненні, опублікованому на фейсбуці.

«Сьогодні я вирішив припинити участь у значній частині свого життя. Я вирішив, що я більше не виступатиму з «Тартаком» і «Був’є». Не знаю, що там з «Ол.Ів.’Є», там і так нічого не відбувається... Це все сумно, непросто і дуже болісно. Але я зрозумів що все – більше не можу.

Дуже просив би вас усіх не впадати в депресію з цього приводу, це були прекрасні роки і ми дуже багато хорошого зробили. Я би просив вас утриматися від запитань і не турбувати ними. Є як є. Наразі рішення прийняте, оскарженню на даний момент не підлягає.

Що буде в майбутньому я не знаю, планів в мене немає. Все це для мене дуже болісно і непросто, і я розумію, що таким чином я зраджую довіру людей, але немає можливості це все продовжувати. Це важко пояснювати словами.

Мені болісно, але життя триває. Можливо, це переродиться в щось нове», – зазначив Положинський та подякував всім за багаторічну підтримку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Петро Показати IP 5 Лютого 2020 19:13
Незрівнянна втрата для України і світової культури. Чи важко її перенесуть українці, чи просто не помітять? Швидше за усе - друге.
Пічаль Показати IP 5 Лютого 2020 19:33
Вперед в Польщу на трускавки?
ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Лютого 2020 19:47
А хто він, власне, такий? В музикалці нормально розрулюю, знаю відомих виконавців (українських, російських, англосаксонських тощо). Його не чув.
Миломан до ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Лютого 2020 20:01
Читач луцьких новин, що не знає одного з п'яти місцевих музикантів, розрулює хіба в полі на трахторі.
ще не зовсім свідоми до Миломан Показати IP 5 Лютого 2020 20:46
Якщо він чергова місцева патріотична-пісенна бездара, то що, мені, його в ж.. цілувати за те, що він волиняка?
Клава Показати IP 5 Лютого 2020 20:20
Нехай п...здує у схрон ...
Пецька Показати IP 5 Лютого 2020 20:42
Нарешті дійшло що це не його
ФАНАт Показати IP 5 Лютого 2020 20:50
Саня! Саньоба!!! Положи мило! Успакойся!!!Ти обіцяв це зробити на сцені бандерштата!!!Пока не нада! є бізнез план - міняєш фамілію на КАШПІРОВСКИЙ і коси капусту!!! LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олег Показати IP 5 Лютого 2020 21:23
Сашко! Всім зараз важко... Без Ваших пісень- ще важче буде... Але якщо Ви зважились на такий серйозний крок- значить на те у Вас є вагомі причини... Хочу сказати, що Ваші пісні були не тільки частиною Вашого життя, але частиною і мого життя... Дякую Вам!
Пасолька Показати IP 6 Лютого 2020 00:04
Нехай щастить!
Віра Показати IP 6 Лютого 2020 06:34
Дякую, Сашко, за творчість! Де закінчується одне, цому на зміну приходить інше! Успіхів!
ага до Віра Показати IP 6 Лютого 2020 09:34
І дуже тривожить сам тон звернення-кийсь депресивний.Можливо після допитів зламався- не відомо ,але щось тут трапилось...
Активіст Показати IP 6 Лютого 2020 09:47
Відскакався.
Олена Показати IP 6 Лютого 2020 16:20
Ті, хто пишуть гадості найперше на них і заслуговують. Самі ж не варті нічого. А Сашко молодець!
Вася Показати IP 6 Лютого 2020 17:28
..по-ходу, за Вокарчуком зібрався.. бо, для чого весь цей випєндрьож..?
Дарія Павлешен Показати IP 7 Лютого 2020 00:27
Сашко, так, все що Ти, все що ви зробили було і є важливим. Дякую за все, пісні залишаються з нами, вони насправді потрібні. А Тобі можу тільки сказати - нікого Ти не розчарував і не зрадив, головне - не зрадь собі. З великою повагою і найщирішими побажаннями, Дарка