USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

23 округ: назвали потенційного переможця. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

18 Липня 2016 00:00
Відповідно до паралельного підрахунку голосів, який проводить Волинський УКРОП, опрацьовано 81,7% бюлетенів. Лідирує кандидат Ірина Констанкевич.

Про це повідомляє прес-служба УКРОПу.

Голоси розподілилися наступним чином. За:

1. Балицька Любов Антонівна 826 (1,29 %)

2. Богун Максим Валерійович 182 (0,28%)

3. Була Сергій Володимирович 5644 (8,81%)

4. Веніславський Федір Володимирович 3158 (4,93 %)

5. Вовк Іван Іванович 1759 (2,75 %)

6. Германюк Наталія Арсентіївна 221 (0,35 %)

7. Демчук Володимир Григорович 156 (0,24%)

8. Зирянова Ольга Леонідівна 152 (0,24 %)

9. Кирда Людмила Федорівна 7661 (11,96%)

10. Клопотовський Віталій Павлович 120 (0,19 %)

11. Кононович Олександр Адамович 211 (0,33 %)

12. Констанкевич Ірина Мирославівна 36176 (56,48%)

13. Кулачек Юрій Миколайович 2690 (4,20%)

14. Лишневець Тетяна Петрівна 583 (0,91%)

15. Малькова Валентин Миколаївна 56 (0,09 %)

16. Орел Олександр Миколайович 48 (0,07%)

17. Пирожик Олександр Веніамінович 2232 (3,48%)

18. Рицко Ігор Йосипович 867 (1,35%)

НЕДІЙСНІ БЮЛЕТЕНІ 1305 (2,04 %)

Лідерами передвиборчих перегонів на цей час є Ірина Констанкевич, Людмила Кирда та Сергій Була.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Ста-Лін Показати IP 17 Липня 2016 22:59
люди люблять гроші)
Анонім до Ста-Лін Показати IP 17 Липня 2016 23:43
Люди почали думати! І не повторили помилку Луцька 2014р.
123 Показати IP 17 Липня 2016 23:02
Ірина! Вітаємо!
ВиБорець Показати IP 17 Липня 2016 23:19
із 75000 тисяч виборців проголосувало лише 3225 осіб, і вже депутат...
Укр Показати IP 17 Липня 2016 23:37
виборцю з арифметикою в тебе проблеми
Антон Показати IP 17 Липня 2016 23:55
Є інформація що укроп видав 58000000 грн.на цю компанію.
Коля Показати IP 18 Липня 2016 00:10
Шо мені та Іра. Що вона там У ВР буде робити свої інтереси і палиці? Коли вже це все закінчиться, скоізь брехня своїх пропихають !!Краще б Єремеєв був живий, він хоч трохи дбав за людей і все за Область Волинську хоч один такий був!
член комісії до Коля Показати IP 18 Липня 2016 00:46
явка виборців дуже низька реально
Львів Показати IP 18 Липня 2016 00:35
Як не стидно,шукати різні причини, причому тут гроші, Ірина дійсно сама гідна серед усіх кандидатів, вона повинна бути депутатом вже давно, а не Лапін, накінець люди "включили" мозок.Найщиріші вітання!!!!!І І всім виборцям у майбутньому також добре думати кого обирати....
Львів'янин Показати IP 18 Липня 2016 00:39
Дуже правильний вибір,так мало бути вже давно,Ірина буде найкращим депутатом від Волині.Вітаю і бажаю всім виборцям. І надалі "включати" мозок перед тим , як робити всій вибір
Сергій Показати IP 18 Липня 2016 01:31
Вітаю Ірину і весь УКРОП з впевненою перемогою! Так тримати!
Наталія Показати IP 18 Липня 2016 06:57
Ірина Мирославівна, ДУЖЕ ДОСТОЙНА ЛЮДИНА!!! Повірте, це не просто слова! Я переконалася в цьому особисто.
КУМ Показати IP 18 Липня 2016 07:39
Ех,Коля,Коля.Дбав,не дбав.Депутат парламенту має приймати Закони,по яких розвивається країна.Все інше від лукавого.
23 округ Показати IP 18 Липня 2016 14:58
бюлетні кидалися в скриньку вже після виборів, а селі Брониця кандидата Балицьку годину не пускали на виборчу дільницю. Приїхали слідчі. Написано заяву в поліцію
мітя Показати IP 18 Липня 2016 21:08
хто така балецька
я до мітя Показати IP 18 Липня 2016 22:02
Текст повідомлення балицька дуже розумна людина
Анонім Показати IP 18 Липня 2016 21:59
Нарешті!Щиро вітаю!