USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

80% російської допомоги Італії марні для боротьби з COVID-19

26 Березня 2020 10:20
В італійських політичних колах та ЗМІ виникло занепокоєння щодо гуманітарної допомоги, яку Росія надає країні для боротьби з коронавірусом.

Як пише «Європейська правда», про це ідеться в публікації італійської газети La Stampa.

За словами високопоставлених джерел видання, Росія керується далеко не єдиними гуманітарними мотивами, а реалізує власні політичні і дипломатичні інтереси. Прем’єр-міністр Джузеппе Конте, пише газета, погодився прийняти російську допомогу для «зміцнення прекрасних особистих стосунків» з Москвою.

Втім, як відзначають співрозмовники видання, 80% російських поставок є «абсолютно марними або малокорисними» для Італії для боротьби з COVID-19 і є нічим більшим, аніж виправданням. Росія прислала країні обладнання для дезінфекції територій та іншу схожу спецтехніку, тоді як Китай, приміром, медичні маски і апарати ШВЛ.

Видання непокоїться, що всі прибулі фахівці є військовими, а операцію координує міністерство оборони Росії, а не міністерство охорони здоров’я. Всі військові мають високі звання: генерали, полковники, майори, і «вільно пересуваються по території Італії, в декількох кроках від баз НАТО».

«Путін побачив у коронавірусі можливість закріпитися на італійській політичній сцені і італійський прем’єр не посоромився своєї підтримки в цій нелегкій кризі, прийнявши все це для закріплення чудових особистих стосунків з політичною стороною Москви», – пише газета.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Ага ага Показати IP 26 Березня 2020 10:33
так від Росії апріорі нічого хорошого не можна очікувати.
777 до Ага ага Показати IP 26 Березня 2020 11:07
А кто это сказал? Специалисты.врачи.ученые?" Спивразмовники видання".кто эти люди?
Анонім до 777 Показати IP 26 Березня 2020 12:38
Це сказали наші диванні патріоти!
Анонім до Анонім Показати IP 26 Березня 2020 13:56
На вказаному сайті такої статті нема
Анонім до Анонім Показати IP 26 Березня 2020 19:55
Ахахахха)) Той, хто плюсує і мінусує каменти хоче змагання хто більше наклацає?))) Усрї...чка така аж бомбить?)
Анонім до Анонім Показати IP 26 Березня 2020 21:44
249? все що можеш?
Анонім до Анонім Показати IP 27 Березня 2020 10:11
Мишка не згоріла? Пальці болять?
Ахаха до Анонім Показати IP 27 Березня 2020 11:29
Для цього існують такі речі як скрипти і макроси. Лише всякі селюки сидять і клацають мишкою.
Анонім до Ахаха Показати IP 27 Березня 2020 12:16
Існують) Я просто насолоджуюсь) Судячи по кількості і не рівномірності, вони тут не задійствовані)
Пффф до Анонім Показати IP 27 Березня 2020 13:11
ну так я не один таким тут бавлюсь...
Анонім до Пффф Показати IP 27 Березня 2020 13:26
1 + '1' = ?
Дідо до Ага ага Показати IP 26 Березня 2020 11:58
Ну Росіяни хоча б старалися, а наші щирі українці волають проти в'їзду своїх же ж громадян, інфіковані мов. А лікарі з Росії поїхали в саме пекло.
Угу до Дідо Показати IP 26 Березня 2020 16:09
Точніше 2 військових лікаря, сотня зелених чоловічків на двадцяти камазах і десять генералів.
К.лучанин до Ага ага Показати IP 26 Березня 2020 12:12
А ЄС надав допомогу Італії ? Звісно - НІ!! ЄС сам на межі розпаду. Кожна країна ЄС турбується за себе . Це ж видно неозброєним оком . А що мала робити Італія ? Надіятись на ЄС - марна справа. Італія сама попросила допомоги в Росії. А в УКраїні теж назріває le;t серйозна ситуація із поверненням так званих заробітчан до неньки України. І питання довіри до тестів, чому їх стільки розвелось варіантів, коли повинен один ТОЧНИЙ, який дасть відповідь . Хто на цьому заробляє в Україні?
!!! до К.лучанин Показати IP 26 Березня 2020 14:05
Де ж Ви раніше були, геополітичні експерти? Як же без Ваших аналізів ми жили? Під свій ніс дивіться, а не розвалили вже ЄС, похвалили РФ. А що Ви зробили для непоширення вірусу? Пишіть, може ГРУ Вам скоро орден дасть.
Політолог Показати IP 26 Березня 2020 11:32
Дивно, що зброю не прислали.
Анонім Показати IP 26 Березня 2020 12:08
Ну это уже паранойя. Везде и во всем видеть подлость и предательство.
адвокат Показати IP 26 Березня 2020 12:43
задовбали ви вже своєю росієфобією
Нострадамус Показати IP 26 Березня 2020 13:04
Звичайно, простiше когось обплювати, нiж щось зробити самому!...