USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Козлина ти дурна»: в зоопарку Києва Богдан посварився з козлом. Відео

25 Травня 2020 17:27
Ексглава Офісу президента України Андрій Богдан під час відкриття Київського зоопарку прийшов в контактну зону, де поспілкувався з тваринами.

Відповідне відео опублікував в Facebook журналіст Роман Сухан.

Ролик був записаний в контактному залі зоопарку, де всі охочі можуть погодувати і погладити тварин. Правда, під час спілкування з козлом у Богдана виник конфлікт. Тварина вихопила цілий стакан з овочами у дитини, яка стола близько до огорожі, після чого Богдан схопив козла за вухо і змусив повернути стакан дитині. Потім ексглава ОП клацнув тварині по вухах зі словами: «Козлина ти дурна».

Утім, сварка з козлом не зіпсувала настрою Богдану – він радісно спілкувався з тваринами і навіть спробував прокатати на цапі свого песика, якого тримав у руках. Правда, козел втік.


Варто зазначити, що індивідуальні засоби захисту були далеко не у всіх відвідувачів, знехтував ними і Андрій Богдан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Андрій Показати IP 25 Травня 2020 17:42
Видно знайшов своїх
Знаю Показати IP 25 Травня 2020 17:49
Коз*л з козл*м)))
Лучанин Показати IP 25 Травня 2020 17:54
Зустрілися родичи
Лучанин Показати IP 25 Травня 2020 18:06
Ну поводить себе як відсталий диб***, а що вже говорити про дітей які виростуть бачучи таке поводження? Іді**
скептик Показати IP 25 Травня 2020 18:16
козел виявився розумнішим
Зоотехнік - психолог Показати IP 25 Травня 2020 19:02
Які граціозні тварини на відміну від опецькуватого і тлустого Богдана ! От спільною є хіба-що манера висловлюватися !
Я Показати IP 25 Травня 2020 19:04
І нащо бити тварину??? Що тобі той козлик зробив поганого.
Володимир Показати IP 25 Травня 2020 19:05
Дивлячись на цього відсталого,можна і в свої сили повірити,що можна чогось досягти)
факт Показати IP 25 Травня 2020 19:56
Козел розумніший за Богдана.Козел висовуючи свою голову до людей,демонструє свою солідарність з людьми, тим самим проявляє свою любов до глядачів,яким він цікавий.А тупий Богдан обзиває та щей б"є невинну тварину,за те,що вона проявляє до нього дружелюбні стосунки.
Виборець Показати IP 25 Травня 2020 22:23
кандидат в мери Києва...
Сергій до Виборець Показати IP 26 Травня 2020 06:59
Згоден - говно
Виборець до Виборець Показати IP 26 Травня 2020 08:47
Ну, серед отих двох к*злів - отой білий з рогами і з борідкою видається мудрішим і достойнішим кандидатом на посаду мера !
Натураліст Показати IP 26 Травня 2020 09:18
До спілкування з козлом він консультував Зеленського
Лучанин Показати IP 26 Травня 2020 22:40
Цікаво, а скільки серед розумних, вихованих, компететних коментаторів є адвокатів, послугами яких користуються олігархи?
Адвокат Показати IP 27 Травня 2020 09:12
Кожний адвокат мріє обслуговувати олігарха. Кому з цим не щастить, вважає себе чесним і непідкупним