USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Бійка у Раді: Тищенко напав на Лероса. Відео

9 Вересня 2021 11:51
Заступник голови фракції «Слуга народу» Микола Тищенко намагався стягнути з парламентської трибуни позафракційного депутата Гео Лероса.

Як передає УНІАН, це сталося під час виступу Лероса, під час якого він розповідав про роль Офісу президента в зриві операції щодо вагнерівців.

Тищенко підійшов до трибуни і намагався вивести Лероса з-за трибуни. На підтримку Лероса підійшли депутати з різних фракцій парламенту.

Голова ВР Дмитро Разумков закликав Тищенка відійти від трибуни. Спікер зазначив, що якщо Лерос буде «щось погане казати», то він припинить його виступ.Разумков також зауважив, що такі методи є неприйнятними для народних депутатів.

Також із сесійної зали на адресу Тищенка лунали вигуки: «Микола ти не правий!»

Разумков оголосив перерву на 15 хвилин, але відразу скасував її, і парламент продовжив розгляд звіту Тимчасової слідчої комісії щодо роботи «Укрзалізниці».

Лерос завершив свій виступ на трибуні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Активіст Показати IP 9 Вересня 2021 12:03
Тупий бандюк, як і вся зелена г.д.та.
пиняботокс до Активіст Показати IP 9 Вересня 2021 14:36
Да, про справу вагнерівців зелені не хочуть розголосу, ой як не хочуть. Це вже реальна тюрма, або ростов.
Анонім Показати IP 9 Вересня 2021 12:08
В принципе, ничего удивительного для Зеленского и его команды. Заблокируй СМИ, закрой каналы, введи санкции, оттащи от трибуны, когда звучит критика в адрес Зе. Тогда бубочка будет сидеть спокойно в своём кабинетике и чувствовать, что он бог)
Котлети проти мух до Анонім Показати IP 9 Вересня 2021 12:38
Де та Надія Савченко із своїми діями і планами?
Вірастюк Показати IP 9 Вересня 2021 12:58
Легше тягнути потяга чи літака, ніж депутата з трибуни. Доведено барною і яценюком.
Анонім до Вірастюк Показати IP 9 Вересня 2021 14:35
Ти звідки вилізло?
Клава Показати IP 9 Вересня 2021 13:09
роз"ївший ягодиці Тищенко лише надав резонансу справі..
А ми такі ! Показати IP 9 Вересня 2021 14:03
Але ж той тому дав ! А нех знає !
Дідо до А ми такі ! Показати IP 9 Вересня 2021 19:00
Да, Тищенко крутий. Конкретний. Не даремно вибрали, можемо гордитись козаком!
Н до Дідо Показати IP 9 Вересня 2021 22:20
Тищенко- козак?... Чи Коля-кастет?....
Народна прокуратура Показати IP 9 Вересня 2021 15:17
Треба ж засвідчувати свою вірнопідданість і віддячувати за покривання антикарантинних порушень "Велюру", бо скоро новий локдаун
Анонім Показати IP 9 Вересня 2021 15:42
Чому депутати не в масках?
гость Показати IP 9 Вересня 2021 21:00
тыщенко уже не в первой лезет не в свои сани почему он там сидит досих пор а не в окопах на донбасе не защищает свои бабки и дебильнае законы что голосовал зе понабирал дебилов
Я Показати IP 10 Вересня 2021 04:00
жаль Лерос не вирубав котлету..
Дідо Показати IP 10 Вересня 2021 09:56
Українці в раді відсутні, є росіяни, вірмени,афганці,греки,євреї... А де українці?
73% до Дідо Показати IP 10 Вересня 2021 12:22
А ми цих довбнів не вибирали, бо самі такі.