USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На Волинь приїде міністр освіти і науки України, – джерело

26 Жовтня 2021 14:09
Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет планує 29 жовтня відвідати з робочим візитом Волинську область. Зазначимо, що цього ж дня очікується візит на Волинь і прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Відповідно до попередньої інформації, міністр візьме участь в міжнародній науковій конференції «Олика в Європейській історії: відтворення історико-архітектурної спадщини», а також буде присутній на презентації книги Лесі Українки, що відбудеться у Волинському національному університеті.

Подробиці – згодом.

Як повідомляли раніше, бюджетний комітет Верховної Ради погодив виділення коштів на реставрацію замку Радзивіллів в Олиці. Десять мільйонів гривень надійде вже цьогоріч.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Школяр Показати IP 26 Жовтня 2021 14:57
У мене запитання до міністра! Де отримати музичну освіту дітям Затурцівської ОТГ, яких відрахували з Локачинської музичної школи через фінансові конфлікти між ОТГ?? Діти позбавлені права на освіту!
Прокіп Показати IP 26 Жовтня 2021 16:29
О , яке щастя, прям всі проблеми в сфері освіти вирішаться після його приізду і опалення в школах нарешті подадуть.
лучанка до Прокіп Показати IP 26 Жовтня 2021 17:04
спитати треба скільки з універу Лесі влаштували випускників вчителями,щоб пенсіонери пішли...
Лучанці до лучанка Показати IP 26 Жовтня 2021 23:21
А чому хтось має йти ???
До міністра Показати IP 26 Жовтня 2021 19:31
Коли в школах перестануть гроші збирати? Та коли вчителі будуть займатися навчанням учнів, а то без репетиторів ніяк.
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2021 20:29
Хоче Олику полякам подарувати. Це ж їх історична пам'ятка, яку ми реставрували самі, хоча пани хотіли навіть психлікарню нову побудовати.
Совок Показати IP 26 Жовтня 2021 23:27
Заїжджена тема з презентацією, яка вже презентували ще у лютому. Висновок: чим би розважити пана! А реальні проблеми обговорити? То не важливо!
Шкарлет Показати IP 27 Жовтня 2021 07:37
Вона дисертацію не сама писала, а як Кива.
1234 Показати IP 27 Жовтня 2021 10:30
Сумніваюсь, що він поїде в Олику. А ось такі об’єкти як - Ягодинська митниця, чи земля біля оз. Світязь, то з «робочим візитом» може відвідати.