USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Помічник нардепа Мартиняка виступає за закриття Старого ринку

24 Березня 2017 22:24
Помічник народного депутата Сергія Мартиняка, екс-депутат Олександр Пиза висловився за закриття Старого ринку, йдеться на сторінках ВолиньPost.

«Потрібно «нафіг» ліквідувати і Старий ринок (місця, де продають зайців та курей), і секонд-хенд. Натомість зробити на цьому місці сучасну парковку, гарний променад поблизу Замку Любарта. А базар перенести на ДПЗ. Це питання суто політичне. Якби був живий мер міста – Микола Романюк, він би вирішив цю проблему», - переконаний Пиза.

Також для покращення вигляду міста, зі слів екс-депутата, необхідно, аби біля Лютеранської кірхи євреї забрали синагогу і зробили справжню синагогу.

«Я не корінний лучанин. Приїхав з Тернополя ще в далекому 1988 році. Я можу хвалити Луцьк, або ж ганити, через те, що немісцевий. Луцьк – це комфортне місце для проживання, порівняно навіть із Тернополем. Тут люди щиріші та добріші. Воно достатньо невелике і компактне для життя. До того ж, дуже історичне. Вважаю, що цінності треба плекати й виховувати, виокремлювати та придумувати захоплюючі історії, щоб заманювати туристів», - розповідає пан Олександр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
володимир Показати IP 24 Березня 2017 22:44
Все вірно, базарі смітники потрібно виносити за межі міста.
Анонім до володимир Показати IP 24 Березня 2017 23:52
Ринок як раз і знаходиться за межами старого міста.
Анонім Показати IP 24 Березня 2017 22:51
Хай Піза не піз.іт.
лучанин Показати IP 25 Березня 2017 00:04
Я корінний лучанин,я проти перенесення ринку,хай їде в Тернопіль і там керує цей екс,ринок треба привести до порядку,понаїжають і керують тут кому не лінь
Лучанин Показати IP 25 Березня 2017 01:57
А хто він взагалі такий? Яке він має право щось вирішувати чи навіть пропонувати за всіх лучан? Так, є горстка тих хто на ринок не ходить, бо між рядами джипом не може проїхати. Але більшість з нього харчується і вдягається! А от порядок навести вже давно треба було.
Урраа Показати IP 25 Березня 2017 07:11
Натомість того гидосного смітника , побудувати аквапарк .....
дебілам Показати IP 25 Березня 2017 08:28
Заберіть собачі буди і увесь той бардак з автостоянки стоянки перед Старим базаром ДЛЯ ПОЧАТКУ і проблема з транспортом в радіусі 1 кілометра буде вирішена. без гучних заяв і передвиборних піарів
Свідомий Показати IP 25 Березня 2017 08:59
Нехай краще спочатку " допоможе" Шефу віддати місту приміщення компартії в центрі на Ковельській відповідно до закону( а не подарувати терміново фіз. особі) , а тоді , можливо, можна буде задумуватись про врахування його побажань щодо облаштування парковки та гарного променаду, однак хай не забуде порахувати скільки коштів втратить і так " депресивний" міській бюджет, власники авто, особливо шикарних, не сплатять стільки земельного податку та оренди скільки наразі платять "базарники" - вони виживають самі і ні в кого нічого не просять , а так звані захисники замку на чиєсь замовлення розчищають територію для чергового будівництва на "цілком законних підставах" так як парковка не рентабельна. Люди думайте та аналізуйте - не буде парковки на інвестеційно привабливому місці,
Тата Показати IP 25 Березня 2017 09:11
Спочатку потрібно створити нові робочі місця, а тоді розповідати що прибрати!!!! Тільки людина з повним гаманець може розповідати не думаючи за людей!!! В своєму будинку хай керує!
Слів нема Показати IP 25 Березня 2017 09:36
Пиза, блін, ти забув як разом з Сосновським заставляв працівників міськради розміщати кіоски біля стін горгутового ринку ? Ти знаєш як називається роздвоєння особистості ? Правильно - шизухою .
Клава Показати IP 25 Березня 2017 09:44
А хто проти ??? Уперед !!! Кому в гисторичному центрі потрібна ця КЛОАКА ???
Абрам Показати IP 25 Березня 2017 09:48
В нас поки розтіляться ... Ось у Москві за дві ночи знесли усі МАФи з центру і усі доволдьни і усі посьміхаються , тому що отримали достойну компенсацію..
Пекло на землі Показати IP 25 Березня 2017 10:14
коментар було видалено
лучанин Показати IP 25 Березня 2017 14:48
Ти Пиза, якщо вже приїхав з Тернополя та живеш в Луцьку, краще слухай свій HI-FI, та не зневажай громаду Луцька своїм "гарним променадом" біля замку, тому що 2000 підприємців та їхні сім"ї мають роботу на Старому ринку і живуть з цього, вони і є частиною громада Луцька.І ця громада на сьогодні досить свідома, і має право вирішувати своє майбутнє в цій державі!
ВОВК Показати IP 25 Березня 2017 17:19
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 26 Березня 2017 17:58
Цей бардак в чентрі міста давно пора прибрати.Зробіть це швидше.