USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенка на Майдані закидали яйцями. Відео

8 Грудня 2019 16:02
Під час віча на Майдані Незалежності у Києві, організованого політичним силами – «Європейською Солідарністю» і «Голосом», Петра Порошенка закидали яйцями, інформує Цензор.нет.

Віче напередодні «нормандського саміту» організували 8 грудня, щоб нагадати владі про «червоні лінії», за які не допустимо переступати у переговорах під час зустрічі у «нормандському форматі».

Після палкої промови лідера ЄС Петра Порошенка і виконання гімну в нього кинули яйцями.

Перше пролетіло повз, ледь не влучивши в Марину Порошенко, а друге спритно спіймав нардеп Ахтем Чийгоз.

Петро Порошенко, відступивши назад, показав на когось в натовпі й сказав: «Спіймайте його!» Інцидент потрапив на відео (2 година 30 хвилина 27 секунда запису)
Як стало відомо згодом, яйця кинув чоловік, який стояв із червоно-чорним прапором на плечах неподалік сцени. Поліція, що прибула на місце події, його забрала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
Волиняк Показати IP 8 Грудня 2019 16:29
О то Волинь вже купили?
Ольга до Волиняк Показати IP 8 Грудня 2019 20:55
Ивасюки Остапа процветают,напоминает фильм "Собачье сердце" и шариковых только больше стало,за бабки на все готовы.
Глядач до Ольга Показати IP 8 Грудня 2019 21:26
Пропал калабуховский дом!
1 Показати IP 8 Грудня 2019 16:40
Спеціально навчені люди не даремно маскувались під мітингувальників.
Такий до 1 Показати IP 8 Грудня 2019 18:17
Такий нормальний собі "гапарік з кріваго рога".
Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 16:43
Сегодняшний маргинальный Майдан с подвозными участниками показал, что никакого общественного доверия у Порошенко нет и его можно арестовывать, не оглядываясь. Все юридические предпосылки и документы к этому сформированы и сейчас наиболее подходящий для его ареста момент. Конечно, если власти уже не продали ему его уголовные дела и не имеют перед ним обязательств.
Лола до Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 03:54
Ватан здрысни.
Просто до Лола Показати IP 9 Грудня 2019 11:12
Іди їж шоколадку, за мітинг вже проплатили першу дньовку
Бендер (робот) до Лола Показати IP 10 Грудня 2019 12:26
До Лолы. А у тебя и твоего патрона все, кто не согласен с вашей субъективной точкой зрения ватаны по умолчанию? Не позорься..
Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 16:46
Сьогодні День жалоби, а на Г+Г крутять комедію "Папік". ви б цим перейнялися, а вам все болить Попрошенко.
Анонус до Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 17:43
О ні, хник хник, як так, всі ж мають сумувати 24 години і по телебаченню крутити похорони, а вони крутять КОМЕДІЮ. Зрада! Подумали б на Г+Г краще перед тим, як щось транслювати на своєму каналі, бо якийсь анонім в інтернетах може ж бути незадоволений! Сором, за Петі такого не було!
Дмитро до Анонус Показати IP 8 Грудня 2019 18:12
А до чого тут г+г, і по іншим каналам сьогодні були комедії. Не треба дура валять, іди кращє на майдан зароби грошенят.
Свєта до Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 18:02
Щось я не бачу Папіка на 1+1....
Сергей до Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 22:30
На Майдане КОНЦЕРТ давали!!!В День Пам'яти! А вам не болить?!
Paul до Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 03:33
Навіщо брехати? Папік іде з понеділка по четвер. Сьогодні (в неділю) був Титанік, точно не комедія.
22 Показати IP 8 Грудня 2019 17:02
А краще було б болькотунами.
Нінель Артемівна Показати IP 8 Грудня 2019 17:17
У всіх цих організаторів явний синдром "сбитого льотчика",на що вони розраховують? Дивує,що Порошенко це "віче", це ж треба-не пожмотився- знову рветься в президенти,думає і на цей раз обдурити людей своїми" палкими обіцянками". Досить! Наслухалися:вже стали "жити по-новому" і війну він закінчив за 2 неділі,яка вже незабаром 6 років,як триває . В нього ж був час,чого ж НІЧОГО не зробив за 5 років?А ту бабу з косою треба повернути звідкіля випустили, Тягнибок вивів своїх " штатних борцунів"(забув скільки відсотків отримав на виборах)?"- ото вся довіра. Це шакали ,які хочуть війни,які наживалися на крові,самі ніц не зробили для миру і знову колотять народом ! Жаль,що не влучив ніхто яйцем у пику,але молодці хлопці,що показали як їх "усі підтримують". Хтось прийшов,бо заплатили,бомжі -бо нагодують,а хтось подивитись на це збіговисько!
Укроп помідорович до Нінель Артемівна Показати IP 8 Грудня 2019 18:25
Зараз почнете жити по-новому , але чогось постійно згадуватиметься старе! Ви влучили собі у пику , я вас вітаю !
Волиняка Показати IP 8 Грудня 2019 17:25
Позор всім хто розєднує народ. Навпаки потрібно підтримку для Президента. В очам тих переговорів буде тільки повод показати картинку що Призиденте не підтримують і все за якоїсь кучки людей які нічого не роблять але покричати люблять.
Микола до Волиняка Показати IP 8 Грудня 2019 20:26
Петю відірвали від корита і він ніяк не може заспокоїтися. Згоден на всі100 відсотків
Олег Показати IP 8 Грудня 2019 17:40
Люди добрі... Хватить слухать цю бидлоту... На ньому сотні смертей наших хлопців На війні тва...на гроші свї заробляв.. Бог вам судья !
Ігор до Олег Показати IP 8 Грудня 2019 17:46
Всім суддя Бог. Всім, і тобі теж. А Порошенко відновив армію і зупинив пуїла в найтяжкіший момент. А зараз іде повна здача України.
Анатоль_ до Ігор Показати IP 8 Грудня 2019 18:01
Не фантазуй, Ігоре! Він накрався на мільярди, шоколад кушає кожен день, а в людей пенсії які? Не жалій порошена, не треба!
Ххх до Ігор Показати IP 8 Грудня 2019 18:37
У вас в методичках 5 фраз.армія мова віра........ви вже всіх дістали.тікайте з тітаніка зі своіми 5 відсотками.
+ до Ххх Показати IP 8 Грудня 2019 19:20
Свою зарплату відпрацьовуєте. Але проти свого народу ...
TR до + Показати IP 8 Грудня 2019 23:07
До всіх хто пише про сотні смертей які на совісті в Порошенка: за Зеленського що на війні перестали гинути???
Олександр до Ігор Показати IP 8 Грудня 2019 23:30
Не хотів втручатися але не витримав. Порошенко жадібний барига. Його відновлення армії є фейком, у армію постачався хлам, у той час коли вся новітня техника йшла на експорт. І вже забули історію з Ленинською кузнею, перетягування замовлення на катери Гюрза, з блокуванням постачання американських Айслендів. Він злочинець, і має сісти за грати.
Костя до Олександр Показати IP 10 Грудня 2019 21:14
А ти сам то в тій армії був???
Антрацит до Ігор Показати IP 9 Грудня 2019 16:47
Загнал он армию в ж...у.Людей стравив и положив их на Донбассе,договорившись с путлом.
наталья Показати IP 8 Грудня 2019 18:22
А-на-манеже-все-те-же.
Лучанин Показати IP 8 Грудня 2019 18:42
Жаль що не Ргд(
Alex Показати IP 8 Грудня 2019 19:02
Збіговисько проплачених порохососів
факт Показати IP 8 Грудня 2019 19:02
Просто не вкладується в голові,що,в Україні є стільки ...,які вірять брехунам.За шмат гнилої ковбаси і рідну матір продаси.Це для тих,хто на майдані.І не тільки.З такими довбой...бами не побудувати цивілізованої України ніколи.
Класно Показати IP 8 Грудня 2019 19:21
накрутка голосів працює. Чого б це?
ігор луцький до Класно Показати IP 8 Грудня 2019 21:55
Команда поступила для секти ,,73%".
Лучанин до ігор луцький Показати IP 9 Грудня 2019 09:24
Секта - це коли 5%, а 73% - це просто більшість...
Віталій Показати IP 8 Грудня 2019 20:13
Пора на майдан бабло халявне роздають
Віталій Показати IP 8 Грудня 2019 20:17
Просто деяким війна треба і дуже на цему заробити
ігор луцький до Віталій Показати IP 8 Грудня 2019 23:03
А жителі якого регіона України кажуть ,,на цему".
Ромарио Показати IP 8 Грудня 2019 20:25
В ублюдка гранатой надо было, только что б не сдох до суда, только чтоб ранило тварь
Je suis votre pais до Ромарио Показати IP 8 Грудня 2019 23:32
А може порох таким чином самостійно проводить слідчий експеримент у справі Майдану? Завтра до СБУ прийде, з явкою з повинною...
справедливый до Ромарио Показати IP 11 Грудня 2019 21:01
+1000%. мои аплодисменты. точно сказано.
Дядя. Показати IP 8 Грудня 2019 21:37
Эх Порошенко,Порошенко довёл народ Украины до нищеты но этого мало тебе,похоронить бы всех Украинцев а землю продать и миссия дьявола выполнена. Вот какой ты шоколадный заяц ...........
Владимир до Дядя. Показати IP 8 Грудня 2019 22:31
Ты д...бил? Землю ЗЕ собирается продавать. И уж больше как пол года у нас новый президент который имеет монобольшинство в парламенте, поставил везде своих людей, поступает как хочет. Он же "сделал" высокие зарплаты, полный холодильник, низкие тарифы і т. п. Порошенко чем мешает? Державу мешает сдать России?
Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 21:41
А цей мужик, що кидав яйце з Луцька
253 до Анонім Показати IP 8 Грудня 2019 23:08
не мужик, а б...дло не виховане!
Степан (Крымчанин) Показати IP 8 Грудня 2019 22:05
Прелестно. Чудо комментарии. Кайф читать.
Вольнодумец Показати IP 8 Грудня 2019 22:31
Може на яйця скинемось)))
Je suis votre pais Показати IP 8 Грудня 2019 23:20
А чи не переворот воно задумало часом? Нє? Тільки поки цей шоколадний кондом заспиртовував собі мозок, не помітив, як навкруг нього змінилось усе, починаючи зі шкурних інтересів українських фінансових груп, рівня довіри Євросоюзу та США і закінчуючи банальною зміною геополітичних координат... Так, що звалив би ти десь краще на безлюдний острів в Індійському океані, об'явив би там фейковий воєнний стан на місяць другий, влаштував під час нього корпоратив, набухався і ліг спати.
ALEX Показати IP 9 Грудня 2019 00:48
Його треба під требунал віддати а не на майдан пускати!!!
ALEX Показати IP 9 Грудня 2019 00:56
Дебальцеве, Иловайська це все на совісті Порошні ось чим він запамятався. Хлопці гинули а воно собі бабки до кишені набівало мерз*та!
Гость Показати IP 9 Грудня 2019 04:39
Опять бабульки за деньги 400-500 гривен готовы на любой майдан, а остальные за деньги готовы родную мать продать!
Володимир Показати IP 9 Грудня 2019 05:50
Порох і його оточення придумали і фінансують разом із олігархами цей мітинг . Але їм нічого не вдасться . Свідомі люди не підтримають цей путч . Пороха на нари
федор Показати IP 9 Грудня 2019 08:07
Этот барыга что то ещё хочет. Никак не нажрётся.
Пильний Показати IP 9 Грудня 2019 08:08
Сьогодні ще робочий день не почався? Злякалися Майдану і тепер всюди його компрометують. А люди нестерплять - змітуть всіх, хто робить не по-українськи
анон Показати IP 9 Грудня 2019 09:40
порох не може змиритись що пролетів на виборах. скільки вже можна майданити? ну не надоїло?! Так до влади знову преться. скільки вже йому треба? буде ж грабити як піддать.
джміль Показати IP 9 Грудня 2019 10:00
Єдине чого хоче Порошенко і компанія - це загублена влада. І йому насрати на Україну і тим більше на українців. Він закликає до війни між українцями. А це невиплати зарплат, пенсій, братовбивсво під замасковані гасла. З ним іде весь олігархат, а люди ведуться за1000 гривен і матір продадуть.Треба відрізняти біле від чорного. У мене був ворог - Путін, а тепер став і Порошенко з компанією
Баба Параска Показати IP 9 Грудня 2019 10:17
І після якої з революцій у нас було покращення? Ну є в нашому народі майданутий прошарок населення, що вічно буде жалітись, скавчати чи гавкати, коли дозволяють. І цей прошарок не більше мільйона по всій країні, але ще ніколи в нас не було мітингів чи протестів більше 200 000. Хіба що хресна хода УПЦ.... А ті за мир і не агресивні.
патріот до Баба Параска Показати IP 9 Грудня 2019 10:57
А ті, що організовують ті збіговиська і користуються тими вічно незадоволеними, що здебільшого ледарі і нічого робити не хочуть, ще копійчину підкинуть... то чого не помайданити?! От так вже стільки років і рвуть Україну на шматки! А діти тих організаторів за кордоном і якщо щось не так і самі втечуть, а ви водіть хороводи на Майданах... Коли вже розуму набудуть?!
Василь Показати IP 9 Грудня 2019 14:03
Заголовок зовсім не провокативний...
николай Показати IP 9 Грудня 2019 16:33
параша купив за 300гр Украинский народ прадался
Украинец Показати IP 9 Грудня 2019 23:03
ПОРОХ ПОЗОРНИК! ЯЙЦА ИСПУГАЛСЯ,,, "ПОЙМАЙТЕ ЕГО!" ))) СТРЕМНО СТАЛО? УЖ ОЧЕНЬ ЯНЫКА НАПОМНИЛ! ЭТИ ЖЕ ЛЮДИ ТЕБЯ И РАЗДАВЯТ, ПОРОХ ТЫ ПОРОХ! ТЮРЬМА ТЕБЯ ЖДЁТ!)) НАРОД ОЧЕНЬ ЖДЁТ ТВОЕЙ ПОСАДКИ!
Захар Беркут Показати IP 10 Грудня 2019 08:10
В одного клоуна вже летiли яйця й цей мародер ix дочикався. Покищо летять тiльки яйця.
Бендер (робот) Показати IP 10 Грудня 2019 12:23
Порошенко и кодла никак не могут смириться с тем, что народ Украины пинками прогнал его и его банду из власти прочь. Грабить страну и наживаться на войне возможность пропала. Но барыга с этим никак не может смириться и мутит разные митинги, вставляя палки в колёса новой власти. ВСЁ ОКРУЖЕНИЕ ПАНАМСКОГО БАРЫГИ ДАВНО ДОЛЖНО СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ!
Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 17:23
Слава і шана цьому хлопцеві і ганьба тим мітингарям
игорь Показати IP 11 Грудня 2019 18:14
всех на передовую
SerjIQ Показати IP 15 Грудня 2019 09:50
Я так розумію що не будуть люди щасливими доки не посадять пороха. Ну не будуть вони радіти життю, народжувати дітей, займатися с*ксом доки барига на волі. І от звідки у вас така сліпа ненависть? Вам вже не потрібні Ґандзюк, свинарчуки (що вже стали друзями), не хвилюють вас ані лошарій, ані мертвечук, ані навіть хутін, аби тільки посадили пороха.