USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Питання вирішене на 99%: Тігіпка призначать на посаду прем'єра найближчим часом, – ЗМІ

26 Лютого 2020 10:12
Питання про призначення Сергія Тігіпка прем’єром вирішене на 99% і буде реалізоване найближчим часом.

Про це повідомили відразу декілька, не пов’язаних між собою джерел LB.ua у владі. За даними видання, переговори з Тігіпком тривають.

«Це питання вирішене. Гончарук (прем’єр Олексій Гончарук, – ред.) захищений імунітетом, тому він піде за власним бажанням. Після цього скличуть позачергову сесію і проголосують призначення», – розповіло джерело у владі.

«Сьогодні завершується робота місії МВФ і після цього готуються оголосити», – доповнило інше джерело.

«Голоси є. Його буде представляти президент, і зал його точно підтримає», – уточнив співрозмовник у парламенті.

Відповідаючи на запитання про те, чому вибір упав на Тігіпка, один зі співрозмовників LB.ua зазначив: «Він один з небагатьох дорослих людей у країні, хто може взяти на себе відповідальність за те, що відбувається».

Володимир Зеленський у коментарі Радіо Свобода підтвердив, що зустрічався з колишнім віцепрем'єром Сергієм Тігіпком.

У нього запитали, чи правда, що він веде переговори з Тігіпком про посади для нього в уряді.

«Я, дійсно, з багатьма людьми веду співбесіди… І з паном Тігіпком я теж зустрічався. Це правда», – сказав Зеленський в кулуарах форуму Age of Crimea.

Примітно, що ще одним імовірним кандидатом на прем’єрство був Валерій Хорошковський.

Нагадаємо, Олексій Гончарук очолив уряд наприкінці серпня 2019 року, ставши наймолодшим прем’єр-міністром в історії України. До цього він очолював аналітичну організацію «Офіс ефективного регулювання» (BRDO).

17 січня стало відомо, що Гончарук подав заяву про відставку. Це сталося після того, як у мережу «злили» файли, змонтовані з фрагментів записів нарад в уряді. Гончарук делегував вирішення цього питання президенту. Володимир Зеленський його відставку не прийняв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Ну Показати IP 26 Лютого 2020 10:38
Хоча б цей в економіці тямить і досвід має, але чи буде це на користь жителям країни, сумніви. Просто любі посадові ротації, для рядового громадянина нічого не змінюють. Що ж, "нове обличчя", час покаже.
Отакої Показати IP 26 Лютого 2020 10:45
Хотіли нових облич-тримайте.Це навіть не дежавю-це повна.....Кличне вже відразу міколу бімбу і потому.Як у фільмі:"Тебя сразу прикончить или хотел бы помучаться?Хотелось конечно помучаться..."
анонім Показати IP 26 Лютого 2020 10:51
думаю гірше не буде. він більше тямить в економіці ніж теперішній.
К.лучанин до анонім Показати IP 26 Лютого 2020 11:22
Дуже "тямить" що аж переймає! Пенсійну реформу Тігіпка памятаєш? Далі без коментарів...
анонім до К.лучанин Показати IP 26 Лютого 2020 11:43
у нас всі реформи "супер" шо тоді шо зараз- теперішні творять. а він хоч з досвідом а не з вулиці .Так. може не найкращий варіант але кращого нема видно.
сумний клоун до К.лучанин Показати IP 26 Лютого 2020 23:35
Пенсійний вік піднімати почав саме Тігіпко. А зарплати у непотрібних чиновників і скрепки канцелярські по 500 грн штука все росли і росли. Та для кварталівців це нове лице?
я Показати IP 26 Лютого 2020 10:58
партія мудаків + ще один. Куди ми йдемо?
Ірина Показати IP 26 Лютого 2020 11:03
Таке нове обличчя, що аж приїлося за стільки років...
читач Показати IP 26 Лютого 2020 11:49
Це все нагадує лозунги ригоаналів:"Україні потрібен литвин","Аби не Юлька" і т.д.Давайте вже азірова та яника з кухаркою...
Луцьк до читач Показати IP 26 Лютого 2020 12:25
А може Вас?Тігіпко з економікою дружить,це нормальний варіант
сумний клоун до Луцьк Показати IP 26 Лютого 2020 23:39
На чию користь дружить з економікою, дурню? Обвалить гривню і зарплати відкривши собі декілька банків куди гроші з бюджету і в ошфор. Ой про що це я, він так і зробив керуючи НБУ. Гончарук офшорів немає і банку куди гроші красти. Найбільший мінус Гончарука землю розпродати, та Тігпко не буде проти землю розпродати лише собі з бюджету ще пару сотень мілйьонів вкраде, поділившись з донецькими. Іди рахунок собі в ТАС Тігіпковому відкрий, розкажеш потім...
Дід Панас Показати IP 26 Лютого 2020 11:52
"змонтовані записи", та не робіть з людей дурнів. Клоуни і цирк.
а Показати IP 26 Лютого 2020 11:58
щось ці нові обличчя які зараз є ба***и бар***ми.
Ирина Показати IP 26 Лютого 2020 12:41
А теперь все дружно смотрим не только за руками тигипка, но и за ногами, ушами и всем, что двигается на его теле, он настоящий проХфессионал в аферах по-крупному. К тем афёрам, что он сделал в 90-е, невозможно подкопаться, правда никто и не копал нормально. Если Вы думаете, что станет легче обыкновенным людям - могу Вас расстроить, затягивайте пояса по-туже!
12-34 Показати IP 26 Лютого 2020 12:55
Тігіпко - професіонал практик, не романтик-балаболка, але як будь-який олігарх він має свої інтереси і питання в тому яке процентне відношення своїх інтересів, а яке державних він буде реалізовувати. відчуття дежа вю точно присутнє
Андрей Показати IP 26 Лютого 2020 13:07
Напоминаю, Тигипко вместе с Порошенко проходят в ГБР по делу об отмывании на Кипре преступных доходов при оформлении за ранее украденные из украинского бюджета 300 миллионов долларов сделки покупки акций Кузни на Рыбальском. Целью этой операции было прикрыть хищения Петром Порошенко бюджетных средств через покупку военной продукции по завышенным ценам на собственном заводе. Тигипко согласился стать соучастником мародёрства в период острой фазы войны. Попробуйте его назначить.
Ирина до Андрей Показати IP 26 Лютого 2020 23:39
Напоминаю, что ГБР открыло дело по заявлению портнова, Порошенко проходил как свидетель, мне кажется уже это "дело" закрыли. Перед тем, как писать бред сивой кобылы - изучи вопрос и желательно не на жёлтых помойках. Никакие деньги от продажи "Кузни..." на Кипре никто не отмывал, никаких "украденных" 300 млн. нет, кстати, фонд Порошенко получил 235 млн.и то - не все на сегодняшний день.
сумний клоун до Андрей Показати IP 26 Лютого 2020 23:44
При чому тут Порошенко? Портнов з Порошенком в одній команді були за часів Януковича раннього.
Клава Показати IP 26 Лютого 2020 13:42
ТАС - Тигипко Анна Сергеевна, доця..
Сераховичі до Клава Показати IP 26 Лютого 2020 14:40
+ банк,мережа аптек,продажа цигарок+ очолював штаб януковича,і коли останній не пройшов то тігіпко мусив заліковувати перелом в Феофаніі після розборок з яником
Анонім Показати IP 26 Лютого 2020 13:47
Давайте виберем Гаврилюка, патріот Украіни, на майдані стояв!
сумний клоун до Анонім Показати IP 26 Лютого 2020 23:42
Чому б ні. Він єдиний з депутатів Конституцію прочитав. Каналу і тролів немає на свою розкрутку.
Лучанка Показати IP 26 Лютого 2020 14:07
Зеленського можна зрозуміти.Кадровий голод в його оточенні.Але Тігіпко вже був у владі.Комсомолець - аферіст!Дивно чому не чути, що розглядається кандидатура Палиці? Є відповідний професійний досвід і потенціал.