USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Степан Хмара: «На цю шпану ліквідаторів, яка прийшла до влади, чекає трибунал»

4 Грудня 2019 21:50
Легендарний дисидент, колишній нардеп Степан Хмара закликав українців не допустити початку продажу землі. Та заявив, що «всі, хто має совість і відповідальність», мають прийти до Верховної Ради й «викинути цю падаль, цих покидьків», та додав, що вони «мають зникнути, як роса на сонці».

Про це Степан Хмара сказав із трибуни Верховної Ради України під час свого виступу 4 грудня.

Насамперед правозахисник, багаторічний політв’язень радянських таборів Степан Ількович зазначив, що не збирався взагалі виступати, однак не зміг стерпіти «цю ганьбу і це знущання».
«За кого всіх вас і нас тримають, за кого тримають українців? На цю шпану ліквідаторів, яка сьогодні прийшла до влади, чекає трибунал. Влада зміниться, бо вони нічого не знають. Вони прийшли розпродати всі підприємства, які ще працюють і приносять прибутки, продати землю, при цьому не тільки іноземцям, аби заробити, ні, не заробити, а вкрасти – дуже багато і дуже швидко, а потім злиняти десь у теплі краї», – виголосив Степан Хмара.

Він наголосив, що чинні владці нічого не знають про такі поняття, як патріотизм, сумління, совість, віра.

«Їх нічого не зв’язує з Україною. Це перекотиполе, яке не має коріння. Для них (важливі) тільки гроші, тому вони брешуть, брешуть і ще раз брешуть, хитрують», – наголосив Степан Хмара.

Та закликав українців не допустити початку продажу землі: «Як тільки вони спробують проголосувати в другому читанні (закон про відкриття ринку землі, – ВН), ми, всі українці, хто має совість і відповідальність, маємо прийти сюди (до Верховної Ради) і просто викинути цю падаль, цих покидьків. Викинути. Бо вони не знають аргументів, переконувати їх – це приниження і даремна трата часу. Вони мають зникнути, як роса на сонці».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
хохо Показати IP 4 Грудня 2019 22:02
підтримую
ігор Показати IP 4 Грудня 2019 23:15
хто нехоче продавати той і не продасть по всій європі є продаж землі
Да до ігор Показати IP 5 Грудня 2019 08:31
Но нас сравнивать с Эвропой даже не смешно.
Ен до ігор Показати IP 5 Грудня 2019 09:26
На***р мені твоя Європа . Хватить рівнятись на неї
Анонім до Ен Показати IP 5 Грудня 2019 10:42
Давайте рівнятися на Рашу і Арменію. Але і там землею торгують
По всій Європі? до ігор Показати IP 5 Грудня 2019 13:21
Добре, йдемо у Європу. Беремо ту ж Польщу. Іноземцям земля не продається ні при яких умовах. Ні при яких!!! В одні руки не більше 500 га, А НЕ 200 000, 00 ГА.!!! Правий Хмара, це перекотиполе треба виносити вперід ногами, воно націлене на швидкий грабунок.
Саня до По всій Європі? Показати IP 5 Грудня 2019 15:41
Як це в Польші земля непродається? Я громадянин Украіни, і я маю ділянку в цій республіці. Купляється там земля і досить просто.
??? до Саня Показати IP 5 Грудня 2019 19:39
Саня, сьогодні що санітари не видали таблетку ?
Саня до ??? Показати IP 5 Грудня 2019 20:55
Ми ж всі знаємо в яких ситуаціях опонент переходить на особистості розказувати непотрібно. А всім тим, хто впевнений що землю в Польші купити не можна, можу продемонструвати документи на право власності на щемлю, особливо упоротих можу звозити в ужонду де це підтвердять. Зрозуміло що не безкоштовно.
??? до Саня Показати IP 5 Грудня 2019 22:14
Дурилко! Іноземцям, які не проживають в Польщі землю не продають. То закон. І що б там ти не придумував, закон один, - іноземцю землю с/г призначення не продають.
Саня до ??? Показати IP 6 Грудня 2019 07:35
Я ж тебе не ображаю. Давай зустрінемся я тобі покажу документ і заодно за своі образи в мій адрес відповісиш. Можу навіть поспорити на 2-3 тис дол, що землю можна купувати.
Анжей до Саня Показати IP 6 Грудня 2019 13:44
Землю в Польщі купувати можна. Але за невеликим виключенням, тільки полякам. Іноземцям можна, або коли іноземець одружений з полькою і проживає 2 роки в Польщі, або коли іноземець одержав статус постійного резидента. Ну і для громадян ЄС меньші обмеження. ТИ ОДРУЖЕНИЙ НА ПОЛЬЦІ? МАЄШ СТАТУС ПОСТІЙНОГО РЕЗИДЕНТА ? ГРОМАДЯНИН ЄС? НІ ?!? тобі хто землю с/г призначення продав в Польщі, не балаболь.
Ага до Саня Показати IP 5 Грудня 2019 22:21
То продемонструй. Закинь документи на землю на файлообмінник, а ссилку для перегляду закинь сюда. Ми й глянемо.
Анонім до Саня Показати IP 7 Грудня 2019 20:28
таки як ти все купляють таки як ти все продають .продають и батькивщину сгинь звідси.. грамадянин хренов.
микола до ігор Показати IP 6 Грудня 2019 10:23
в европе есть законы и кой какие гражданские права, у нас в украинево власти мафия, мафия беспредельщиков во власти. Рынок земли лишает защиты собственности ее можно будет забрать за понюх табока. Любой штраф и не уплата штрафа влечот за со бою конфискацию имущества, например: Выезд на трасу выше габоритов! Таких штрафов можно накидать на милион +пеня, вот конец твоей земле.Если мафия решила забрать землю у их тысячи способов, тем более она потеряла статус неприкосновености!
ник до ігор Показати IP 7 Грудня 2019 20:24
шо багато землі маеш..може поділишся з людьми..латифугдіст..
ігор до ник Показати IP 7 Грудня 2019 22:33
з таким чм..м як ти я точно ділитись не буду, ділок х..ов, зароби ,і будеш мати
Василь до ігор Показати IP 17 Грудня 2019 16:38
Та то так. Однак ніде НЕМАЄ на кращі землі в 1тис. долл., замість 20тис. долл. Мова йде про захват земель ДЕРЖАВНОЇ та комунальної власності баригами загальною вартістю 100млрдів. Долл. за три копійки! Хмара 100% прав!
безфамильный Показати IP 4 Грудня 2019 23:42
а кто ,может Порошенко знает про патриотизм??? Луценко,Тимошенко,Да???
1 до безфамильный Показати IP 5 Грудня 2019 13:22
Порошенко для України зробив більше ніж всі попередні.
$$$ до 1 Показати IP 5 Грудня 2019 14:07
так,обібрав ,як ніхто з попередніх
Веч до 1 Показати IP 5 Грудня 2019 14:37
Ты правильно предложение-то составляй:-".Порошенко для розвала и грабежа України зробив більше ніж всі попередні.".Вот так правильно.
Анатолий до Веч Показати IP 16 Грудня 2019 12:01
Что ты с ними вступаешь в споры? Это же диванные патриоты! Вроде бы они на этой земле работали или собираются работать! Я в 70-годах ездил по селам и налаживал оборудование: зернотока, птичники, коровники - и что эти недоумки со всем этим сделали! Кроме руин ничего не увидишь!
Анонім до безфамильный Показати IP 7 Грудня 2019 20:25
ти не безфамільний . ти безродній або кацап або еврей..давай вали додом.нацмен.
Агов! Показати IP 4 Грудня 2019 23:52
Як викинути , за них же свідомо проголосувало 73 відсотки виборців ? Це те , що хотіли як на сході так і на заході країни і саме завдяки заходу ,окрім Галичини,вони чимось стали.
Добре! до Агов! Показати IP 5 Грудня 2019 13:23
То хай грабують, лохотронщики вони такі, їм можна ...
Анонім Показати IP 5 Грудня 2019 03:23
хватит гадить на человека дайте ему работать если вы такие умные то подскажите и помогите ,а не топите его...или все остальные такие правильные и праведные все безгрешные?промойте свои глаза ,а не ищите в чужом соломинку
ник до Анонім Показати IP 7 Грудня 2019 20:30
кацап. давай додом чи може тобі треба допомога.
123 Показати IP 5 Грудня 2019 07:51
При всій повазі, але треба грошики відпрацьовувати
Знову дезінформація Показати IP 5 Грудня 2019 09:30
Іноземці не зможуть купувати, скільки можна цих маніпуляцій?
? до Знову дезінформація Показати IP 5 Грудня 2019 13:24
Цей закон написаний саме під іноземців, і осіб з 2, 3 паспортами.
Ігор Показати IP 5 Грудня 2019 11:27
Землю давно вже скуповують за безцінь бандюки а значна частина власників померли в бідності. Всі хто проти продажу фактично підтримують грабіж селян і України місцевими князьками і бандюками.
123 до Ігор Показати IP 5 Грудня 2019 13:25
Продаємо Україну оптом ???
Бригада6 Показати IP 5 Грудня 2019 11:41
З якої психлікарні втік цей дідусь?
Лучанин до Бригада6 Показати IP 5 Грудня 2019 12:22
Цей дідусь Українець з великої літери, а ти манкурт нікому не потрібний
А по горбу до Бригада6 Показати IP 5 Грудня 2019 13:26
Йди далі сватів дивись.
Анатолий до Бригада6 Показати IP 16 Грудня 2019 12:03
С палаты №6!!
123 Показати IP 5 Грудня 2019 12:47
Дідові зле.
354 до 123 Показати IP 5 Грудня 2019 13:25
При цій владі всім зле, а буде ще гірше.
Александр Клинцов до 354 Показати IP 5 Грудня 2019 21:06
А що, при попереднiй краще було?
Ага до Александр Клинцов Показати IP 5 Грудня 2019 22:14
В рази.
Фёдор. Показати IP 5 Грудня 2019 13:04
Хватит баламутить народ.
Аноним Показати IP 5 Грудня 2019 14:34
Хмара по меньшей мере два раза высказался! Первый раз когда спросил:"Юлия Владимировна, кто вас заставил подписать, газовый контракт". Кто бы ее мог заставить, всем понятно, что честолюбие и жажда власти. Второй раз, когда сказал:"что оперативная съемка, которую показали всему миру, и в которой Савченко собиралась убивать в ВР, подстава, а Надюша, белая и пушистая". Вот и третий раз подошел.
Александр Клинцов Показати IP 5 Грудня 2019 16:56
Что, Хмара, тоже свой заводик имеешь, или акции на таковой? 29 лет гнобили украинский народ, обкрадывали его и топтали. Так чего же теперь обижаться на очередных "топтунов"? Каждий считает себя патриотом Украины, а реально для народа - 0.
103 Показати IP 5 Грудня 2019 17:25
Навіщо пропускають таких до Верховної Ради. Йому 83 рік йде вже цьому діду треба думати про вічність, а він все про те все про се. Без тебе діду розберуться ото вже патріот. Чого ти вже можеш навчити.
Вадим Показати IP 5 Грудня 2019 17:50
Старый дурень,не сидится ему дома,пора молодым дать шанс чтото изменить в стране.
!"№ до Вадим Показати IP 5 Грудня 2019 20:20
Цей старий є професором, в порявнянні з молодими зеленими.
Александр Клинцов до !"№ Показати IP 6 Грудня 2019 22:00
І що Україна отримала від його "професорства"?
Демян до Вадим Показати IP 20 Грудня 2019 00:28
Так заработать очень хочется 30 серебренников тоже деньги.
aleks Показати IP 5 Грудня 2019 20:54
дед козел вонючий наверное имеет доход с земли...?
Вадим Показати IP 5 Грудня 2019 21:14
Навищо це дерьмо вилізло? Бабло закінчилось?
€£₽ до Вадим Показати IP 5 Грудня 2019 22:17
Да хто ж тебе знає нащо ти з ж...пи вилізло? То твоя карма така.
Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Грудня 2019 23:02
Как я люблю читать новости на западноукраинских сайтах!!! Прелесть. ИзяЧно. А комментарии, так вообЧе шедевр.
Да да да до Степан (Крымчанин) Показати IP 6 Грудня 2019 09:59
А як я люблю читати, опуси Стьопи. Зразу розумію, що крим зажив, зажив заможно, по богатому. Не зря ж продавались ... Пиши ще Сьопа, завжди раді тебе чути.
Любовь Показати IP 6 Грудня 2019 10:18
Рано выпустили. Так ничему его жизнь и научила. Как застрял на уровне молодых лет по своему мышлению, так и остался. Полный моразм. Как может "ЛЕГЕНДАРНЫЙ" так выражаться? А что же тогда ожидать от др. радикально настроенных ?
тіна до Любовь Показати IP 6 Грудня 2019 11:17
как вы ненавидете Украину и всьо украинское, что не по вашему - все радикальное
Александр Клинцов до тіна Показати IP 6 Грудня 2019 22:23
По-вашому, Україну люблять Ющенко, Янукович, Порошенко... Щось Ви, жіночка, наплутали в своїй голові. Любити Україну- це не значить любити Бандеру, це якось навпаки. І слава українському народові, що він намагається знайти справжнього патріота України на пост президента. Біда в тому, що олігархія цепко тримає Україну за горло.
Василь до Любовь Показати IP 17 Грудня 2019 16:50
Українці поважали мудрих, старших....Так було завжди! ... Учіться, поки єсть у КОГО!
влад Показати IP 6 Грудня 2019 10:35
Ринок землі в ЄвропІ формувався в зовсІм Інших умовах і без тиску мвф СьогоднІ 10 млн гектарІв не мають власника а багато украЇнцІв не мають землю яку гарантувала Їм конституцІя Продаж землІ сьогоднІ-це продаж УкраЇни
Да до влад Показати IP 6 Грудня 2019 13:46
І крім того, в Європи немає війни. Це саме головне! Який ринок землі під час війни?
олекса Показати IP 6 Грудня 2019 18:26
наведення елементарного порядку в судовій системі прокуратурі інвентаризація землі, там хаос шановні . закінчити війну, а потім перейти до землі а не продавати вже
Сергій Чирва Показати IP 7 Грудня 2019 15:06
Наполягає Валютний Фонд... А що виони доброго для нас зробили? Єдине місце де можна знайти у підсумку їх кредити - це офшорні рахунки можновладних корупціонерів.... Земля є останнім гарантуючим фактором нашої суверенності. Того це доленосне рішення примати тільки через референдум та належне законодавство!!!
Все через референдум Показати IP 8 Грудня 2019 10:50
Потрібно найперше в народу спитатись ,чи можна під час війни розбазарюванням землі займатись..а тоді вже цим поросятам чи соросятам дозволяти ринок землі приймати..
Володимир Показати IP 7 Січня 2020 17:35
Зате без Пороха.
Григорій Показати IP 10 Лютого 2020 22:54
Майстер з перевзування https://youtu.be/zWPLXI5gDgA