USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Сивоха звільнили з РНБО

30 Березня 2020 13:44
Сергія Сивоха звільнили з посади радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах.

Про це 30 березня Апарат РНБО повідомив у відповідь на запит «Детектора медіа».

«Станом на 24 березня ц.р. (дата надіслання запиту) Сивохо Сергій Анатолійович не є радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах. Також інформуємо, що Ткаченко Максим Миколайович станом на 24.03.2020 також не обіймає посаду радника секретаря РНБО України на громадських засадах», – йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Стьопа крімскій Показати IP 30 Березня 2020 14:07
Аааааааааа..... Что с Серьогой???????
скептик до Стьопа крімскій Показати IP 30 Березня 2020 14:31
погано жартував
Українець Показати IP 30 Березня 2020 14:08
А йому то по барабану - йому всеодно, де нічого не робити ! Правда, якби ж то нічого, а то ж державі гадив. Україна з Європою проти Росії, а він разом з Росією проти України і Європи !
777 до Українець Показати IP 30 Березня 2020 15:10
С какой там вы европой и куда? Это с той.что друг у друга ворует да последний кусок рвет. Это да.это туда вам.Верной дорогой идете.
Небайдужий Показати IP 30 Березня 2020 14:51
Хай вертається додому в данєцк на лавку. Позорище
Лучанин до Небайдужий Показати IP 30 Березня 2020 16:44
Цікаво чи помили ту лавку після сівохиного конфуза
@ Показати IP 30 Березня 2020 14:52
зачем было назначать?Один раз ,,опрокинули,, или уронили и пацан понял, что вследующий раз может быть хуже!
ігор луцький Показати IP 30 Березня 2020 15:23
Звільнення Ємця і Сівохи-це самі правильн кадровіі рішення влади в 2020 році.Але є питання:а для чого було їх призначати?
Відповідь до ігор луцький Показати IP 30 Березня 2020 16:45
А просто так , па пріколу.