USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В Європарламенті звинуватили Росію у використанні газу як зброї

22 Жовтня 2021 23:38
Голова найбільшої депутатської групи у Європейському парламенті Манфред Вебер закликає до жорсткої лінії щодо Росії через ситуацію з газопроводом «Північний потік-2».

Про це глава фракції Європейської народної партії сказав в інтерв’ю виданню Spiegel, повідомляє «Європейська правда».

«Очевидно, що Путін використовує поставки газу в ЄС як політичну зброю», – сказав Вебер, який є представником Німеччини.

«Операційна ліцензія (для початку роботи «Північного потоку-2» – Ред.) навряд чи можлива, якщо російське керівництво не готове до співпраці і збільшення обсягів поставок», – сказав Вебер, який представляє баварську партію ХСС.

Його позиція перегукується із позицією співлідерки «Зелених» Анналени Бербок, яка висловлювалася проти введення в експлуатацію трубопроводу, поки його оператор і постачальник газу залишається ідентичним.

Бербок раніше звинуватила Росію в шантажі у зв’язку з високими цінами на енергоносії по всій Європі, заявивши, що Москва намагається використати Німеччину для запуску газопроводу «Північний потік-2».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
123 Показати IP 23 Жовтня 2021 00:11
так нехай Європа гріється зеленою енергією, сонцем, вітряками)). вони ці брехні вливали своїм масам
Бабця Європа Показати IP 23 Жовтня 2021 06:46
А можна ми свої правила гри в капіталізм ще раз поміняємо?
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2021 08:24
А в европе используют санкции как оружие…. И ЧО????
. І Показати IP 23 Жовтня 2021 09:32
А росія анексувала Крим, і фінансує і постачає зброю, боєприпаси і військових на Донбас. І ЧО???
Сс до . І Показати IP 23 Жовтня 2021 09:46
Так. В кремлі цей план давно був розроблений генштабом і поетапно велася підготовка. І був реалізований в найважчий час для України .
777 до Сс Показати IP 23 Жовтня 2021 16:46
Генштабом?А может Сталиным еще? Может это Путин виноват,что вы торчите в жопе?
Сс до 777 Показати IP 23 Жовтня 2021 18:48
Не корч із себе целку. Май мужність хоч в інеті. Не зовсім путін,хоча його частка теж вагома,(він відстоює свої інтереси) багато своїх тварин при владі..
Ого Показати IP 23 Жовтня 2021 10:09
Зате наш генштаб 7 років розроблював план , як розкрадати бюджетні гроші ( згадайте військові швидкі пороша, оборудки гладковського, простріючі бронежилети) . " Найкраща армія у Європі" (
Спостерігач Показати IP 23 Жовтня 2021 10:29
Брехня. вони контракт в повному обсязі виконують. Штати злиняли до арабів, то раша навіть збільшила поставки в Європу
факт Показати IP 23 Жовтня 2021 11:16
Це тільки дурню було і є незрозумілим,що путін своїми потоками бере Європу в лещата. І взяв!!! Тіштеся німчури,тіштеся французи,австріяки і мадяри.Це тільки квіточки.
пiсда каклам Показати IP 23 Жовтня 2021 12:54
То зрада чи перемога??? Вже заплутався...
Лишья хромосома до пiсда каклам Показати IP 23 Жовтня 2021 22:25
Просто злізь з бутилки.
Дідо Показати IP 23 Жовтня 2021 14:07
Тойво, ми трубою коли могли теж крутили
Рогулям Показати IP 23 Жовтня 2021 15:26
Надо срочно напасть на РФ.. вооружить всех соросят , ВР, слуг иностранных народов , и в атаку !!!!
Мало до Рогулям Показати IP 23 Жовтня 2021 22:26
О ватне чучело, з нашвабрених військ вилізло.
Рогулям до Мало Показати IP 24 Жовтня 2021 08:36
"Майдан требует от власти снижение тарифов на 30 процентов"- 27.01.13. пусть тебе приснится «злочинна банда» )