USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинський забудовник й ексдепутат від партії Порошенка підтримав Саакашвілі. Відео

27 Жовтня 2021 15:09
Ексдепутат Волинської обласної ради від БПП «Солідарність», відомий забудовник Ігор Чорнуха взяв участь у флешмобі на підтримку ув’язненого в Грузії експрезидента країни Михеіла Саакашвілі.

Відповідне відео розмістили на сторінці Офісу простих рішень та результатів Волині, яким віднедавна керує Ігор Чорнуха. За більш ніж добу воно зібрало 83 перегляди.

«Волиняни з надзвичайним болем сприймають події, пов’язані з ув’язненням світового політика та реформатора Михайла Саакашвілі. Ми закликаємо весь демократичний світ зробити все можливе для того, щоб він був звільнений якнайшвидше», – заявив Ігор Чорнуха, тримаючи в руках аркуш з хештегом #free_misha.
Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини звернулась до Ігоря Чорнухи з питаннями про те, від імені кого він виступає на відео, в яких стосунках із Саакашвілі та чи відомо про будь-які акції на підтримку грузинського політика, які відбувалися на Волині. Ігор Чорнуха відповів, що наразі перебуває за кордоном, проте зазначив, що він є керівником регіонального відділення Офісу простих рішень та результатів, а Саакашвілі – голова виконавчого комітету Нацради реформ та засновник Офісу, який ініціює та займається впровадженням реформ.

«На Волині не чув про жодну з акцій в підтримку, але це не значить, що їх не було. Але Саакашвілі – це людина, яка потрібна Україні для швидкого втілення реформ», – написав Ігор Чорнуха.

Нагадаємо, Саакашвілі незаконно перетнув кордон України з Грузією у фурі зі сметаною. 1 жовтня 2021 року його затримали на батьківщині та перевели в СІЗО. Саакашвілі було добре відомо, що в Грузії він заочно засуджений за перевищення службових повноважень і його чекає 6 років в’язниці. Та попри це, порушуючи українські та грузинські закони, незаконно потрапив у Грузію.

Згодом стало відомо, що Саакашвілі готував інсценування на випадок, якщо не зможе потрапити до Грузії. ЗМІ показали ролик, записаний у фурі зі сметаною, на якому Саакашвілі переконує, що його нібито викрали і він не знає, спецслужби якої країни за цим стоять.

До слова, пробувши кілька місяців головою Одеської ОДА, у 2016 році Саакашвілі заявив, що Петро Порошенко і його команда «здають область ворогам України», після чого звільнився. Далі на Саакашвілі за часів президентства Порошенка завели кримінальну справу, проводили обшуки та арештовували. А вже в 2017 році Порошенко позбавив його українського громадянства та видворив з України.

Іван САВИЧ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
лучани Показати IP 27 Жовтня 2021 15:15
Цей Міша міжнародний аферист та провокатор.
Чернухин Показати IP 27 Жовтня 2021 15:26
Може,"#FreeМихеіл", або "#FreeМихайло" ? "Мisha" - це з якої опери?
Народна прокуратура Показати IP 27 Жовтня 2021 15:37
О, і місцеві міньйони обізвались. Може все ж таки демократія передбачає необхідність дотримання закону? Чи закон для лохів, а Саакашвілі дозволено все?
911 Показати IP 27 Жовтня 2021 15:50
Чорнуха показує СРИ МІША
Жаль...... Показати IP 27 Жовтня 2021 16:57
Вважав Чорнуху розумнішим...
Лео Показати IP 27 Жовтня 2021 19:26
Мдааа....де Чорнуха, а де Саакашвілі...
Він Показати IP 27 Жовтня 2021 19:56
Батько розумніший...
Петро Показати IP 27 Жовтня 2021 20:16
Навіщо Ігорю Міхо?
Виборець Показати IP 27 Жовтня 2021 20:44
А сам відпочиває в Іспанії і думає за спасіння Міхо...
Татова мудрість Показати IP 27 Жовтня 2021 21:02
Сидоров старший, мєня Сидорова младшєго, лупив, як сидорову козу ! Вікторе Григоровичу, робіть шось !
Активіст Показати IP 28 Жовтня 2021 08:33
А яке воно має право говорити від імені волинян? «Волиняни з надзвичайним болем сприймають події ...". Боїться, що повторить долю цього грузинського щура?
Азаза до Активіст Показати IP 28 Жовтня 2021 12:37
Та да. Волинянам нас рать на цього світового політика і реформатора.
Фура Показати IP 28 Жовтня 2021 09:32
Скільки в Інтернеті не читав за Саакашвілі, то вже живота від реготу рву…. Про незаконний перетин кордону ним. З чим тільки фура не була: і вино і зелень і риба і м’ясо і молочка а сьогодні ще й сметана )))))))))
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2021 09:37
думаю Грузія сама розбереться без нас за свого президента А .ви у себе в країні лад наводьте.бо скоро ті бідні українці чи виїдуть чи вимруть. ще б так за своїх людей переживали ......
Вася Показати IP 28 Жовтня 2021 12:33
У розумних батьків як правило нерозумні діти
Василівна до Вася Показати IP 28 Жовтня 2021 13:50
Видно твої батьки були розумні
Мирослав Показати IP 28 Жовтня 2021 12:37
Саакашвілі аферист. Від корита відсунули кричить що всі бариги. Дали очолити агенціюі заралату . Ні реформ ні гавкання . А ми дурні платим за його утримання.
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2021 13:41
Ситуация с Саакашвили меня поражает. Человек осознанно поехал в Грузию, незаконно пересёк государственную границу и вполне заслуженно оказался за решёткой. Тем временем наши политики начинают идиотский флешмоб #FreeMisha, украинский омбудсмен Денисова ездит к нему в тюрьму, а наш МИД требует передать его Украине. Я понял бы это все, если бы Саакашвили похитили с территории Украины, но он же САМ решил поехать и сесть в тюрьму. Какого черта вы устраиваете этот цирк?
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2021 15:48
Ігоре, навіщо воно тобі? Ти не політик, визнай. Займайся будівництвом.
Андрій до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2021 21:55
Не може на всі замовлення айсвайс має Андрійко
Луч Показати IP 28 Жовтня 2021 21:33
Цікаво , а як можна :"Нагадаємо, Саакашвілі незаконно перетнув кордон України з Грузією у фурі зі сметаною"????
Волинь Показати IP 29 Жовтня 2021 08:41
Це ж хто надоумив? :))) Іншої думки були люди про Чорнуху :(