USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стало відомо, коли в Луцьку встановлять пам’ятник Бандері

22 Грудня 2016 17:17
Луцька міська рада уклала договір про будівництво пам'ятника Степану Бандері в Луцьку з колективним малим підприємством «Гранітбудексклюзив».

Копію договору представники Управління капітального будівництва міськради оприлюднили на сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro 21 грудня, - повідомляє Конкурент.

Підрядник зобов'язується виконати роботи до 30 листопада 2018 року.

Створення пам'ятника обійдеться міському бюджету в 3 мільйони 522 тисячі 182 гривні.
До слова, КМП «Гранітбудексклюзив» ще у липні 2009 року стало переможцем конкурсу на кращу ідею спорудження скульптури.

Це підтверджує рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 року №44/5.

Крім того, на нараді авторського колективу-переможців конкурсу від 1 червня 2016 року підприємству було доручено виступити генеральним підрядником з будівництва пам'ятника.

Довідково:

КМП "Гранітбудексклюзив" зареєстроване у 2003 році за адресою: Тернопільська область, місто Кременець, вулиця Липовиця-1, будинок 10.

Розмір статутного капіталу підприємства – 500 гривень.

Кінцевим бенефіціаром і керівником "Гранітбудекслюзиву" є Гаврилюк Людмила Сергіївна.

Крім того, серед засновників вказаний лучанин Грабарчук Сергій Михайлович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
хайнц Показати IP 22 Грудня 2016 17:20
а більш нагальних справ на які можна використати кошти платників податків зараз у міськраді немає!?
Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 17:24
поставте памятник голого козака Гавриляка, i то вже краще.
Є!!! до хайнц Показати IP 22 Грудня 2016 17:36
ще перейменування вулиць!
Лучанка Показати IP 22 Грудня 2016 17:42
Жителі міста, в своїй більшості, проти спорудження цього пам*ятника, але міська рада на це не зважає! Все боїться піти проти бандерівців. Ваш герой - зберіть хоть копійку зі своїх "побратимів" на цей памятник - так ні, своє покласти шкода, а гроші міста, яке буде задихатись в 2017 році від тягаря непосильних соціальних виплат -можна!! Жлоби нещасні!!
МІЛІОНЧІК Показати IP 22 Грудня 2016 17:43
Я звичайно вибачаюсь. але що реально немає куди 3 лями подіти чи що? і нащо той пам'ятник біля Загсу?
Активіст до МІЛІОНЧІК Показати IP 22 Грудня 2016 18:17
Щоб було що обливати фарбою і дурь зганяти.
Всезнайко до Активіст Показати IP 22 Грудня 2016 20:15
Щоб було з чого бандеропад організувати...
Анонім до МІЛІОНЧІК Показати IP 24 Грудня 2016 21:10
Діти у школах не доїдають
анц Показати IP 22 Грудня 2016 18:54
напевно відкат не маленький хтось буде мати від цього нікому непотрібного будівництва
Свідомий Показати IP 22 Грудня 2016 19:38
3,5 млн грн. на памятник!!!!!!!!! Невже немає інших нагальних проблем в місті, які можна було б вирішити з допомогою цих коштів?!!!!!!!!!!!! Як кажуть "країна дураків"((((( І ми нічим не кращі, якщо дозволяємо таке роботи місцевим чинушам і це при тому, що всі також розуміють, що з тієї суми буде "жирний" відкат
№№№№№ Показати IP 22 Грудня 2016 21:04
ну що ви ? Як можна без Бандери біля РАЦСу ?Пошкодували якигось 3.5 млн. грн на пам"ятник... Скажіть хто-небуть конкретно - яка заслуга Степани Бандери перед українським народом? Тільки не кажіть , що він був за волю і свободу України. Бо це все демагогія.
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2016 22:19
більше немає куди подіти 3 мільйони 522 тисячі 182 гривні ???
Анонім Показати IP 22 Грудня 2016 23:18
ну що, тролики кремлядські, відгавкали свої 30 срібняків ? ВЙО НАЗАД, ПО БУДАХ !!!!!!!
просто Показати IP 23 Грудня 2016 00:57
п*здець!кому він потрібен,скільки говорилось і писалось,що багато людей не хочуть бачити того памятника біля РАЦу,але нашим мужновладцям як заклало і засліпило,не має на куди списати гроші?
Макс Показати IP 23 Грудня 2016 01:02
Большой железобетонный х*р вам, а не памятник бандере. Пусть только рискнут, половина населения Луцка будет саботировать установку/монтаж