USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.85
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку будуватимуть багатоповерхівку до 54 метрів заввишки

24 Грудня 2019 20:01
Будівництво багатоквартирного житлового будинку з торгово-офісними приміщеннями запланували у мікрорайоні вулиць Рівненської та Дубнівської.

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями на вулиці Рівненській, 4 у Луцьку затвердили наказом управління містобудування та архітектури Луцької міськради. Замовником виступає товариство з обмеженою відповідальністю «Єврохолдінг».

Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, відповідає детальному плану території житлового кварталу між вулицями Рівненською та Дубнівською, затвердженому рішенням виконкому Луцької міськради від 7 березня.

Згідно з передпроектними розробками гранично допустиму висотність будинку визначили на рівні 54 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 30%, максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови – 150 осіб на гектар. Серед планувальних обмежень – санітарно-захисна зона об’єктів транспорту. Існуючі інженерні мережі розташовані за межами земельної ділянки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Ну ну Показати IP 24 Грудня 2019 20:05
Але ж...тиждень, як заборонили бідівництво та розробку планів забудови)))).
Що що??? Показати IP 24 Грудня 2019 20:19
Впритул до заправки будинок хочуть вліпити??? Вони там зовсім обкурилися???
Коля до Що що??? Показати IP 24 Грудня 2019 20:26
Біля яровиці так само,відродження вог так само.
Ага до Коля Показати IP 24 Грудня 2019 22:46
Там так само за бабло порішали все наплювавши на правила і закони...
гамно до Коля Показати IP 24 Грудня 2019 23:04
Ще ЖК Luceoria. Це добре що будують. Заправка там пів біди. На стару інфраструктуру міста надівати нове навантаження забудови нічого не модернізуючи ? Розбудовуйте околиці міста, разом з новими школами,садочками, дорогами,парковками,парками і скверами. Не лізьте один одному на голову! Нє. Треба ліпити з г...вна бубку!
Анонім до Що що??? Показати IP 25 Грудня 2019 10:09
А що на Карпенка_Карого не втулили заправку прямо перед під"їздами житлового будинку
Волинь чемпіон Показати IP 24 Грудня 2019 20:38
А дитячий садок ???
Лучанин Показати IP 24 Грудня 2019 22:12
Запитайте МЧСників, чи є у Луцьку пожежний автомобіль з пождрабиною, яка би дотягувалася на таку висоту ? Авторитетно заявляю що нема ! Зараз, при видачі ТУ, всі станемо свідками корупційних дій з послідуючим криміналом ! А майбуніх жильців вже сьогодні програмують і наражають на небезпеку !!!
Саша до Лучанин Показати IP 25 Грудня 2019 01:13
ну от, тепер буде привід придбати довгу драбину)
сільпо до Лучанин Показати IP 25 Грудня 2019 09:28
Залишити в місті тільки 5 пов забудову! хрущі ,це те що треба!
Пожежник до Лучанин Показати IP 25 Грудня 2019 16:55
Угу, ти на ту драбину спробуй хоч з сьомого поверху заліз. А тоді кажи. А то драбина-драбина.
Саша Показати IP 25 Грудня 2019 01:21
Я тільки за! А то якесь місто ліліпут, в Бресті ще совети 20-ткі будували.
ага до Саша Показати IP 25 Грудня 2019 10:54
Луцьку до Бреста ,як до Москви пішком.
До Саші в сільпо Показати IP 25 Грудня 2019 12:12
Для нєпонятлівих доводжу до відома, шо середня висота одного з найкрасивіших міст Європи - Відня 4 - 5 поверхів. Висота забудови Вашінгтона - 9 поверхів. Нашо тобі в Луцьку 25 поверхів ? Буде в голові паморочитись ! Ше чого доброго знудить і вирве ...