USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Дружина кума Путіна прилетіла у волинський монастир

7 Січня 2020 07:00
Дружина кума Путіна Віктора МедведчукаОксана Марченко 6-го грудня прилетіла на молебень до Зимненського монастиря гелікоптером.

Відповідне відео з гелікоптера дружина Медведчука оприлюднила на особистій сторінці в Instagram, інформує Княжий Град.

Відео з Інстаграм-каналу Оксани Марченко:
Марченко відвідала богослужіння у Зимному.
Фото з Оксаною Марченко на богослужінні опублікував протоієрей Євгеній Стойка у фейсбуці.

«Фотомиті Різвяної всенічної у Зимненському жіночому монастирі», – так підписані фотографії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Дружина кума Показати IP 7 Січня 2020 07:58
Зробіть хоть третину вкладу у розвиток того монастиря як зробила я , заради справедливості і тоді шось кажіть. Монастир залишиться вам я його з собою у Київ чи Москву не заберу. І я ще ходила до януковича виконуючи побажаня міської влади щоб не ліквідовували (скорочували) вашу військову частину у 2012 році хто забув чи не знає чого ви за це не пишете.Чомусь ні ваші народні депутати цього не робили ні ПАТРІОТИ
Дружина кума порошен Показати IP 7 Січня 2020 08:02
Висмоктує озеро Світязь.
777 Показати IP 7 Січня 2020 08:14
и че теперь делать? новость просто мирового значения.вы без Путина кушать не можете или спать?
Вйо до 777 Показати IP 7 Січня 2020 21:23
Особенно... спать
дідо Показати IP 7 Січня 2020 09:10
Київський великий князь Володимир заклав єпархію у місті Володимирі, названому на його честь. Як припускають, великий князь заклав монастир у 992—993 рр. у с. Зимне.На унію, тобто УГКЦ, з РКЦ монастир перейшов у 1682 році ......1795 святиня була захоплена РПЦ.
Анонім Показати IP 7 Січня 2020 09:26
Краще подякуйте генеральному прокурору за злодія Порошенко, відпочиваючого на одній з найдорожчих яхт у світі.
Марчин Показати IP 7 Січня 2020 09:34
Медведчук тоже був!
Активіст Показати IP 7 Січня 2020 11:06
Молодець, правильно зробила.
Згоден,правильно зро до Активіст Показати IP 7 Січня 2020 21:26
Молодець!.Вона справжня Українка!
Тим, хто мінусує Показати IP 7 Січня 2020 12:17
Не розумію тих, хто бризках слиною. Була, то й була. Кума, то й кума. Вона в чому винувата? Від кума їй тепер привселюдно відмовлятися, щоб вам весело було? Вам що не роби - все не так буде. Готові один одного з'їсти....
ГАНЬБА!!! Показати IP 7 Січня 2020 12:34
Як вона обійшла бандерівську ПВО??? Що знову батарейкі сіли? Треба негайно створити 1 дельтапланну ескадрілію імені Бандери!
Потя до ГАНЬБА!!! Показати IP 7 Січня 2020 18:56
Слыш ты ганьбун иди варуй
Українець Показати IP 7 Січня 2020 15:16
Як ви любите акцентувати негатив, (кума путіна), а чому не написали просто Оксана Марченко, так ні треба путіна вліпити щоб рейтенги були. Ну прилетіла людина помолитись, і що з того, знаю особисто скільки вона зробила хороших речей для монастирів і дитячих будинків. Здоров'я міцного Оксані Марченко.
ігор луцький до Українець Показати IP 7 Січня 2020 16:45
В Італії чи в Польщі тяжко ті гроші заробляла?Як прийшло так,і пішло.
Лучанин до Українець Показати IP 7 Січня 2020 19:19
Ти манкурт , а не українець
ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Січня 2020 17:27
Всю смуту у нашій державі створюють галичани, які вважають себе най-най українцями, а всі інші громадяни повинні вчитися у цих "розумників", як займатися контрабандою, тирити гроші з держбюджету та не платити податки. Жаль, що зникла Австро-Угорщина, а то би запхати їх назад. І повірте, Україні стане потужною та заможною.
Свідомий до ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Січня 2020 19:51
Тебе що якійсь галичанин геєм зробив і ти їм це вибачити не можеш
Волинянин до ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Січня 2020 20:36
Всю смуту в державі створюють провокатори. Ти один з них.
Тарас Показати IP 7 Січня 2020 21:21
Для тих хто все ще не розуміє. Волинь понесла найбільші втрати зі всіх областей в перші роки війни розпаленої відомо ким. На луцький аеродром приходило тьма грузу 200, хлопців переважно з сіл нашої області, РПЦ не відспівувал їх ні тут ні там бо ми для них вороги. І оце тут, на нашій землі розсадники єресі і антиукраїнства типу РПЦ Почаєва і Зимно продовжують оскалюватись і далі дурити наївних..
А може, Показати IP 8 Січня 2020 09:51
то накручений рейтинг? Ніколи такої кількості мінусуючих не бачив на Волінь ньюс.