USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцький пастор оприлюднив шокуючий ексклюзив про скандального Мунтяна

13 Червня 2020 07:00
Днями пастор Луцької біблійної церкви, громадський активіст, директор продакшн-студії «Правда PRO» Сергій Шараєвський оприлюднив цікаві деталі стосовно резонансного розслідування телеканалу «1+1» про лідера церкви «Відродження» Володимира Мунтяна.

Як відомо, 7 червня вийшло в ефір масштабне розслідування журналіста «ТСН» Сергія Гальченка про діяльність самоназваного апостола власної церкви «Відродження» Володимира Мунтяна. Колишнє близьке оточення скандального псевдопастора звинувачує його у сексуальних збоченнях, фізичному і моральному насиллі, фінансових махінаціях, прийомі наркотиків, зловживанні довірою прихожан тощо.
Сергію Шараєвському надіслали аудіоповідомлення однієї із колишніх соратниць Володимира Мунтяна Аліни Радіонової, яка підтвердила правдивістю сюжету «1+1» й розповіла ще більше цікавих деталей.

Читати ще: У Луцьку розносять листівки пастора Мунтяна, який довів волинянку до вбивства

«Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки», – процитував він Євангеліє від Матвія 7:15, публікуючи у Facebook власний відеоролик із коментарями екссоратниці Мунтяна.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Для розумних досить Показати IP 13 Червня 2020 08:55
То не шокуючий ексклюзив про скандального Мунтяна ! Шокує колективний діагноз його пастви ! Шокує така кількість невігласів і дурнів в соціумі . Зверніть увагу на психотипи облич, інтелект тих прихожан, поведінку і манеру висловлюватись, їх моральні якості і духовні потреби. І мене абсолютно не цікавить і не турбує отой мундян. Страшно стає за масову деградацію свідомості людей ! А в таких умовах і такому середовищі прогнозовано через певний час появиться ше один такий самий " месія ". Якщо держава усунулась від обов'язкових моральних прививок членам суспільства, то у гнилому, несформованому середовищі масове зараження такими руйнівними мозок бацилами можна очікувати в черговий раз. Кривоногов, Аделаджа , Мунтян ...
Як Показати IP 13 Червня 2020 10:17
Прибацаний народ, аж соромно жити з такими ідолопоклонителями в одній краіні. Питання, що в голові в цих адептів?
Що можна сказати Показати IP 13 Червня 2020 10:28
Театральне мистецтво треба підтримувати і розвивати. Як видно з сюжету - запит суспільства на театральні вистави величезний.Театральні менеджери в режисери - вперед і з піснею. Якшо в нас театральні зали будуть заповнені як в сюжеті з мунтяном - ціль буде досягнута. Одне АЛЕ. В театри ходять освічені люди. На зборища мунтяна - розумово не адекватні. Як це вирішити - не знаю.
Арафат Показати IP 13 Червня 2020 10:29
Цікаво - чи буде реакція з боку шефа мутяна Ісуса Йосиповича?
Імя Показати IP 13 Червня 2020 14:10
Після дистанційного навчання ще більше прихожан буде у сект. Ці люди шукають хто б за них усе вирішував у житті. Це психічний розлад. Держава має якийсь процент і зиск дозволяючи секти і гадалок, екстрасенсів - шахраїв звичайних.
Ольга до Імя Показати IP 13 Червня 2020 16:47
Та нехай собі як знають,божеволіють,конають...Ті гроші що вони несли (по75штук баксів)явно не з зарплати,так їм і треба!
Джек Показати IP 13 Червня 2020 14:13
Да,краще різочки вважати святими і відганяти ними злих духів і руки цілувати бородатим мажорам
А до Джек Показати IP 13 Червня 2020 15:05
Я думав що один так само думаю...
Ось вам до А Показати IP 13 Червня 2020 20:38
Якби ви поверхнево не відносились до Православної Церкви, яку не мунтяни заснували а Христос і яка почала діяти після того як Дух Святий зійшов на Апостолів Ця Церква є і буде не зважаючи на те що ми часто не достойні називатись християнами. Саметвід цієї церкви протестанти взяли Євангеліє. Ну не Партін Лютер його написав) Ви б так не думали якби хоч трохи торкнулись до цієї благодаті і випили тої живої води! Православна віра це не різочки і поцілуночки. Це те саме як думати, що компютер зроблений щоб грати в ігри і дивитися відеокліпи...кожному своє... вільному воля а спасенному Рай. Тому перш ніж писати дурниці, спробуйте думати глибше.
А до Ось вам Показати IP 13 Червня 2020 22:35
Ну і чим ви від мунтяна відрізняєтесь? Такий самий шоубізнес... На тій самій казочці.. Пісні трошки інші і пафосу незрозумілого більше
Ось вам до А Показати IP 13 Червня 2020 23:35
Вчити жити вас не буду. У вас є свобідна воля. Істина є істиною не залежно подобається вам це чи ні. У вас вибір простий, або знайти пізнати і стати частиною Істини, або пройти повз. Ось і все.. звісно хочиться щоб ніхто не блукав. Але навіть Бог не силує людину, але чекає.
Йой до Ось вам Показати IP 14 Червня 2020 00:32
Це ще такої єресі я не читав. Православну церкву заснував Христос..
Ось вам до Йой Показати IP 14 Червня 2020 13:06
Походу ви багато чого не читали)
Йой до Ось вам Показати IP 15 Червня 2020 16:30
Та ні. Навпаки. Але тут не місце для суперечок. Будьте благословенні! Шукайте Бога)
Анонім до А Показати IP 13 Червня 2020 22:21
Не один. Таких йолопів багато.
А до Анонім Показати IP 13 Червня 2020 22:37
Йди цілуй попам руки.. Не йолоп
Дзвоніть на 103 до А Показати IP 14 Червня 2020 22:27
Іди мунтяну цілуй що завгодно...
Свідок є Показати IP 13 Червня 2020 14:47
А скільки коментарів викинули?
Народна прокуратура Показати IP 13 Червня 2020 16:20
Шановні коментатори, які звинувачують державу. Нічого забороною сект не досягнеш, нащо вже СРСР був могутнім і тоталітарним в цьому плані, але й він нічого з цим зробити не зміг. У такий спосіб вони лиш глорифікуються й набувають нових послідовників. Це було, є і буде завжди, постійно буде якась кількість людей, котрі бажатимуть поклонятись таким "святим". Це є і в США, і в Скандинавських країніх і скрізь-скрізь. А спроба заборони призведе тільки до втручання міжнародної спільноти щодо порушення права на свободу совісті
Я до Народна прокуратура Показати IP 14 Червня 2020 06:59
для того щоб не було сект люди повинні знати біблію, коран, тору...Знати а не повторювати брехню попів, пасторів та інших мунтянів....Хто знає біблію - християнином ніколи не буде... Проблема у тому, що знати не хочуть
Арафат до Я Показати IP 14 Червня 2020 14:42
+1000%
Яцик Показати IP 13 Червня 2020 22:45
Читаєш статтю та коментарі - просто жахаєшся. Дорослі люди, а міряються, чий піс@н - святіший. Придумали собі церков - право/ліво/збоку-славних. Втопили Русь в крові, хрестячи їі і поклоняються до нестями особі, що не була ні українцем ні слов‘янином. Попи, ксьондзи, пастори,капелани, правдипро - нічим ви не кращі за мутяна. Такі ж нероби/аферисти і окупанти мізків. Ваш бог отець - влада, а бог син - гроші.
А до Яцик Показати IP 14 Червня 2020 19:09
Классно сказано)
Яцик до А Показати IP 14 Червня 2020 22:07
Дякую! Классно то воно классно, але, нажаль - сумно...