USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Парад родин пройшов проспектом Волі. ФОТОРЕПОРТАЖ

5 Червня 2017 18:00
Відкривала ходу карета з молодятами, а за ними йшли цілими родинами лучани, які несли транспаранти, прапорці, повітряні кульки з написами «Я люблю свою сім’ю», замикав дійство оркестр.

Парад родин відбувся в рамках благодійного фестивалю «Назустріч Реформації» 5 червня. Він стартував від Київського майдану проспектом Волі до Театральної площі, де на учасників ходи чекали подальші розваги.

До параду долучилися кілька сотень лучан, які вигукували гасла фестивалю: «Є родина – є країна», «Міцна сім’я – міцна держава» та «Тато, мама, я – запланована Богом сім’я».

Відзначимо, що мета фестивалю та параду родин зокрема полягає в популяризації сімейних цінностей. Захід покликаний привернути увагу якомога більшої кількості людей до інституту родини.

Фестиваль «Назустріч Реформації» має місце в рамках відзначення цьогоріч у всьому світі 500-ліття руху Реформації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
прохожий Показати IP 5 Червня 2017 18:51
дійсно цей парад має великий смисл і користь
Петро Показати IP 5 Червня 2017 20:13
Штунди рулять.А у військомат так не хочуть йти.
59 до Петро Показати IP 5 Червня 2017 21:08
А ти чого за компом, а не у військоматі?
Портников Показати IP 5 Червня 2017 20:19
Не бачу пiдор@зiф. Що за свято сiм'i без пiдор@зiф???
59 до Портников Показати IP 5 Червня 2017 21:09
Думав головою, чи....?
Читач до Петра Показати IP 5 Червня 2017 22:15
Краще нехай рулять "штунди" ніж гомики, а в військоматі в черзі я тебе щось теж не бачу
ХХХ Показати IP 5 Червня 2017 23:56
Особливо мені сподобалась сім'я литовці на чорному бмв!!!!!! Коли вже ця влада не спроможних хоча б повне намагатись наводити "порядок"!
Петер до ХХХ Показати IP 6 Червня 2017 15:30
Чим тобі литовська бмв не сподобалася?
до портникова Показати IP 6 Червня 2017 07:05
а ти що з такої сімї