USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Священик ПЦУ заявив, що всі, хто проголосує за Зеленського, будуть горіти в пеклі

8 Квітня 2019 17:06
Священик із Володимирського собору (ПЦУ) заявив, що усі, хто проголосує за кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського – будуть горіти в пеклі.

Про це протоієрей Петро Зінич написав під публікацією співробітника прокуратури Юрія Дорошенка в Facebook , пише Страна.

«Всі, хто проголосує за клоуна Зеленського, будуть горіти в пеклі. Амінь і Богу слава!», – пише Зінич. До речі, це повідомлення до цього часу не видалене.
«Бог все простить. А ми зафіксуємо. І подивимося як ці хлопці будуть перевзуватися вже через 2 тижні», – прокоментував пост священика журналіст Олександр Дубінський в Facebook.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Нема слів Показати IP 8 Квітня 2019 17:14
Ганьба фарисею за розсів розбрату й ворожнечі! Де демократичні !!!правоохоронні органи !?
Висновок Показати IP 8 Квітня 2019 17:19
Ще раз доказує, що ПЦУ- то Порошенківська Церква України, релігією і вірою там і не пахне, одна політика в голові
Логічний висновок до Висновок Показати IP 8 Квітня 2019 20:33
Трохи однобоке судження, друже)) не треба тут цього "словоблудія". Доводить це той давно відомий факт, що цервка (як структура) - виключно людське творіння. Яке використовували, використовують і будуть використовувати у своїх шкурних інтересах, в тому числі лицеміри з надутими щоками і рясами. В тій церкві, яку ти (як на мене) представляєш - цього лицемірства аж ніяк не менше. Тому ПРАВИЛЬНІ висновки такі: 1. Церква повинна бути помісною (бо то об'єктивно національний інтерес). 2. Попи завжди будуть намагатись сунути носа де треба і не треба, і в другому випадку їх треба добряче за це пи...ти) А те що вірою там не пахне - то ти нікому Америки не відкрив)
Навуходоносор Показати IP 8 Квітня 2019 17:22
Такое мог заявить только невоцерковленный церковник. И такие бывают...
Реаліст Показати IP 8 Квітня 2019 17:48
Ай, молодець!!!!! Отак і розвязується хитро заплутаний церковно - політично - мафіозний клубочок.....
Анатоль_ Показати IP 8 Квітня 2019 19:49
Може по пьянці сказав. Чого сразу людину ображати. Може випив священник лишку
анон Показати IP 9 Квітня 2019 09:22
а хто за пороха голосував - то в рай підуть. Сміх та й годі.
Ганьба Показати IP 9 Квітня 2019 09:39
..Чий він слуга???? Точно не від Бога.
Рай і ад Показати IP 9 Квітня 2019 23:44
Рай світить тікі тим хто голосує, звичай но, за певних умов, а "президенти" наші горітимуть в ...