USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Свято жертвопринесення у Москві: сотні тисяч мусульман вийшли на вулиці. Фото

1 Вересня 2017 16:24
Мусульмани по всьому світу відзначають Курбан-байрам.

Свято жертвопринесення Ід аль-Адха (Курбан-байрам) є одним з найбільших свят для мусульман. Воно відсилає до біблійної події, коли Авраам готовий був принести в знак відданості Богу в жертву свого сина, однак Господь в останній момент замінив дитину на ягня.

Сьогодні соцмережі рясніють фото з Москви, де десятки вулиць заполонили сотні тисяч мусульман, передає "Діалог.UA".

У зв'язку зі святкуванням, 1 вересня в декількох школах Москви скасували святкові лінійки.

Шкільні заходи перенесені на 4 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Чурка Показати IP 1 Вересня 2017 16:30
Маскве наш! Руские ухади в тайга!
! до Чурка Показати IP 1 Вересня 2017 16:51
ГЛАЗ УЗГЕ, ЗНАЧЫТ РУЗГЕ ! И что там с рюцьким мигром, а ??? - Ахахахахаха .......
Кіндрат Панасович Показати IP 1 Вересня 2017 16:31
ахаха жесть
Ух ти ж класно до Кіндрат Панасович Показати IP 1 Вересня 2017 16:50
Це для рюсліків вже не жесть, це реалії кішлака - масквабада. От так от кацапики просрали рассєйку, - там всі, і "пакарьонний Кавказ", і Азія, і т.д. і т.п. ЩИРО ВАС ВІТАЮ КАЦАПИКИ, І ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК, ХАЙ ВОНО ПРИМНОГЖИТЬСЯ І ДОБРЕ ВКОРІНИТЬСЯ !!! с ПРАЗДНЫЧКАМ !
Кхе Показати IP 1 Вересня 2017 16:42
Походу шось пішло не так)))))
Любі свині Показати IP 1 Вересня 2017 17:53
Правильно. Гоніть нацменшину - рузьких - з мацкви!
скептик Показати IP 1 Вересня 2017 20:31
салям алєйкум, владімір владіміровіч. пора обрізатись