USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку – Третій молитовний сніданок Волині

10 Вересня 2021 09:36
Сьогодні в Луцьку триває Третій молитовний сніданок Волині. На нього зібралися близько 200 учасників. Цьогоріч захід приурочено 30-й річниці незалежності України.

Розпочався молитовний сніданок о 9:00 в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Взяти участь у заході було запрошено народних депутатів України, представників релігійних організацій, меценатів, бізнесменів, науковців, медиків, педагогів, учасників бойових дій.

Мета Третього молитовного сніданку – збір коштів на діагностичне обладнання для неонатального центру Волинського обласного територіального медичного об'єднання захисту материнства і дитинства.

Читати ще: Другий молитовний сніданок Волині: хто завітав і кому допомагали його учасники. Фоторепортаж

Традицію проведення молитовних сніданків у Луцьку започаткували в червні 2018 року. Під час Першого молитовного сніданку Волині, який об’єднав представників різних конфесій та партій, вдалося зібрати понад пів мільйона гривень на придбання гемоаналізаторів для раннього виявлення у дітей онкологічних захворювань крові.

Другий молитовний сніданок, що відбувся 31 травня 2019 року, було приурочено до Дня захисту дітей. На ньому гості збирали кошти на дихальний апарат для Волинського обласного перинатального центру.

Нагадаємо, 8 вересня в Києві відбувся ІХ Національний молитовний сніданок, участь у якому взяла й волинська делегація.

Оксана ГОЛОВІЙ

Фото Олександра ЗЕЛІНСЬКОГО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанка Показати IP 10 Вересня 2021 10:58
За чий кошт в робочий час чиновники та депутати моляться та їдять? Ще й фото обов'язково. І яким чином молитовні сніданки впливають на якість життя громадян? Я одна щось не розумію
Джек до Лучанка Показати IP 10 Вересня 2021 11:52
Для особо обдарованих: за свій кошт їдять,депутати місцевих рад-добровільна засада,без зарплати,якшо ви не в курсі,вплив молитовного ранку на життя громадян полягає в тому,що під час нього збирають гроші для неонатального центру.Не розумієте-можливо ви відсталі?
Анонім Показати IP 10 Вересня 2021 11:12
Зеленский заявил, что «ми в непоганому економічному стані» самая бедная страна Европы, где половина населения за чертой бедности самое время выяснить, а кто это «ми»?
Вова до Анонім Показати IP 10 Вересня 2021 11:52
А до чого тут молитовний сніданок?
додік до Анонім Показати IP 10 Вересня 2021 12:23
Саме так. З розряду працюючих бідняків я перейшов у розряд пенсіонерів-злиднів...
Га? Показати IP 10 Вересня 2021 11:32
шо-то за зібрання?
Олена до Га? Показати IP 10 Вересня 2021 12:44
Мета такого зібрання зібрати кошти на діагностичне обладнання для неонатального центру. Чудова ініціатива!!!
Олег до Олена Показати IP 10 Вересня 2021 15:53
Тобто, якщо я хочу зібрати на авто - я мушу усіх своїх "спонсорів" запрошувати на молитовний обід :)
Сергій до Олег Показати IP 10 Вересня 2021 16:22
Олеже,не пий зранку
Любі свині Показати IP 10 Вересня 2021 11:50
Мда.... З драмтеатру столову зробили... Інших локацій не має? Я щось не чув щоб в тій же Європі в театрах та музеях ковбасою кормили... Навіть якщо благі наміри таких заходів...
Джек до Любі свині Показати IP 10 Вересня 2021 11:53
А де ви пропонуєте зібрати таку кількість людей? Чи драм театр-це святиня?
Любі свині до Джек Показати IP 10 Вересня 2021 12:17
В нас купа ТРЦ. А на природі - слабо? В парку культури наприклад.
Джек до Любі свині Показати IP 10 Вересня 2021 12:37
Ти здоровий?Де в якому ТРЦ можна орендувати місце доя такої кількості людей,тим більше безкоштовно
Петро до Джек Показати IP 10 Вересня 2021 16:27
Поясни людям що ти розумієш під "безкоштовна оренда" і де ще таке бачив? Хтось таки взяв на себе їжу і завіз меблі, чи теж все "безкоштовно"?
волинянин до Любі свині Показати IP 10 Вересня 2021 21:39
В соборі збирайтеся!!!!
Світлана Показати IP 10 Вересня 2021 12:39
Дуже хорошу справу роблять! А людям завжди все не подобається...
Сергій до Світлана Показати IP 10 Вересня 2021 12:54
А чиновники теж скидатися планують?
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2021 15:00
Все то якесь ментально чуже, непереконливо поясниме, за вуха притягнуте і не притаманне українським традиціям ! Хто робить добро - то робить його не показушно, а щиро, без розголосу і, тим більше, отак нескромно, виставляючи на показ свою щедрість, яка має в його розумінні бути компенсованою, як мінімум політичною вигодою !
??? Показати IP 10 Вересня 2021 15:57
А молилися за кого і за що???
Віктор Показати IP 10 Вересня 2021 16:39
От немає чим зайнятись
Трололо Показати IP 10 Вересня 2021 16:42
З деяких коментаторів просто в шоці. Молитовний сніданок, вам, заважає жити чи це щось незаконне, чи пригостить шкоду? Ні, навпаки, робить і показує добрі справи. Неважливо, з розголосом чи потайки, якщо хтось робить добро, допомагає чи підтримує. Ваше застаріле мислення, необґрунтоване невдоволення і осуд - це дно.
Spectator до Трололо Показати IP 13 Вересня 2021 01:44
А не краще було б ті гроші, які потратили на жратву, запрошення, оренду, виготовлення банерів, виступи артистів...список можна продовжувати довго...витратити на купівлю того дихального апарата? Та їх би 2 вийшло за ті кошти + пожертви - то ще 2. Достатньо було б помолитись + причаститись проскуркою кому дозволено. І без пафосу того можна було б зробити. А хочуть люди пропіаритись - хай постять в фб, благо телефон в кожного в кишені. А то така благодійність через вихвалювання себе гарного виглядає не дуже..
Рома Показати IP 10 Вересня 2021 17:01
Я теж жертвую,і для цього не треба ходити в драмтеатр за стіл!! Просто відкрийте новини чи ФБ куча людей просять про допомогу!!!! Не треба піаритися і людям показувати які ви хороші благодійники в дорогих костюмах!!
Микола до Рома Показати IP 10 Вересня 2021 21:34
Одне другому не заважає