USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Зібралися селяни і силовики: біля церкви на Волині – збори щодо переходу до ПЦУ

30 Листопада 2019 10:51
30-го листопада у селі Мишів Іваничівського району організували збори щодо переходу церкви до ПЦУ.

Біля храму Святого Миколая зібралися чимало людей та правоохоронців. Від ранку тут відбуваються збори, передає видання Буг.

Вирішують питання, чия ж церква: УПЦ чи ПЦУ.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
123 Показати IP 30 Листопада 2019 11:33
ФСБшники просто так не здадуться. І насрати їм на людей, у них главна путька.
кинг до 123 Показати IP 1 Грудня 2019 11:13
коментар було видалено
Понти за пцу Показати IP 30 Листопада 2019 13:58
Однозначно!
євген Показати IP 30 Листопада 2019 14:04
Переможуть каструлголові пархоботи. Програє православ'я.
Антін до євген Показати IP 30 Листопада 2019 15:40
Секта путіноїдів немає ніякого відношення до православя.
Шаланда Баркасівна до євген Показати IP 30 Листопада 2019 22:04
Православ'я не з москальських болот до нас прийшло, а навпаки. Проте, москалі досі православними не стали, а злобними мракобісами.
ВЛАДИМИР до євген Показати IP 3 Грудня 2019 15:38
Угомонись! Последнего истинно православного в Мокшандии пяная матросня растерзала в 1918 году. А. дальше уже пошли прихожане ЧК, ВЧК, НКВД, МГБ, КГБ, ФСБ.
хехъ Показати IP 30 Листопада 2019 17:56
не бойтесь Путина. Победа будет за правдой. Правда в Украине одна. Украинская.
До 123 і Антоніни Показати IP 30 Листопада 2019 18:47
Дівчатка! А ваші бабусі і дідусі теж були путіноїди чи члени і членкині лгбт як ви?
123 до До 123 і Антоніни Показати IP 30 Листопада 2019 19:32
От бачиш, аргументи в тебе закінчились, і ти почало лайном плюватись ... Такого гавноїда як ти навіть не шкода, то твоя карма.
Vovchik Показати IP 30 Листопада 2019 18:55
Як телевізор скаже що щоб бути патріотом, в будду треба вірити, то всі стануть за будду.
123 до Vovchik Показати IP 30 Листопада 2019 19:27
А якщо телевізор скаже, що Україну треба продати за 100 млрд. доларів, погодишся ? А Г+Г часто дивишся ?
Будда Показати IP 30 Листопада 2019 19:34
Еееее ні! Досить з мене ваших! https://m.fishki.net/anti/1771240-ubityj-v-kieve-glavar-rossijskih-diversantov-okazalsja-buddistom-i-boevikom-pravogo-sektora.html
Уніат католику брат Показати IP 30 Листопада 2019 20:39
Якби не позиція Папи римського, то пцу вже ввійшла би до УГКЦ.
? до Уніат католику брат Показати IP 30 Листопада 2019 21:12
Ти що, знову вколовся ?
Анонім Показати IP 30 Листопада 2019 21:00
НЕмає ПЦУ є СЦУ, то її назва записана у термосі який Філарет НЕ признпє
От бачиш до Анонім Показати IP 30 Листопада 2019 21:39
От бачиш, як тебе викручує, ти ж просто біснуєшся. Змирись, Україна має свою Канонічну Незалежну Церкву - ПЦУ.
Отакої... до От бачиш Показати IP 30 Листопада 2019 23:06
Читай Святе писання та хрестися.Варфаламей прописав -СЦУ!
1 до Отакої... Показати IP 30 Листопада 2019 23:16
Так дуже хотілося б одному горілчано-сигаретному магнату з мордора. Але насправді вам всім залишається просто змиритись.
Сцу на пцу Показати IP 1 Грудня 2019 07:24
У вересні цього року у Ватикані відбулася зустріч глави УГКЦ Святослава зі Вселенським патріархом Варфоломієм. зустріч відбулася з ініціативи Святослава в рамках офіційного візиту Патріарха Варфоломія до Ватикану, організованого Папською радою у справах єдності християн.
! до Сцу на пцу Показати IP 1 Грудня 2019 12:00
Вас розїдає ваша ж жовч.