USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Керівник «Луцькводоканалу» обікрав підприємство майже на 2 мільйони

8 Жовтня 2015 14:50
Керівник «Луцькводоканалу» обікрав підприємство на 1,7 мільйона. Ці гроші, отримані від держави, підприємство нібито сплатило за послуги, які надані не були. Договори з київськими фірмами укладав, власне, очільник КП Іван Корчук.

Гроші «Луцькводоканалу» були виділені державою у 2014 році, аби той не став банкрутом. Утім більше 1,7 мільйона отриманих коштів, очевидно, осіли в приватних кишенях.

Зауважимо, директором «Луцькводоканалу» Корчука одноосібно перепризначав міський голова Микола Романюк.

Про це із посиланням на достовірні джерела у КП«Луцькводоканал» заявляє головний юрисконсульт Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», адвокат Ігор Поліщук.

Так, відкрите звернення до громадськості, правоохоронних органів, громадських організацій, громадських активістів та діячів з приводу розкрадання коштів державного бюджету директором КП «Луцькводоканал» Корчуком Іваном Миколайовичем він опублікував у себе на сторінці в Facebook.

Відкрите звернення до громадськості, правоохоронних органів, громадських організацій, громадських активістів та діячів...

Posted by Ihor Polishchuk on 8 жовтня 2015 р.


Як з’ясувалося, комунальним підприємством «Луцькводоканал» (директор Корчук Іван Миколайович) згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2014 р. №30 отримано з державного бюджету відшкодування заборгованості з різниці в тарифах на суму понад 30 мільйонів гривень.

Утім у той час, коли держава виділила кошти для того, щоб КП «Луцькводоканал» не став банкрутом, його керівник Іван Корчук спільно з окремими особами вирішили на цьому збагатитися, - переконує Ігор Поліщук та викриває схему, за якою діяли вищезгадані персони:

Як стало відомо від працівників КП «Луцькводоканал», в 2014 році директор підприємства Корчук І.М. уклав 2 договори доручення з ПП «Велідіт» (м. Київ, ідентифікаційний код 37292373), ТОВ «Аквагруп» (м. Київ, ідентифікаційний код 39444660). Вказані підприємства мали надати послуги з пошуку та підписання договорів взаєморозрахунків по відшкодуванню заборгованості за спожиту електроенергію перед ПАТ «Волиньобленерго» на виконання постанови Кабміну № 30 від 29.01.2014.

Однак в штатному розписі КП «Луцькводоканал» є юридичний відділ, який представляє інтереси підприємства. Перелік суб’єктів, які мають проводити взаєморозрахунки також визначений у вказаній постанові Кабміну. В той же час вартість послуг ПП «Велідіт», ТОВ «Аквагруп» становить надзвичайно багато, а саме – 10 відсотків від ціни договору.

Статутні фондивказаних підприємствстановлять 3000 та 1000 гривень відповідно. Більше того, ТОВ «Аквагруп» взагалі створювалося для надання послуг для КП «Луцькводоканал» – 16.10.2014 року.

Згідно з вказаними договорами ПП «Велідіт» отримало від КП «Луцьводоканал» в листопаді 2014 року понад 750 тисяч гривень за те, що нібито допомогло підприємству погасити заборгованість перед ПАТ «Волиньобленерго» в сумі 7,7 мільйона гривень. А ТОВ «Аквагруп» отримало у січні 2015 року понад 950 тисяч гривень за «аналогічні послуги». Хоча, за повідомленням працівників КП «Луцькводоканал», юристи підприємства самі виконали всю роботу з пошуку та підписання договорів взаєморозрахунків по відшкодуванню заборгованості за спожиту електроенергію, ходили по інстанціях та носили на підписи договори про організацію взаєморозрахунків з погашення заборгованості перед ПАТ «Волиньобленерго».

Отож, ПП «Велідіт» та ТОВ «Аквагруп» сукупно отримали 1,7 мільйона гривень коштів з державного бюджету від КП «Луцькводоканал» за послуги, яких не надавали.

Діями директора КП «Луцькводоканал» було нанесено збитків державному бюджету на суму 1,7 мільйона гривень, та, очевидно, спільно з іншими особами привласнено ці кошти.

Окремо адвокат зазначає те, що, власне, міський голова Микола Романюк у міру своїх повноважень перепідписав контракт з директором КП «Луцькводоканал» - одноосібно. Окрім того, Іван Миколайович входить до депутатської групи міського голови «Рідне місто» та фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність», наразі він є кандидатом в депутати Луцької міської ради по округу № 42.

«Микола Романюк як міський голова не міг не знати про підписання вищевказаних договорів та виплату зазначеним підприємствам 1,7 мільйона гривень за послуги, які не були надані. Таким чином, Микола Романюк приховав від громадськості та правоохоронних органів інформацію про розтрату та, очевидно, привласнення 1,7 мільйона коштів з державного бюджету», - наголошує головний юрисконсульт Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

«Окрім того, - додає Ігор Поліщук, - усім відомо про те, що на КП «Луцькводоканал», як і на ДКП «Луцьктепло» вже давно працює менеджмент групи компаній «Континіум». Тому такі оборудки розробляються та відбуваються за погодженням та при прямій участі представників цієї групи».

«У зв’язку з вищезазначеним прошу правоохоронні органи розпочати кримінальне провадження та вирішити питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для директора КП «Луцькводоканал» Корчука Івана Миколайовича.

Сподіваюсь на швидке, справедливе, прозоре і чесне розслідування» - закликає правоохоронні органи юрист.

«Це лише початок. На жаль, це тільки одна з багатьох історій про те, як Микола Романюк та група компаній «Континіум» роками обкрадають міський та державний бюджети, роками обкрадають місто та усіх лучан. Від нас залежить, чи продовжуватиметься це далі», - резюмує Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Поліщук ти юрист чи Показати IP 8 Жовтня 2015 14:59
яким чином звітує передає чи інформує чи зобовязаний і згідно якого ЗУ інформувати Романюка про договори.А призначений він мав бути ким Поліщуком !!??))Читайте ЗУ хто призначає керівників комунальних підприємств.
345 до Поліщук ти юрист чи Показати IP 8 Жовтня 2015 16:25
Не бачу ніяких проблем в тому, що юридичним супроводом займаються інші юридичні особи а не працівники КП "Луцькводоканал". Це не ЗЛОЧИН!!! Буває так що юристи в таких установах є не компетентні і не знають як правильно зробити. Вони не мають ні якісної освіти, ні практики!!!
Анонім до 345 Показати IP 8 Жовтня 2015 18:18
Великувата сума на послуги!!!!!!!
Поліщук ти юрист чи до 345 Показати IP 8 Жовтня 2015 21:43
100%а На рахунок призначення Корчука Романюком : ви подивіться скільки років він уєе директор і його прихначення всі 10 років вирішували не мери а кабінети кадміну
вася до 345 Показати IP 9 Жовтня 2015 13:20
у КП "Луцьководоканалі" також працює зам.директора від партії зелениї (довірена особа бувшого НД Єремеева). Може він мутить а не директор.
Смотрящий Показати IP 8 Жовтня 2015 15:04
Чувствуєтся рука Контініума
Камса Молец Показати IP 8 Жовтня 2015 15:15
Партия была, есть и будет ЕСТЬ!
Че Показати IP 8 Жовтня 2015 15:16
Стандартна ситуація для нашої країни : хтось їздив до міністерських кабінетів про додаткове фінансування. Фінансування київські чиновники дали - відкат отримали. Щось перепало і місцевим... Поки не зміниться система розподілу фінансів : хтось буде отримувати відкати, а хтось грати роль цапа відбувайла...
ВАСЯ Показати IP 8 Жовтня 2015 15:17
М О Л О Д Е Ц Ь ..........А ПРИКІНЬТЕ СКІЛЬКІ роматюк замутив бабосів
Hurricane Показати IP 8 Жовтня 2015 15:24
Цікаво, чи буде тепер відхрещуватись Романюк від свого лакея?)))
44 Показати IP 8 Жовтня 2015 15:32
хто призначае той і контролюе а значить і відповідае...шкода що романюк так себе підставляе..а може по іншому він і не може...щось в державі не так... а поліщуку треба писати заяву про злочин а не у фейсбук...якось так...
йокелемене Показати IP 8 Жовтня 2015 15:43
попав корчук
Калясіку Показати IP 8 Жовтня 2015 15:55
Шеффф, всё пропало!!!
123 Показати IP 8 Жовтня 2015 16:02
Ай молодэц!
okko Показати IP 8 Жовтня 2015 16:09
Прикро
Анонім до okko Показати IP 8 Жовтня 2015 18:19
, що мало.
11111111111111111111 Показати IP 8 Жовтня 2015 16:24
«Луцьктепло» вже давно працює менеджмент групи компаній "Континіум" - кандидат у депутати до міської ради від виборчого округу №9 (партія "Зелених" ).........
Петя Показати IP 8 Жовтня 2015 16:35
А що тільки тут така корупція процвітає? Що в інших державних утсановах все чесно ? І як там начальничкі живуть за зарплату?
вчитель Показати IP 8 Жовтня 2015 17:20
А освіті хіба нема? То й же Дубина О.Д.(директор шк.9) брав хабарі з батьків за оцінки будучи директором в шк.13
Освіта до вчитель Показати IP 8 Жовтня 2015 18:47
Директорів шкіл. вважаю, теж необхідно вибирати, а не призначати! Зажираються майже всі! І не більше 3-4 років! Геть нахабніють! Скоро за вхід почнуть гроші брати!
12345 до вчитель Показати IP 8 Жовтня 2015 19:44
№ 10 ще й як брав директор і вчителі.А на Романюка просто хочуть щось нарити ,всі депутати такі святі.Одні прийдуть копають на інших.
Учасник Показати IP 8 Жовтня 2015 19:10
Судом пахне. Такі наклепи не повинні пройти даром ні для журналістів ні для поліщуків. І.М. подавайдо суду!!! Наклеп чистої води!!!
113 до Учасник Показати IP 8 Жовтня 2015 20:57
Так. Пахне судом. Над Корчуком.
гіві Показати IP 8 Жовтня 2015 20:28
Звідки в скромного юрконсультанта Полішука мєрін 220.в декларації його немає,і їздить він не звиртаючи уваги на пдр.
!! до гіві Показати IP 8 Жовтня 2015 21:54
да які там пдр, з таким годинником, гольфом і браслетами
Anonymous Показати IP 8 Жовтня 2015 20:59
Розстріляти сучого сина привселюдно! Тарифи воно, скотина, людям підвищує! Хай подавиться своїм апетитом, сволота корупційна! Мало ікри червоної на бутерброді, с*чара?
Ананісту до Anonymous Показати IP 8 Жовтня 2015 22:37
Ти реально ідіот.... Тарифи не воно підвищує... **** ти не грамотний, придумати ж таке ...ікру...
Анонім до Anonymous Показати IP 9 Жовтня 2015 14:21
Шановний реалії сьогодення такі, що тарифи підвищує не керівник підприємства, а комісія з регулювання питань в енергетиці, на чолі з 25-річним "рошенівським" менеджером Вовком.! А є ще один нюанс усі ми хочемо хороших та якісних комунальних послуг, але взяти стан комунальних структур на сьогоднішній день - це бомба сповільненої дії !!!! І до речі КП "Луцькводоканал" на сьогоднішній день за спожитий кіловат електроенергії, враховуючи ПДВ сплачує майже 2 гривні, враховуючи те що на 90% споживачами водопостачання та водовідведення є мешканці міста Луцька та прилеглих до нього населених пунктів.
олег до Anonymous Показати IP 9 Жовтня 2015 14:51
разом з романюком!!! конфіскат повний у них та в синів,дочок тестів тещ жінок! а потім ще поввісити!!
Журналіст з освітою Показати IP 8 Жовтня 2015 21:10
Є рішення суду ? Немає. То що ви морозите?
ну так до Журналіст з освітою Показати IP 8 Жовтня 2015 21:40
про що ви пишете журналісте ваш брат напише чорнуги під запис а потім скаже інфа не підтвердилась
радован до Журналіст з освітою Показати IP 9 Жовтня 2015 07:16
закон Справедливости никто не отменял. И не отменит.
олег до Журналіст з освітою Показати IP 9 Жовтня 2015 14:59
який суд?? усьо схвачено за усё заплачено! то дядька за мішок картоплі- на 3 рокі, а такі підмазали і усе!
123 Показати IP 8 Жовтня 2015 21:37
Круто. Воровал себе чувак бабло и как бы никто не знал. А тут за две недели до выборов кристально чистый юрист выявил злодея! Слава Полищуку!
Важливо!!!!!!!!!!!! Показати IP 8 Жовтня 2015 21:47
показуха і антипіар - це не ті речі якими би оперував Палиця. якшо полішук володіє певними доказами, велкам заяву в порядку 214 кпк україни, а не балаболство в фейсбуці. теж мені адвокат! тоді, протягом 24 год відомості вносяться в ЄРДР і починається досудове розслідування. а так, всі херої, в кабінеті сидіти на стільці і коменти постити в соц мережах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
... до Важливо!!!!!!!!!!!! Показати IP 8 Жовтня 2015 22:52
Там команда така, ще вони селфі вміють робити і лайкати один одного....!!!
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2015 23:40
Пане адвокат Поліщук. А ви знаєте, що таке презумція невинуватості?
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2015 01:08
Только сейчас стало известно? В борьбе за власть все средства хороши. 100% львиная доля осела в самом Кабмине. Не маленькие дети, знаете, как все это делается. Кабмин за просто так средства не выделяет, вся схема начинается наверху. Придумывается повод перечислить деньги Луукводоканалу на какие_то там важные нужды, потом - "за послуги" третьей компании, потом - обналичка, потом чемоданчик везется в Киев, а там уже ждут. Это существовало в Украине со времен Кравчука. Так что разоблачения не получилось.
радован до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2015 09:19
дык, наверняка это старые апробированные способы... Разве в медицине не такие же? бедолаги, у них такие маленькие зарплаты!
Радован Показати IP 9 Жовтня 2015 07:14
Все думаю- звідки в чинуш та їх жінок гроші на такі класні тачки?
Іоаким Показати IP 9 Жовтня 2015 09:52
Україна - держава олігархічна ,а Волинь її маленька модель .Вірю, що майбутнє України в Європі з іншим соціально - політичним устроєм ,де економіка буде базуватися на малому і середньому бізнесі, а олігархи, якщо і будуть ,то не вмонтовані корупційно в державу і платитимуть податки відповідно до своїх задекларованих статків. Зникнуть причини - не буде і наслідків. А на Волині залишаться видовища у вигляді міжусобойчиків-протистоянь: Романюк-Осіпов ,Поліщук-Корчук , Данилюк Башкаленко і т. д. ЗМІ-тих майстрів квача і мазила - на паперових носіях використають за призначенням ,а електронні пошлють на гугл.Оскільки велике добре бачиться здалеку, то батьки хресні будуть за всім тим спостерігати із-за Бугу.
не пацик Показати IP 9 Жовтня 2015 11:26
треба робити вибори кожен рік-більше будемо знати хто скільки вкрав ? але хотілось щоб про це повідоміли правоохороні органи а не опоненти .
1 Показати IP 9 Жовтня 2015 11:45
Маєш докази -неси заяву в пркуратури чи міліцію, а не ТРАНДИ НА ВСЕ ГОРЛО ЩО ХТОСЬ ЗЛОДІЙ, бо це з розряду -одна баба сказала. І взагалі скоро вибори.
олег Показати IP 9 Жовтня 2015 14:55
начальство краде з мерами ділиться тарифи піднімають а людям за броги воду обрізають! за вкрадені гроші можна з боргами разрахуватися
Не вірю Показати IP 10 Жовтня 2015 19:51
Виглядає що злочин має місце збоку автора вимислу, а не керівництва Водоканалу. Так як я бачу була фактично абсолютно легальна фінансова операція, без жодного кримінального підтексту. А от брехливий наклеп і призначення злочинцем людини без всяких на те підстав є реальним злочином. Якщо автор вимислу дійсно є юристом за освітою це лише усуглюблює його вину!
1125 Показати IP 10 Жовтня 2015 21:32
крім водоканалу є і інші підприємства, де начальство сидить десятиліттями...