USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Майдані – майже десяток вбитих волинян. Стріляють в очі. ОНОВЛЕНО

20 Лютого 2014 13:13
Сотня самооборони Майдану «Волинська Січ» втратила майже десяток бійців, хоча згідно з офіційними джерелами загинуло лише троє.

Про це повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини один із учасників формування 29-річний Олександр, який зараз перебуває на «передовій» у Києві.

«Нас розкинули – кого куди. Прибули нові бійці, утім, ми не можемо дорахуватися тих, хто були перед цим. Дуже багато трупів та поранених! Згідно з особисто моїми підрахунками, до десятка хлопців уже немає в живих», - каже волинський активіст.

Також Олександр наголошує, що на полі бою – величезні проблеми з медикаментами, зокрема, не вистачає бинтів: «Запаковуйте усе, що можна: бинти, обезболююче в ампулах, антисептики та передавайте сюди, по можливості. І ще ми дуже потребуємо підмоги, тож проситимемо допомоги у небайдужих до долі України волинян. Приїжджайте! Хто чим може, бо ми з останнього тримаємось», - закликає земляків-побратимів хлопець.

Нагадаємо, 19 лютого під час сутичок із силовиками у Києві вбили волинянина, бійця Волинської Січі. Також у волинському «Правому секторі» повідомили, що загинуло іще двоє земляків – одного із хлопців убив снайпер, а інший – помер від запалення легень у лікарні.

Під час позачергової сесії облради сьогодні, 20 лютого, одного із загиблих волинян - мешканця селища Олика Івана Тарасюка - депутати вшанували хвилиною мовчання.

Є інформація, що це снайпери стріляють в очі. Про це щойно повідомили учасникам "Правого Сектору", які знаходяться в обласній раді.

«Вчора один, сьогодні Крук наскрізне поранення в живіт, один від запаленя легень з Олики хлопець, одному відірвало ногу. Зараз відзвонюються щодо події. Одного снайпер щойно вцілив в око», - розповів активіст «Правого сектора» в обласній раді.

Як стало відомо Інформаціному агенству Волинські Новини за станом на 13: 45 убито іще одного волинянина - Олександра Кропаченка. Щойно його тіло винесли з передової, - повідомляє «Волинська січ» на своїй сторінці у соцмережах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Слава героям! Показати IP 20 Лютого 2014 12:36
Нехай виблюдок Башкаленко прийде і подивиться в очі матерям загиблих! Хоча той алкаш вже давно пропив свою совість..
Анонім до Слава героям! Показати IP 20 Лютого 2014 12:49
Ти, конь х*еров! Башкаленко призивав НЕ їхати на майдан!!!!!!!!!
для аноніма до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 12:53
ти безмозгла тварина! Башкаленко - прислужник кровожадного виродка, який вже топить Україну в крові!
Іра Показати IP 20 Лютого 2014 12:36
Щирі співчуття сімям загиблих.
Мати Показати IP 20 Лютого 2014 12:37
нехай матері не пускають своїх дітей туди. А опопзиція яка скликала їх на майдан вже сама не може боронити їх.
Батько до Мати Показати IP 20 Лютого 2014 13:31
Діти їдуть і рвуться самі, вони борються не за опозицію, а за вільну Україну. Якщо ви не були ні разу на майдані, то про, що з вами говорити?
іван Показати IP 20 Лютого 2014 12:39
до чого призвела ця боротьба за владу і гроші не пускайте туди своїх чоловіків і синів не робіть таких вчинків
Мандела до іван Показати IP 20 Лютого 2014 12:46
коментар було видалено
Анонім до іван Показати IP 20 Лютого 2014 13:24
Іван ,ти мінтяра, правда?Ти закликаєш людей змиритися з тим життям що вони сьогодні мають в Україні?
хехе) Показати IP 20 Лютого 2014 12:42
боріться - і поборете! ще з більшою силою і відвагою наступайте на нелюдів від влади!!! Ви наші Герої!!!
вова Показати IP 20 Лютого 2014 12:44
співчуваю близьким.
питер Показати IP 20 Лютого 2014 12:44
жалко что после войны пожалели тех кто был за нацистов и оставили в живых вот теперь имеем что имеем))
неля Показати IP 20 Лютого 2014 12:46
це комусь так треба було тут ще розкриється все для чого скликали на майдан і давали вказівки а люди вже так були накручані що тепер і опозиція не керує ними. як вони будуть дивитись в очі сім.ям співчуття дуже шкода що так все сталось опозиція не може керувати країною вони і зараз не в силі зупинити кровопролиття і керувати майданівцями
мда Показати IP 20 Лютого 2014 12:49
як повідомляє леся оробець в списку загиблих Олександр Капінос - Тернопільська обл.
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 12:52
А вони коли їхали, то на що розраховували, що там цукерки будуть роздавати? На війні як на війні!
ага до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 12:58
донецько-ригівський окупаційний режим вже перетворив україну на поле бойових дій і виправдовувати його можуть лише такі сами моральні уроди... шкода шо такі виродки будуть жити в державі, за яку пролили свою кров українські герої
Лучанин до ага Показати IP 20 Лютого 2014 13:31
ти, потвора бандерівська!!!!!!!!! Їдь в Америку, там гавкай, якщо дадуть м*орду розкрити!!!
я до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 16:19
Дай Боже, щоб на нашій українській землі таких потвор як ти ніколи-ніколи не було
Че Показати IP 20 Лютого 2014 13:00
Люди проливають кров. Сумно. Але чому жодна політична сила не ставить питання про націоналізацію всіх підприємств та реприватизацію? Один раз вже надурили. Надурять і цього разу!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 13:04
Путінсько-яниковський гермафродит забери лапи від України, бо вони в тебе відсохнуть.
Опозиціонерам Показати IP 20 Лютого 2014 13:29
Опозиція, коли закликає людей їхати на майдан, не розуміє, що це ризик не лише для здоровя, але й життя. Звичайно, розуміє, але жага влади сильніше. Ось тому, наші люди стають зброєю, для опозиціонерів люди - це лише знаряддя отримати владу. Щось не видно на майдані Кличка, Яценюка, Тягнибока та й наші волинські козаки Гузь, Бондар, Козюра, Данильчук і інші не в гущі подій.
васмл Показати IP 20 Лютого 2014 13:29
не треба було їхати і спричиняти такі агресії. треба вирішувати опозиції і діючій ладі за столом а не кидати в вогонь простих громадян
алік Показати IP 20 Лютого 2014 13:35
співчуття хлопці розуміли на що йдуть
Misteria Показати IP 20 Лютого 2014 13:41
Господи, вбережи тих, що залишились живими!!! З Волинської сотні, що на передовій у Києві, залишилось лише 16 чоловік.
читач Показати IP 20 Лютого 2014 13:42
тролі впиваються людською кров'ю. будучи жалюгідними черв'яками і по суті своїй безпорадними, вони впиваються смертями Героїв, тихенько сидячи в своїх норах та через світову мережу виливаючи свою жовч. Вони думають, що їх жовч важливіша за потоки крові, що проливаються в ці жахливі дні на Майдані. Читайте, дивіться, що робить з людьми ПР, як вона перетворює мислячі істоти на жахливих вурдалаків і знайте - якщо Майдан захлинеться - ми всі станемо черв'яками в своїх норах. а черв'яків або просто чавлять чоботами, або надягають на гачок для забави... Ось так якось
лютий Показати IP 20 Лютого 2014 13:45
Бий Януковича! Бий Регіони! Бий банду!!!!!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 13:49
Дії яника - то дії гітлера в бункері в останні дні його скотського існування. Сподіваюсь смерть його вже близька. Будь ти проклятий кгб-шний прихвостень!
Іван Показати IP 20 Лютого 2014 13:53
Читаєш ці коменти і думаєш, що за люди їх пишуть.Ви волиняни чи луганські і донецькі запроданці.Як можна жити в таких умовах,як ми живемо. Як можна працювати за 1500, а в них в суддів, метнів мільйони, віли машини, і т.п. і ці хренові депутати. Як можна нас топати,зневажати, судити своїх, вигороджувати своїх. Коли це все закінчиться.Як можна так красти.Люди ви що, з глузду зїхали. Ось Волиські новини показали стаатки наши суддів-це ,що вони заслужили так жити за наш рахунок. Ні. Люди жтиття крладуть,щоб нам можна було жити кращею Ви дибіли точно. Ви ж живете в жахливих умовах, ми не можемо нічого, ні квартири купити , ні машини,Все життя хочете жити в кредитах і на квартирах.Ви люди, ви розумні.Ви повинні одержувати платню, за яку можна купити і машину і квартиру.А не вони, всі чиновники всіх рангів можуть жити на широку ногу все мати, а ми їх утримувати. Схаменіться.
Луцьк до Іван Показати IP 20 Лютого 2014 14:17
То чого не прийшли до суду, там також є бруківка!!!! Що команди не було?
рето до Луцьк Показати IP 20 Лютого 2014 23:51
повністю підтримую Івана.Так як принижують нас,то тільки зомбована частина україн-ців може підтримувати цю бандицьку владу.МИ вже не жителі УКРАЇНИ ми вязні,наші прізвизвища замінили 214125... номером як вязнів Майданека Сором за таку націю. Багато з нас бачили по телебаченню,як зустрічали КОРОЛЕВУ Англії під час ЇЇ дня народження.Коли Вона вийшла на балкон палацу то десятки тисяч людей в один подих голосно привітали ії. А там були десятки тисяч людей інших національностей. Але була одна нація. Жаль, що ми не така нація
12345 до Іван Показати IP 21 Серпня 2015 21:57
півтора року пройшло що краще ,ще гірше стало в 100раз
666 Показати IP 20 Лютого 2014 14:52
...это все жадность кровь любовь ко мне Мамоне...вы нам молитесь вы нас любите.вы не любите детей не любите жизнь.вам дарована самая большая цена..Жизнь....это цена Бога..ну почему вы не слышите ...это цена которую нам придется заплатить.
до лютий Показати IP 20 Лютого 2014 15:08
Бити треба оте фашистське кодло, яке рветься до влади. Отих майДАУНІВ, які натворили стільки безладу. Усім цим "героям" слід забезпечити одномісну камеру на сім-вісім років і харчування з баланди із сухарем.
рето до до лютий Показати IP 20 Лютого 2014 23:19
мені жаль що ви і сліпий і глухий.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 18:16
"розповів активіст «Правого сектора» в обласній раді." - далі можна не читати, ПС то є озлоблена гопота і провокатори.