USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нардеп Ігор Лапін зчинив стрілянину: що говорять самі нападники?

14 Червня 2016 19:36
Зі слів зловмисників, які скоїли напад на нардепа Ігоря Лапіна, вони зброю не застосовували. Більше того, навіть не мали її при собі. А сумку, яку намагалися викрасти, одразу віддали власнику.

Власне, ситуація має безліч розбіжностей, зокрема у свідченнях депутата та показах самих зловмисників. Нардеп каже, що в нього стріляли - натомість нападники заперечують та стверджують, що навіть не мали при собі зброї. Та й правоохоронці знайшли тільки гільзи із пістолета нардепа.

Окрім того, стало відомо, що після інциденту Ігор Лапін навідався до керівництва волинського управління поліції, і тільки після того повернувся на місце події.

Нагадаємо, близько 8 ранку 9 червня у дворі будинку на вулиці Арцеулова, де час до часу проживає нардеп, двоє невідомих людей намагалися викрасти сумку з автомобіля Ігоря Лапіна.

«Коли я сів в автомобіль, підійшли особи грузинської зовнішності з характерним акцентом. Сказали, що спустило заднє колесо. Я вийшов із автомобіля. З іншої сторони другий громадянин намагався залізти в авто. Схопив сумку, у якій було лише посвідчення депутата. Намагався втекти. Я його наздогнав. Вони не місцеві, не орієнтувалися. Сіли в машину. Але у дворі був лише один виїзд. Я його заблокував своїм автомобілем. Вони відкрили вогонь. Було два постріли. У мене є пістолет Форт 17, яким мене нагородили. Зробив кілька пострілів у площину коліс. Вони по газах і зникли», - розповів депутат для Gazeta.ua.

Водночас згідно із версією самих підозрюваних, яких на диво швидко знайшли правоохоронці, у момент, коли один з них схопив сумку, Лапін, якого «почало трясти», заявив, що у сумці – гроші і зброя. Нападники, з їх слів, віддали сумку та поїхали, мовляв, навіщо їм ці проблеми – «краще підемо і вкрадемо в іншого».

В момент, коли зловмисники почали від'їжджати, нардеп відкрив стрілянину. Чи стріляли зловмисники у нардепа, як про це говорить Лапін? Невідомо. Самі підозрювані свідчать, що навіть зброї при собі не мали.

У правоохоронців, до слова, є відео з камер спостереження. Моменту, як у депутата «стріляли», на ньому немає, оскільки інцидент відбувся за рогом будинку. А от те, коли нардеп стріляє вслід автомобіля – чітко видно.

Наразі провадження перекваліфіковане у «грабіж», хоча спершу правоохоронці визначили його як «розбійний напад та замах на життя народного депутата». Утім у майбутньому справу, ймовірно, перекваліфікують у «крадіжку» за відсутності замислу грабежу, а, власне, через те, що інцидент планувався як таємна справа: один відволікає увагу, інший – викрадає сумку.

Водночас визначенням правомірності використання вогнепальної зброї самим нардепом, враховуючи кількість пострілів та те, що це відбувалося у спальному районі міста, правоохоронці наразі не займаються.

Окрім того, із достовірних джерел стало відомо, що після стрілянини Лапін покинув місце інциденту, та близько 40 хвилин провів у кабінеті начальника головного управління Національної поліції у Волинській області Петра Шпиги. Коли правоохоронці приїхали на місце події, там нікого з учасників не було. Повернувся Лапін туди лише близько одинадцятої, у той час, коли інцидент мав місце одразу після восьмої ранку.

ЧИТАТИ ПОДРОБИЦІ ІНЦИДЕНТУ: ЧИМ НАРДЕП ВИПРАВДОВУЄ СТРІЛЯНИНУ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
саша Показати IP 14 Червня 2016 19:54
от г**да ковельська. герой с*аний. уявляю, який він вояка, якби був автомат то б кілька рожків би випустив і по грузинах і по будинках з переляку. воїн *ля найшовся
дінамо до саша Показати IP 14 Червня 2016 20:41
Волянюк то ти?
Лучанин до саша Показати IP 15 Червня 2016 14:41
коментар було видалено
123 Показати IP 14 Червня 2016 19:59
Паморок Лапін, соплі зелені витер під носом??
321 до 123 Показати IP 14 Червня 2016 20:43
Він їх замість мармеладок їсть
паша Показати IP 14 Червня 2016 20:12
Їздив радитись до головного мента, як брехати. І нарадився. Що один, що другий - лайно.
Троль Показати IP 14 Червня 2016 20:34
О тролі зібрались))) давайте тролити)))
розшук Грузія Показати IP 14 Червня 2016 20:36
Всі грузини в Україні тільки те й роблять, що крадуть, наркоту курять і продають і розбійні напади з ціллю заволодіння коштами чи майном роблять !!!В Україні грузини полів не садять і коней , курей, свиней не годують ... Грузини в Україні - це люди , які мають кримінальне минуле і втікли з Грузії через це. від грузинів в Україні добра не чекати.
А Показати IP 14 Червня 2016 20:59
А після чого лапіна "трясло"? Щось курить чи сильніше?
Лучанин Показати IP 14 Червня 2016 21:04
Г**нюк той лапін та й годі.До того ж ще й нед*умок.
Блок- пост Показати IP 14 Червня 2016 21:14
Ти що вже не Зола? Чи руки тряслись? Стрільба у жилому дворі- замах на життя.Не позорся Зола!
Юрист Показати IP 14 Червня 2016 21:23
Панове прокурори! Де Ваша реакція на дії Лапіна, що пояснює Шпига у нас всі хто постраждав від крадіжок їздить в кабінет до Шпиги. Де Рижков Ніколайчук їх справедливе обурення! Чи закони для кожного своі. Це ідеали майдану.запитайте генерального прокурора, це наш Волинський тест
Дмитро Показати IP 14 Червня 2016 21:30
Та яка різниця, була в них зброя чи не було, лапіна намагались обікрасти чи пупкіна...шкода що не поцілив. Тут свого бидла повно, так ще грузиняки барсеточники понаїжджали
Андрій Показати IP 14 Червня 2016 21:34
Правда по маленьку починає проявлятись. .. А як все починалось :)
маневичі Показати IP 14 Червня 2016 21:37
не здивуюсь, якщо грузини знали, що Лапін промишляє бурштином. от вони і вирішили поживитися та навідалися до нього. але неудачно. бо навіщо тоді їм Лапін був не пойму.
Чувак Показати IP 14 Червня 2016 21:43
Чого ви накинулись на Лапіна? Правильно зробив! Прострілив колеса, налякав добряче, зробив так, що уродів зловили. Добре, що мав пістолет. А що, треба було тих гавнюків в дупу цілувати? Нехай інших обкрадають? Це професійні крадії, хоча й лошари, вони навіть самі говорять, що інших хотіли обікрасти. Лапін в цій ситуації поступив як Мужик! Респект!
Вася до Чувак Показати IP 14 Червня 2016 22:28
Як Ху..ло, він поступив,,, а не мужик. А, ти, гімно лапінське, ще раз тут напишеш, по зубах получиш.
777 Показати IP 14 Червня 2016 22:02
цікаво як би була така ситуація у Ігора Петровича всі теж би так істерили? Думаю тільки не тут. У нього взагалі бобик http://ar.volyn.ua/wp-content/uploads/2016/12/12336413_880230982026082_1152189843_n-848x477.jpgз озброєними людьми, які думаю розстріляли би при схожому інциденті.
Я до 777 Показати IP 15 Червня 2016 07:43
Не тронь ікону, він же святий!!!
Олег Показати IP 14 Червня 2016 22:06
Лапін - гниль під нашими ногами. Господь, усе бачить і дуже жаль, що такого в**одка він не хоче бачити поряд із собою. А диявол, роблячи чорні свої діла на єемлі теж не спішить, тварину, забирати в пекло. От лазить серед нас черяк-лапін і спокою собі немає. То за кватирка словечко замовить, то по вікнах постріляє
до олега до Олег Показати IP 14 Червня 2016 22:36
Коли голосували за нього, думалось нарешті буде людина боротись за справедливість, а моя знайома каже та небуде син "зеленого" боротись за вас тому,що яблуко від яблуні далеко не падає, Вона була права, йшов в депутати за ради бурштину взяток і т.д..
00000 Показати IP 14 Червня 2016 22:31
До його побратимів, скільки буде ще це х-ло займатись: бурштином, контрабасом, митницею, квартирами, машинами і на решті ліс? Срам, він вас всіх підводить і ви виглядаєте "малиші" точно так!
Серж Показати IP 14 Червня 2016 22:33
Лапін говнякін, піариться по троха
Ого Показати IP 14 Червня 2016 23:39
У нас також є фабрика Ботів?)
Лучанин до Ого Показати IP 15 Червня 2016 14:53
за бабкі все є, вони типу фрілансери можуть працювати і з Києва і з Москви. Я теж всі коменти як під копірку!) готують громадську думку?
Толік Показати IP 15 Червня 2016 00:33
Брехун і лайно цей Лапін, бурштину вже продав на мільйони, і гроші Еремеева не вернув які на вибори брав.
Людина Показати IP 15 Червня 2016 07:05
Лапін лайно брехливе
Медики Показати IP 15 Червня 2016 07:44
Ми знову помилилися з обранням народного депутата.
Нестор Показати IP 15 Червня 2016 09:07
Чому Шпига не розслідуе причетність Лапіна до смерті Еремеева?
віто до Нестор Показати IP 15 Червня 2016 10:27
ти, дуболом, хочеш сказати, що конем був Лапін?
темний Показати IP 15 Червня 2016 09:49
Краяни,що це робиться? Кого не виберем всі скурвлюються.Чого так? Треба міняти систему,або мене вибирати.А знаєте для чого? Я вам розповім чого так відбувається,побачивши все зсередини.
Лучанин Показати IP 15 Червня 2016 14:45
Якісь одні боти з однаковими коментами під копірку!!! Куди дивляться модери??? Постріляв в бандітів і правильно зробив! Я б на його місці не тільки по колесам шмаляв!! Потрібно було цих бандюків в д*пи цілувати????? Що за рабский менталітет?
Олександр Показати IP 15 Червня 2016 15:37
Тепер нападники можуть поскаржитися! Навіть... тепер вони пострадавша сторона. Авжеж! Чоткі пацани... що й казати.
сусіди Показати IP 15 Червня 2016 17:46
Тобі добре ляпати, бо далеко живеш, а коли цей Робін Гуд мешкає в твому дворі і в 8-40 ранку шмаляє куди йому заманеться не зважаючи на людей а твої рідні ідуть на роботу чи в школу, то тоді задумаєшся. Всі хто був вдома на той час чули, що постріли були тільки з однієї зброї, ніхто в героя не стріляв.
Анонім Показати IP 15 Червня 2016 20:13
Жаль що не завалили, на одне *імно булоб менше