USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Держдеп США наказав сім’ям дипломатів евакуюватися з України

24 Січня 2022 09:13
Державний департамент США наказав сім’ям дипломатів та співробітників посольства евакуюватися з України. Самі ж працівники можуть це зробити за бажанням.

Про це йдеться в оновлених рекомендаціях щодо поїздок від Держдепу, пише Бабель.

«23 січня 2022 року Держдепартамент санкціонував добровільний від’їзд державних службовців США та наказав виїхати членам родин («обовʼязковий відʼїзд») державних службовців США з посольства у Києві через триваючу загрозу російських військових дій. Громадянам США в Україні варто розглянути можливість виїзду зараз, використовуючи комерційний або інший приватний транспорт», – йдеться у повідомленні.

Там зазначили, що ситуація в Україні наразі непередбачувана і може різко погіршитися у зв’язку з російськими воєнними діями. Тому це може вплинути на можливості і роботу посольства США у Києві. Тому Держдеп наразі не рекомендує американцям їхати до України через спалах коронавірусу та російську загрозу.

Держдеп оновив рекомендації і для Росії, теж не рекомендуючи їхати туди. Особлива увага приділялася прикордонним регіонам з Україною, також американцям не радять перетинати російсько-український кордон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Гнилий ботокс Показати IP 24 Січня 2022 09:46
путлер=гітлер. Ця скотина, щоб втриматись на "троні" готова на все, на війну, вбивства, кров. Але собаці буде собача смерть, своїж задушать і зариють.
Петя до Гнилий ботокс Показати IP 24 Січня 2022 11:09
Такое ощущение, как будто проблема не в нашей политике внутри страны, а вся проблема только в одном человеке. Он часом тебе в карман не наакунял?
Гнилий ботокс до Петя Показати IP 24 Січня 2022 11:36
Як ти там кажеш? Проблемьі в нашей внутренней политике? Ну що тобі сказати, або ти сліпе, або дуже добре оплачуваний ватний троль...
Петя до Гнилий ботокс Показати IP 24 Січня 2022 11:45
....ты смешон ...
ТрольЗелений до Гнилий ботокс Показати IP 24 Січня 2022 11:48
А чому саме добре оплачуваний? Не пали контору свою, друже, ги
Гнилий ботокс до ТрольЗелений Показати IP 24 Січня 2022 12:28
Логіки в твоїх випадкових фразах 0%. Тому просто не показуй що в ватної ботоферми так рвануло від мого поста. Адью ватка, ха ха ха.
Олександр до Гнилий ботокс Показати IP 24 Січня 2022 11:16
О як сепарня дизлайкі ставить тим хто нелюбить їхнього московького визволителя..Мабуть дуже вже вони його заждались.
Наблюдатель до Олександр Показати IP 24 Січня 2022 11:41
Дизлайки не за то ставят. ..................и ты в ком-то видишь вызволителя? лично я не вижу ни причин ни следствия
1 до Наблюдатель Показати IP 24 Січня 2022 13:38
Судячи з того, що ви пишете, у вас проблеми з мисленням. Якийсь набір випадкових фраз і знаків... Ви перестали приймати терапію і прогресує шизофренія?
Наблюдатель до 1 Показати IP 24 Січня 2022 15:54
А ты доктор или на диване? Фразы не буду объяснять, они не тебе адресованы. Но по поводу знаков вот что: запишись срочно в Благомед, потому как под обычным многоточием (так выражается или задумчивость или пауза между репликами) ты видишь какие-то знаки знаки, судя по всему непонятные для тебя
911 Показати IP 24 Січня 2022 09:47
Чекаємо від нашої місцевої ботоферми висерів про "погану Америку".
Анонім до 911 Показати IP 24 Січня 2022 10:45
спокойно, козодоєв. сядем усе
911 до Анонім Показати IP 24 Січня 2022 13:34
Ти вже сів, на бутилку. Злазь, бо репнеш.
Анонім Показати IP 24 Січня 2022 09:51
Ніхто й не думав що Третя Світова почнеться педеРасією... Готуймося браття і сестри, готуймося.
Всратий актябрьонок до Анонім Показати IP 24 Січня 2022 10:21
У випадку війни педеРасію жде крах і тисячі гробів ванюшєк, що попірдолять з України, тисячі.
юрій миколайович Показати IP 24 Січня 2022 10:13
Янкі гоу хоум
Анонім до юрій миколайович Показати IP 24 Січня 2022 10:23
Ти з якого нафталіну виліз? Дура, йди назад в палату!
Сталін Показати IP 24 Січня 2022 10:16
Не роздувайте паніку!)) Ніякоі війни не буде!
Анонім до Сталін Показати IP 24 Січня 2022 10:37
сРалін так само не слухав розвідку, про початок війни... І совок поніс найбільші втрати у війні, яких при мало мальськи нормальному командуванні і половини не повинно б бути.
Банкір до Сталін Показати IP 24 Січня 2022 10:46
Всі гроші олігархату рфії в ЄС і США. Тому, ботоксна криса якщо рипнеться, гроші тю-тю, і його свої ж в унітазі втоплять. А ботоксний не самовбивця, тому і не рипнеться.
ботоксШМЯК Показати IP 24 Січня 2022 10:17
паРаша є "достойною" спадкоємицею нацистської Германії. Ьут тобі і аншлюзи і мегаолімпіади, і бряцкання зброєю, і імперські замашки. ФАШИЗМ ОЖИВ В ПЕДЕРАЦІЇ І РОЗЦВІВ НОВИМИ БОТОКСНИМИ БАРВАМИ.
Однозначно Показати IP 24 Січня 2022 10:33
Значить, америкоси задумали якусь провокацію.
Лучанин до Однозначно Показати IP 24 Січня 2022 10:39
Як тупо, ватка, як тупо. Війська стягнула до кордонів московія, зброєю бряцкає московія, шантажує світ ботоксна криса, а провокацію задумали американці ... ТИ Д*БІЛ?
Ого Показати IP 24 Січня 2022 10:35
скільки диванних яструбів, прихильників війни, не сплять. Печенюшки відпрацьовують.
Ага до Ого Показати IP 24 Січня 2022 11:39
Ага! Тільки методичку зміни, миша капітуляційна. Прихильники війни біля кордонів України, зброєю бряцкають, і ьаким як ти бттам з/п платять. А Українцям війна не потрібна,МИ ЗАХИЩАЄМО СВОЄ!!!
Дідо до Ого Показати IP 24 Січня 2022 11:51
Щось у військомат не спішать, зараз навіть кадґлік готові брати... Але можливо вони тойво, на голову слабкі, писати можна - воювати ні.
ботоксШМЯК до Дідо Показати IP 24 Січня 2022 13:36
Слухай, шль*ндро ватна, тобі вже десяток разів пояснено, що не тобі пі*ару вирішувати про воєнкомат. Тим більше, що велика частина дописувачів на ВН вже пройшли АТО, є ветеранами, і по першому дзвінку будуть на передовій. Тому, хво*да московська, просто завали рило.
Дідо до ботоксШМЯК Показати IP 24 Січня 2022 13:53
Хто хоче воювати воює, хто не хоче шукає виправдання чому він сидить в мами під спідницею.
Українець до Дідо Показати IP 24 Січня 2022 15:32
Тут ще ж питання і в термінології,і в поняттях. Воювати серед українців ніхто не хоче, а от у випадку прямої агресії пуйла, тоді да, в перших рядах буде ой як багато українців. Ваша ботоферма об*ереться, разом з вашим ботоксним куратором. Тому старе ти потороччя, не з твоїм інтелектом маніпулювати такими серйозними речами. Сиди тихо тролику і не смерди, поки люди ще добрі.
Дідо до Українець Показати IP 24 Січня 2022 15:48
А що зараз прямої агресії немає? За вашими словами на сході війна вже йде 8 років, там російська армія і т.д. і щось я не бачу черг до військоматів, ба більше, як пишуть на ВН, ось нещодавно заарештували когось прямо на робочому місці за "відмазку від служби".
Українець до Дідо Показати IP 24 Січня 2022 16:44
1) Про черги до воєнкоматів, тут все просто, - чисельність ЗСУ десь 260 тис. чол., і в ЗСУ повний комплект. Тобто армія укомплектована на 100%. Ще питання є вата? 2) Про пряму агресію. Назви місце на кордоні України де у 2022 році стався перехід кордону армією рфії? Не назвеш, бо восьмий рік триває гібридна війна, А НА ПРЯМУ ВІДКРИТУ АГРЕСІЮ у 2022 році рф ія ще не наважилась. Ще питання є, вата? 3) Да, і тобі не потрібно щось писати, що б було зрозуміло, що ти пропив мозги і в тебе понижений IQ. Оскільки, "заарештували когось прямо на робочому місці за "відмазку від служби", то скоріше за все про строкову службу, яка до АТО не має жодного відношення. Ще питання є ватка? 4) І якщо захочеш ще щось вякнути, то спробуй пояснити, яке відношення до направлення українців в АТО має такий проплачений праституйований ватний троль як ти?
Дідо до Українець Показати IP 24 Січня 2022 17:06
Ну як приклад у Криму російська армія перейшла кордон України...
Українець до Дідо Показати IP 24 Січня 2022 18:14
Мені здається, що ти окрім того, що тупий, то ще й і під психотропами. Щось лікуєш по голові? Про перетин кордону тобі питання було за 2022 рік, це перше. А друге, ти не відповів на питання №4, - спробуй пояснити, яке відношення до направлення українців в АТО має такий проплачений праституйований ватний троль як ти? Без відповіді на теке питання дискусія припинена.
Дідо до Українець Показати IP 24 Січня 2022 20:01
Так в Криму вже стоять російські війська, а ви все ще чекаєте коли вони в Маріуполь зайдуть, вже можна воювати з мацкалями в Криму, а ви все чекаєте знаку звище у мамки під спідницею
Дідо до Дідо Показати IP 24 Січня 2022 20:02
Скажу більше, коли вони в Маріуполі будуть, ви і далі чекатимете, поки вони в Луцьк не зайдуть, ги
Дідо до Українець Показати IP 24 Січня 2022 20:58
Xотілося б щоб такий хоробрий вояка як ти вже відстоював інтереси держави воюючи за неї зі зброєю, а не пишучи тут - шкода щоб такий цінний ресурс пропадав в інтернеті а не в окопі. І ще, я корінний житель Волині, так, щоб вам полеґшало.
Бенксі Показати IP 24 Січня 2022 14:12
бачу бачу скільки є охочих поїхати до сибіру на лісоповал