USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Дочка і чоловік працюють у Верховному Суді, а син – в прокуратурі: відоме ім'я львівської судді, в якої вкрали $120 тис.

20 Січня 2022 22:33
Суддею Західного апеляційного господарського суду, в якої з сейфу вкрали 120 тис. доларів, виявилась Віра Гриців.

Цю інформацію підтвердили компетентні джерела ZAXID.NET у поліції.

Нагадаємо, у ніч на 18 січня у Львові обікрали Західний апеляційний господарський суд. Відомо, що грабіжник заліз через вікно до приміщення суду на другому поверсі і вкрав із сейфу 120 тис. доларів США. І у поліції, і у суді відмовились розповідати деталі цього інциденту; пресслужба суду лише наголосила, що вкрадена готівка була вказана у декларації судді.

ZAXID.NET проаналізував декларації про доходи усіх суддів Західного апеляційного господарського суду і виявив, що лише одна суддя задекларувала достатньо велику суму готівки у валюті. Йдеться про суддю Віру Гриців. Джерела видання у поліції підтвердили, що обікрали саме цю суддю.

Прессекретарка Західного апеляційного господарського суду Анна Ярмола не підтвердила, але й не заперечила припущення, що вкрадені гроші належали саме Вірі Гриців. Отримати коментар Віри Гриців редакції не вдалося.

У декларації про доходи Віри Гриців за 2020 рік вказано, що вона зберігає готівкою 531 тис. грн та 81,1 тис. доларів. Ще 300 тис. грн зберігає син судді, а у її доньки є 21 тис. доларів та 110 тис. грн готівки. У 2020 році Віра Гриців задекларувала купівлю валюти на суму 597,2 тис. грн. Окрім готівки у сім’я судді зберігає чимало грошей на рахунках у банках.

Віра Гриців працює суддею Західного апеляційного господарського суду уже понад 10 років. Її сукупний суддівський стаж перевищує 20 років.

Чоловік судді Михайло Гриців - суддя Верховного Суду України, у цьому ж суді працює донька подружжя Ганна Гриців. Її брат Назар Гриців працює у Львівській обласній прокуратурі.

За інформацією платформи Чесно, Віра Гриців упродовж 2013-2014 років не декларувала частину своєї нерухомості. Також у 2018 році Громадська рада правочесності у своєму висновку щодо Віри Гриців вказала, що чоловік судді приватизував квартиру в Києві, яку йому надали як службову, завдяки подачі недостовірних даних про місце проживання родини Грицівих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Kika Показати IP 20 Січня 2022 22:51
Мафiя юристiв Грицiв…. За рiк все вiдроблять…
Читач до Kika Показати IP 21 Січня 2022 04:48
Чому за рік..? Чомусь не шкода їх.
Анонім до Kika Показати IP 21 Січня 2022 07:02
За рік? Да ви батінька песимість, така династія за місяць справиться.
Прокурор до Kika Показати IP 21 Січня 2022 07:32
Сама за місяць відіб'є. Суд мають реформувати.
Ірина до Kika Показати IP 21 Січня 2022 07:39
А за тиждень не слабо???
777 Показати IP 20 Січня 2022 23:57
Максимум месяц.
Дідо Показати IP 21 Січня 2022 00:47
Яка талановита сім'я і непоборний український непотизм. Тандем.
любомир Показати IP 21 Січня 2022 00:55
Порцигар отєчєствєнний.куртка замшєвая.двє штукі.кінокамєра.Всьо шо нажито нєпосільним трудом.Всьо укралі.ГРАЖДАНЄ ХРАНІТЄ ДЄНЬГІ В СБЄРЄГАТЄЛЬНОЙ КАСЄ.
Зелёный нацюцюрнык Показати IP 21 Січня 2022 01:00
А кто-то галицаев рогулями называл... Вот настоящий пример "самых правильных патриотов из культурной столыци" .
Я Показати IP 21 Січня 2022 05:39
дурочка розповіла що саме вкрали..могла зблеїти про якусь справу чи матеріали...тепер вивернуть все її кодло..
Любі свині Показати IP 21 Січня 2022 07:04
Щось ніфіга мені іі не жаль…
Фіма Показати IP 21 Січня 2022 07:16
За рік????? Навіть не смішно.....пара хороших справ і вжев плюсах....
Луцьк Показати IP 21 Січня 2022 07:45
А тому мужику, що віз підписані гроші в розмірі 700 кк бакінських , гроші справу закрили та гроші повернули. А скоро на митницю поновиться працювати. Дякуючи ось таким суддям
Євросоюз Показати IP 21 Січня 2022 08:49
Не встигла, бідненька, додому занести, плете казочки про те, що гроші доброї подружки. Питання: чому суддям дали такі високі зарплати, щоб вони, ніби-то, хабарів не брали? Можливо, треба просто посадити на нари пару. - другу таких гриців?
Вася до Євросоюз Показати IP 25 Січня 2022 14:24
То не садити, то просто заборонити роботу у будь-яких держструктурах плюс пенсія на загальних засадах.
Історія Показати IP 21 Січня 2022 09:19
Люди в шоколаді.
З одного човна Показати IP 21 Січня 2022 09:42
Общак за 2 тижні віджали, за ці копійки ніхто в поліцію не звертається. Отже це не вперше.
Ваня Показати IP 21 Січня 2022 16:33
Слава Україні ! Героям Слава !
Хай Так. Показати IP 21 Січня 2022 18:02
Як це все Дістало!!!!!!