USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Міністр освіти, хор і заплив в освяченій воді: у Луцькому НТУ відкрили модернізований спорткомплекс. Фото

20 Січня 2022 15:58
На урочисте відкриття модернізованого спортивного комплексу в Луцький національний технічний університет завітав міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Загалом на реконструкцію спорткомплексу витратили понад 20 мільйонів гривень.

Впродовж дійства в стінах університету звучав Волинський народний хор, а також відбувся заплив в оновленому басейні.

Реконструкція спортивного комплексу ЛНТУ відбувалася у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Під час робіт було перекрито дах, проведена реконструкція стадіону, утеплено та оздоблено фасад приміщення, здійснено реконструкцію басейну. Окрім того, здійснено модернізацію стадіону з біговими доріжками, футбольним полем, спортивним устаткуванням для проведення змагань з легкої атлетики. Загальна кошторисна вартість робіт – 21,5 мільйона гривень, з яких 19,4 мільйона гривень – кошти ДФРР, 2,1 мільйона – кошти обласного бюджету.
На початку дійства VIP-гості перерізали символічну червону стрічку, відкривши оновлений заклад, а невдовзі митрополит Луцький та Волинський Михаїл разом зі священниками освятив воду у басейні.
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у вітальному слові відзначив, що сьогодні історична подія, адже відкриття оновленого спорткомплексу – це чергова цеглинка у розвитку України.

«Сьогодні ми відкриваємо потужний об’єкт, який не лише сприятиме навчанню, а й допоможе організовувати відпочинок, спортивну діяльність. Я бажаю студентам гарного настрою, здоров’я, спокою та радості від навчання у цьому університеті», – побажав міністр освіти і науки.
Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад зауважив, що депутати не завжди розуміють, чому облрада дає частину співфінансування на державні об’єкти, але кожен обранець громади, який завітає у спорткомплекс зможе побачити, що кошти використані правильно.
Привітав присутніх з відкриттям закладу і голова ОДА Юрій Погуляйко, який наголосив, що роботи провели дуже швидко.
Натомість народні депутати Ірина Констанкевич та Вячеслав Рубльов відзначили, що вітати з відкриттям спорткомплексу потрібно не лише працівників та керівництво ЛНТУ, але й усю Волинь, яка дуже важлива для розвитку східної Європи.
Ректор ЛНТУ Ірина Вахович подякувала усім за вітання, наголосивши, що оновлений спорткомплекс – це перший реалізований масштабний проєкт.

«Ми змогли це зробити лише командною роботою. Тому я всім дякую за виконану роботу та вклад у реконструкцію спорткомплексу», – підсумувала Ірина Вахович.
Відзначимо, що впродовж дійства звучав Волинський народний хор, а насамкінець дійства спортсмени отримали змогу випробувати оновлений басейн, влаштувавши святковий заплив.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Та ну Показати IP 20 Січня 2022 16:23
Слабеньке дійство... якби квартал ще запросили. А якщо серйозно: доки виконання певної робити в межах своїх обов'язків будуть позиціонувати як якісь надлюдські подвиги?
Та да до Та ну Показати IP 21 Січня 2022 22:39
Мабуть, зовсім нічого надлюдського… але 55 років зось комусь не давало цього робити. Крім руйнації там не відбувалося нічого. Лише рік - і такі результати! Варте поваги
Homo Показати IP 20 Січня 2022 16:43
Sovetikus до запаморочення!
До Homo Показати IP 20 Січня 2022 17:26
No sovetikus ! Піп присутній !
Луч Показати IP 20 Січня 2022 18:03
На манежі всі ті же))
Правда Показати IP 20 Січня 2022 18:25
СССР-що ще тут додати....
Валентина до Правда Показати IP 21 Січня 2022 22:42
Від СССР тут лише ваші погляди. Зайдіть і подивіться на що перетворюється ЛНТУ! Без Вахович вже б розвалився дотепер
777 до Валентина Показати IP 21 Січня 2022 23:20
Згідна. Результат гарний. Думаю і Потебні буде в пріоритеті
Василь Показати IP 20 Січня 2022 19:23
Україна ж світська держава,шо це за цирк взагалі?
Іван Показати IP 20 Січня 2022 19:27
Це все їхні обов'язки і робота,за яку отримують немалі бабки.Тільки чомусь останнім часом в ЛНТУ кожна подія асоціюється з великим піаром,батюшками,підтанцовками.Кому потрібні ці шоу?
Ваня до Іван Показати IP 21 Січня 2022 23:05
Гарним подіям гарне висвітлення. Так скрізь і завжди. Нічого поганого в цьому не бачу. Головне ж результати! Пропащий університет тепер має шанс! Це ж гарно!
dmd Показати IP 20 Січня 2022 19:33
Який іспанський сором. Я не можу уявити такого десь у США чи Європі. Дідько з ними...поруч Б корпус, обдертий, пошарпаний, як сирота, а тут таке свято...
Читач Волинських Нов Показати IP 20 Січня 2022 20:38
Чому на емблемі хрест перевернутий?
Я Показати IP 20 Січня 2022 23:24
позорище
Ілля до Я Показати IP 21 Січня 2022 22:37
Собаки гавкають, караван іде
Читач Показати IP 21 Січня 2022 05:29
Міністр, депутат, попи, хор, труси (плавки), офіційні костюми (плаття), трибуна, натовп біля стартових тумб... Ви все це в одному кадрі уявляєте..? Це що - цирк Нікуліна чи комедія Гайдая..? Вони б до такого не додумались. Соромно. Не вистачає тільки вишки для прижків... І з парашута також.
Глядач до Читач Показати IP 22 Січня 2022 10:25
Зовсім не бачу нічого постидного! Вперше за стільки років відбувається не пафосна бутафорія з відкриттям якогось обного апарату скред застарілої лабораторії! Справжній результат зі справжнім святом! Мені сподобалося. Басейн чудовий! Вахович - сильна жінка. Ваші підколки на неї не подіють.
читач Показати IP 21 Січня 2022 09:22
Реконструкція відбувалася за НАШІ з вами кошти, до чого тут цей маскарад - не розумію..
хм Показати IP 21 Січня 2022 11:52
ще й феєрверки!) ляпота :)
777 Показати IP 21 Січня 2022 13:55
Кумедні фотки. Свічки, попи, спеціально виписаний міністр. Освіти не видно. Інтер'єри освіту і науку не творять. Освіту і науку творять виклачі
лнтушник до 777 Показати IP 22 Січня 2022 10:21
Але середовище тому сприяє. Повірте, не дуже хочеться творити в дикому холоді (бо з вікон сіфонить), в руїнах, цвілі та радянщині. Подивіться на об‘єктивно на ті будівлі, куди ще не дійшла вахович! Дивні люди. Замість того, щоб підтримати нормального ректора, для якої нарешті в пріоритеті не власні кишені, а справжній розвиток університету, то ви л‘єте якийсь бруд… Людина за рік зробила стільки, скільки за останні десятиліття не зроблено!
А Показати IP 21 Січня 2022 14:20
Як можуть освячувати воду в університеті?!!! Ще й технічному!!! Цим дійством вони помножили науку на 0!
до А до А Показати IP 21 Січня 2022 22:18
З матеріалістичної точки зору це жах, не зважаючи на те, науковий атеїзм в закладі вже 31 рік не викладають. З релігійної точки зору - може бути, аби принаймні в басейні ніхто не втопився. З позиції здорового глузду - це безглуздя, бо йдеться не про інститут фізкультури, а політехнічний заклад. А загалом, з огляду на сценарій шоу, "університет" немає нічого спільного з культурою, з наукою, з освітою. Тоді шо він є?
А до до А Показати IP 21 Січня 2022 22:34
Засіб заробітку під красивими гаслами.
Не релігійна до А Показати IP 21 Січня 2022 22:44
А що дивного у тому, що відбулося традиційне освячення води на Водохреще? Дуже навіть традиційно
Дірочка волога до Не релігійна Показати IP 22 Січня 2022 07:33
Нічого, якщо це відбувається в культових спорудах, а ні в Юноні чи ще де
Не релігійна до Дірочка волога Показати IP 22 Січня 2022 10:07
Порівняти університет з Юноною… таке собі З вами все зрозуміло
Коля до А Показати IP 21 Січня 2022 23:09
Ну це ж стандартна процедура. Чого стільки шуму? Вахович не вгодила?
Я Показати IP 21 Січня 2022 19:34
Такої ганьби в університеті ще не було. Але,що хотіли,те й маєм.
Ахаха до Я Показати IP 21 Січня 2022 22:47
А те, що Савчук в середину басейну ставив ялинку і голий водив хороводи навколо неї на Водохреще не ганьба? А те, що він зі сцени говорив, що він педик - не ганьба? Погано слідкуєте
Віталіна Показати IP 21 Січня 2022 22:32
Ірино Михайлівно, навіть не зважайте на цю дурню! Всі добре бачать, що Ви робите і який з того результат…
Світлана Показати IP 21 Січня 2022 22:35
Щоб там не писали, як би не критикували, але дуже гарний басейн! Живу на Львівській; щодня ходжу біля університету і бачили з дітьми як робили ремонт споркомплексу! Радію щиро, що скоро зможу водити своїх дітей в басейн!
Сергій з Рівного Показати IP 21 Січня 2022 22:55
Агов люди… схаменіться… Пишіть що хочете, але університет має мати спорткомплекс… Яка різниця - на якому факультеті діти навчаються… в якому університеті … студенти мають мати можливість займатись спортом… Ректор молодець!
Катерина Показати IP 21 Січня 2022 23:03
Господи, що понаписували… Тримайтеся, Ірино Михайлівно! Якщо так оживилися, значить точно у правильно у напрямку рухаєтеся! Незламності і натхнення Вам!
Володимир Показати IP 21 Січня 2022 23:08
Будемо відвертими: наша Львівська дуже депресивний район і такі інфраструктурні зміни в ньому - дуже позитивний вклад в його розвиток! Може ЛНТУ його оживить трохи
До всіх критиків Показати IP 21 Січня 2022 23:24
Просто прийдіть на Львіську,75 … там ще не встигла Вахович відремонтувати … ще встигнете побачити що було у 2020 році .. і як гарно тепер Роботи ще дуже багато! І впевнений, разом з усвма працівниками вони ще багато зроблять А басейн дуже гарний!
Тетяна Показати IP 22 Січня 2022 05:10
Прекрасний басейн, чудовий захід і представництво. Важко декому таке пережити. От і найняли писак. Смішно читати. Успіху університету!
Коля Показати IP 22 Січня 2022 10:13
Не знаю, що в голові у коментаторів, але вилити стільки негативу у відповідь на реальні дії і зміни… не дивно, що багато ентузіастів дуже гвидко розчаровуються і просто ітрачпють бажання щось робити. Ірино Михайлівно, навіть не подумайте приймати близько до серця! Це лише гамір ображених та нереалізованих! Успіху Вам!
Колі Показати IP 22 Січня 2022 10:34
Різне є в головах. Хтось кпинить через вроджену злосливість, а комусь гірко бачити, як навчальний заклад перетворюють на балаган.
Марічка Показати IP 2 Лютого 2022 21:50
Питання, для кого робилося те відкриття? Стільки пафосу, хор, батюшка... Спорткомплекс ще досі на ремонті, не зрозуміло коли буде працювати.. головне що відкриття зробили.. немає слів.. все як завжди