USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На «Устилузі» – кілометрові черги з авто. Міст через Буг заблоковано

24 Листопада 2018 20:49
24 листопада на пункті пропуску «Устилуг» стався справжній транспортний колапс. Міст через річку Буг заблоковано з української сторони.

Про це розповіли очевидці подій інтернет-виданню «БУГ».

Так, за словами людей, перед мостом рух блокують озброєні прикордонники. Не пропускають авто через міст ще з 14:30 години. Тільки о 19:30 розпочали пропуск 10-15 авто в дві сторони.

«Прикордонникам підійшла підмога. Близько 20-ти людей з автоматами. Не пускають ні туди і не сюди», – розповідає очевидець.

Згідно з інформацією, спочатку не впускали на українську сторону людей з tax free, а потім перестали пускати будь-кого.

«З польської сторони черга стоїть аж до жовтої хати. Це близько кілометра», – кажуть люди, що стоять на кордоні в черзі.



«На в’їзді в Україну стоїть СБУ і не впускають. З моста на таможню – озброєні прикордонники, а тих, що в таможні – митники не впускають з в Україну. З півночі жодна машине на заїде на територію України без розмитнення. Тільки на розмитнення або вносити заставу еквівалентну сумі розмитнення. Але є ще одне але. Суму застави прорахують тільки на великих митницях типу Шегині, Рава Руська, Ягодин. За Устилуг невідомо. Швидше всього, що ні», – додають вони.

Люди говорять про безвихідну ситуацію і не знають що робити. На дворі морозно, а в автівках є і діти.

Як зазначає видання, в спільнотах у вайбері власники євроблях говорять про стягування техніки (бульдозерів і тракторів) до «Устилугу». Люди налаштовані зневірено і навіть вороже, тому прикордонники побоюються прориву держкордону.

«Десятки тракторів і бульдозерів чекають 12-ої години. Люди настільки налаштовані, що готові зрівняти границю з землею!» – пишуть у вайбері.



Події пов’язані із законами №8487 та №8488, які стосуються «євроблях». Як розповідають очевидці, це все робиться спеціально, щоб змусити людей на автівках з єврономерами платити гроші за розмитнення транспортного засобу.

«Євробляхарі», які не встигнуть в’їхати в Україну до 00:00 години 25-го листопада змушені будуть сплатити митні платежі або грошову заставу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 66
Луцьк Показати IP 24 Листопада 2018 20:53
Оооооооооо.....нарешті.......
петро до Луцьк до Луцьк Показати IP 24 Листопада 2018 21:36
чудо, рано чи пізно і рошен візьметься за таких як ти і ти зрозумієш бляхарів, і заробітчан.
123 до петро до Луцьк Показати IP 25 Листопада 2018 11:08
Рошен скоро візьметься за чумадан і буде по світу бігати. А ті довбодятли, які думають що можуть по прикордонниках (в прямому розумінні) кордон перетинати без зупинки - мають бути наказані, щоб інші герої-розумники притихли. І давай не заливай нам тут свої жалісливі історії про заробітчан - вони тут ні до чого. Навіть більше, змушені через вас довбнів стояти на кордоні годинами, а то і десятками. Через те що умніки перевозять "сігарєти і такси". Типу ніхто не розуміє, з кого більшість тої черги складається.
Крабсі до Луцьк Показати IP 24 Листопада 2018 21:54
Що нарешті? знову нас кинули? плати податки...плати все їм, а вони тобі куй, ні доріг немає, ні інфраструктури
Andrij до Крабсі Показати IP 25 Листопада 2018 11:49
а вы думали как всегда по наглости и тупости пройдёт с бляхами????? всё по-закону и так везде в Европе, привыкайте....
gruz до Andrij Показати IP 25 Листопада 2018 13:13
ти деб*л, будеш за старий жигуль платити 20тис грн, оленю вийди з хати і подивись як тамв європі платять, вата тупа
Sem до Andrij Показати IP 25 Листопада 2018 16:57
як "в Европе"?)) ти був в європі, оленю?
ссд Показати IP 24 Листопада 2018 21:19
о тепер петя отримае хай!як украінці будуть просити громадянство !
ігор луцький Показати IP 24 Листопада 2018 21:22
Автоматчиків підтягнули.Круто.Але якось не по європейські.
ссд Показати IP 24 Листопада 2018 21:23
польське !чеське!угорьське! бо батьківщині не потрібні!!! харить все...
)))) Показати IP 24 Листопада 2018 21:24
За**пи тобі на воротнік ))) А не нарешті
Володимир Показати IP 24 Листопада 2018 21:32
Давно так би зробили ! Остобридли ці бляхарі
петро до Володимир Показати IP 24 Листопада 2018 21:45
Іди постав свічку за рошена та томос, і по дороші назад зайди в країну солодощів і купи цукерок рошен рачки
ссд до Володимир Показати IP 24 Листопада 2018 21:50
ти бачу володимире х**й рошенівськиий міняй свою поліщутьську риторику!ми йдем в европу а ти в ж**пу!
Турійськ Показати IP 24 Листопада 2018 21:40
Що нарешті ви розумієте що це буде кров
Че Показати IP 24 Листопада 2018 21:46
Де були автоматники як спрінтер огорожу пробивав позавчора???
Анонім Показати IP 24 Листопада 2018 22:22
Давно пора ,бо галичани нагнали по 10,15 штук бляшанок,вимагаючи розмитнення за 100гривень...
Ви всі пі....! Показати IP 24 Листопада 2018 22:37
Хлопці не сумуйте всерівно нас всіх виї.....!
Богдан Показати IP 24 Листопада 2018 22:41
Шановні укробляхарі, сподіваюсь ви щасливі. Одразу видно що Україна це Європа, і якщо авто, наприклад, коштує в Європі 3000$ то і в Україні воно буде коштувати достойно - 6000-7000$! Адже ми, українські європейці, особливі! Нас хлібом не корми дай відчути себе гівном на депутатській підошві!
укробляхер до Богдан Показати IP 25 Листопада 2018 00:36
Шановний свідок європейскої растоможки - шо ти врезешь? При вартості бляхи 3К евро та якшо вона була вищущена не раніше 2011 року, та якшо там двигун 1.4 бензин - то вартість розмитнення та постановки на облік в Україні буде коштувати - 1068евро. З 2019 року то вже буде десь 1300 евро (та 1600 евро у другій половині 2019). Ви дійсно переможці по життю - могли би ввезти та розмтнити свої бляшанки по норм цінам (а не по тим, що ви тут пишете - які 6000-7000, шо за маячня?) А теперь маєте проблеми, саме такі, на які заробили.
Важливо Показати IP 24 Листопада 2018 22:52
якби це було б зроблено давно,не було б і проблеми.Порошенка можна ганити лише за запізнілу реакцію.На жаль махновщина у нас в крові,так і державу розберемо на шматки,зате в чужій дуже законопослушні.
Данило до Важливо Показати IP 25 Листопада 2018 03:39
Ти слабе на голову не розумієш, що через місяць будуть повертатись тисячі заробітчан які мають авто на євробляхах ?Ти пропонуєш всім кидати зароблені потом і кров'ю автомобілі і просто забути за них? Я впевнений що серед твої знайомих є лбди на заробітках які мають там такі такі автівку ,а ти гнида пишеш таке! От через таких як ти хочеться плакати за наш народ, який він дурний. Заплачеш коли твій коханий Пєтя знов перед виборами газ на 50% підвищить ,бо такі як ти є раби
Дістали Показати IP 24 Листопада 2018 23:06
Шановні власники Блях,зрозумійте народ не проти дешевого розмитнення,просто ви за...бали зі своєю їздою на дорогах,бо вам нас..ти на ту машину
Укробляхар до Дістали Показати IP 24 Листопада 2018 23:57
Шо дістали то дістали!!! в дворах купа металолому який взагалі не заводиться, а паркомісце займає, бо той приду...рок нагнав їх 10 штук, щоб покласти в кишеню 3тис долярів, а їздить сам на укробляхах, а тепер нехай почухає свою хитру ср...ку)))
Олена до Дістали Показати IP 25 Листопада 2018 08:44
Ну не всі ж такі, як ви пишете. Я чемно поводжусь на дорозі. Купила собі авто нормальне! бо на укрномерах я собі можу дозволити Жигуль добитий. Ви не розумієте, що це таке ставлення влади не тільки до євробляхарів, а й до всього народу Ураіни. Вас влаштовують ціни? Комуналка? Зарплати? Пенсії? Ми виживаємо з такою владою, а дехто існує ледь. А ви не далекоглядні. Вами очі засліпило хто пише проти євроблях. Не спорю, що є всякі люди на бляхах, але такі є і на укррномерах. Люди відкрийте очі. Як ви живете?!?!?
Andrij до Олена Показати IP 25 Листопада 2018 11:57
это очень глобальный вопрос который вы ставите, а евробляхи это тупо обман государства и безнаказанность на дороге. Если нет возможности купить авто то ездите на общественном транспорте или так не попонтуешь, а????
Олександр до Andrij Показати IP 25 Листопада 2018 14:29
Обман государства? ТЫ ЧЕ ОХ**Л? в Европе авто стоит 2000 а у нас 6000-7000 и ты говориш про обман государства?
Петро Олохіючій Поро Показати IP 24 Листопада 2018 23:46
Прикро визнавати себе європейцем з обідраною дупою завдяки нашим чиновникам! Колись ваші кишені повинні вже луснути, безсілдно нічого не буде! Ми в європі!!! Однозначно в Європі по цінам на дизпаливо бензин! По дорогам ми в поній ср*ці, жирній ср*ці
Божен Рублев Показати IP 25 Листопада 2018 00:00
все було ясно ще до початку що з цього ніх**уа не буде) А хто вірив що буде то де*ли, і справді діти понакуплювали корит по 700 доларів і літають як іпануті, може хоч деб*лів поменшає на дорозі..
Андрій до Божен Рублев Показати IP 25 Листопада 2018 07:48
Правильно,бо на коритах за таку ціну,з українською реєстрацією не політати,розваляться.А якщо серйозно,то літали все були й будуть
',,, Показати IP 25 Листопада 2018 00:01
непотрібно всіх рівнять до одного,на украінськіх бляхах ще гірше іздять
Сергей до ',,, Показати IP 25 Листопада 2018 09:32
это стандартная отговорка евродурака... не утешай себя, евробляхи ездят хуже баб за рулем, так что вы это "дно" вождения.
Аноним Показати IP 25 Листопада 2018 00:13
Нехай зроблять розмитнення 1000€!!! І майже кожен, хто приїхав на євро номерах, до себе до дому, зробе те розмитнення!!!
бляханахер Показати IP 25 Листопада 2018 00:25
нашим що не зроби , все погано)) думаю бляхерам треба доплачувати за те , що вони купили авто. тоді вони будуть задоволені))
Петро до бляханахер Показати IP 25 Листопада 2018 09:36
Фігвам а не задоволені, скажуть мало, давай ще.
Volka до бляханахер Показати IP 25 Листопада 2018 13:48
Навіщо ти тут в Україні зі своїм 20-літнім шротом? Купи авто до 5р і нормально розмитниш.
Ert до Volka Показати IP 25 Листопада 2018 18:51
Повністю згоден , засмерділи весь Луцьк тим гі...м.
Юрій Показати IP 25 Листопада 2018 00:25
Типу бляхарі не знали про прийняття закону..Щось я не пам'ятаю про масові мітинги людей,організовані АЄС за зміну в законодавстві по розмитненню.Спочатку блях нагнали,а вже потім щось вимагають.Давайте бурштинщіків легалізуємо,продавців наркотиків,їм теж дітей треба годувати.Ніяк не можуть українці зрозуміти-халяви не буває.
Олег до Юрій Показати IP 25 Листопада 2018 23:04
Та ви що, а Аваков і ко з чого будуть яхти оплачувати...
Олександр Показати IP 25 Листопада 2018 00:49
В мене бляхи немає, але я вважаю за 27 років хоч якусь "шару" для людей могли б зробити. А то постійно все якось х.йово. Постійно якось піджимають. То з газом, то з курсом, то ще з чимось. Завжди...
Дмитро, Показати IP 25 Листопада 2018 00:55
Укр бляхи на жигулях і ланусах з тормозом за рульом і з іконками вмєсто аербегів не кращі водії, і машини ці ще небезпечніші
Гарік Показати IP 25 Листопада 2018 01:37
Було ж очевидно,що не буде ніякого халявного розмитнення.а ви ще кажете,що старики ведуться на гречку)))он молодняк наживку з бляхами проковтнув,як карась!бо всі думали,що перед виборами дадуть халявного розмитнення,щоб люди ще раз вибрали петра))наївні!він зараз стільки бабла накосить на розмитненні і штрафах,що вистачить і на вибори і всюди.
Тарік до Гарік Показати IP 25 Листопада 2018 12:26
Він собі на могилу і труну порядну вже накосив!!
Юра Показати IP 25 Листопада 2018 02:57
Цікава ситуація виходить хотів рано їхати додому на Батьківщину, але вже не можу. Тому що автомобіль зареєстровано в Польщі. А на чому маю їздити як навчаюсь тут і працюю? На українському жигулі за 2500 у.о чи всетаки на хорошому надійному німці. Парадокс суцільний. А ці закони навіщо придумані ніхто не задумався. Адже скоро підхоть кінець каденції нашого п*дора призидента тому потрібно цим як найбільше стянути каси да зажертих морд, тому що їм як завжди мало!
посол до Юра Показати IP 25 Листопада 2018 11:46
Ставайте на консульський облік, якщо справді там вчитесь та працюєте і вуаля - катайтесь, які проблеми?
Олег до посол Показати IP 25 Листопада 2018 21:17
Чи справді на консульському обліку можна виїхати на Україну не розмитнюючи авто і не роблячи грошової застави?
АВТО ЄВРО БИДЛУ - НІ Показати IP 25 Листопада 2018 04:43
НАРЕШТІ ВЛАДА ВЗЯЛАСЯ ЗА ЦЕ Б*ДЛО І ОПГ!!!
Роман Показати IP 25 Листопада 2018 08:16
Та б**дь як ви хочете добре жити і не платити податків надто хитро ви**ані . Краще працюйте і буде все добре, а то звикли до халяви.
Якось так Показати IP 25 Листопада 2018 08:27
Совати в Польшу цигарки а назад товар на 500 € по такс фрі, пару раз на тиждень гроші є, і на паливо, і на хабарі, ....розмитнити бляху в середньому за 1000 € грошей нема...і в усьому винуВата держава...
Ііііііііі до Якось так Показати IP 26 Листопада 2018 13:23
1000 евро, 4000 не хочеш. Дайте людям роботу та зарплату, і ніхто нікуди не поїде.
Правда Показати IP 25 Листопада 2018 09:08
Бляхарі,читайте законодавство України і все буде гаразд.Закони опубліковані і набули чинності 00 год.25 листопада.Розмитнюйте те,що вже тут,а ще вам акція-90 днів 50%.А якщо ви не власник транспорту,то хто ж в цьому винен.Рахуємо:бензин,1,6;10 років,мінус 50%,десь 400-500Євро,ще ПДВ,пенсійний,нехай 700-800.Нормально.Такт в чому незадоволення?Якщо у вас дизель,3,5 л,20 років,то тепер думайте.
Антибляхаренко Показати IP 25 Листопада 2018 10:03
Накінець то. І нехай їздять на польських номерах у Польщі, на литовських в Литві, а на українських - в Україні. А ні - чемодан в багажник своєї бляхи і в Варшаву. Ібо не.уй.
1234 до Антибляхаренко Показати IP 25 Листопада 2018 10:48
шо ти несеш
Сергій Показати IP 25 Листопада 2018 10:19
Зараз розмитнення 8-ми річної машини до 1.5кубіка складає 1000 доларів+ сертифікат+мрео ще 200дол.ВСЕЕ!!!!!!!Але ,,Дебіли нахапали трьох кубових бех,мерсів та всякого кончаного старого лайна,по космічним цінам по 2000-3000дол.(В європі це ціна 200-300евро).За лівакові докі і верблюдів платили до1000дол.На цих долбо--ах нагрілися всі:верблюди.рішали.директора АЕС.художніки доків т.д.т.п.А тепер хтось має бути крайній!!!?? ІД*ОТИ !!!!!!!!!!
Сергій Показати IP 25 Листопада 2018 11:42
А в сусіда хата біла А в сусіда жінка мила .... А у нього евробляха... Все це завість ... Люди крутяться як можуть.Ех українці це по-нашому
Віктор Показати IP 25 Листопада 2018 11:56
Читаю коменти і офігіваю!!! Все таки в нас ЖАБА на першому місці! Для блях потрібно було лише якісний облік і нехай їздять! Долбо*обів за кермом і на укр.номерах вистачає! А ви не думаєте про дітей??? Внуків??? На яких їм авто їздити??? Як би ви хотіли??? ВАЗ,ЗАЗ??? Чи БМВ, Мерседес, Ауді, Сеат??? Нам потрібно дешеве розмитнення!!! Але ж... значна частина розмитнила авто в минулому за чималу суму, то чому інші мають платити менше??? ЖАБА нас додушить!!! І Україну теж!!! Шкода вас і нас, як нації, вцілому!!!
Анті бляха Показати IP 25 Листопада 2018 12:35
Ми думаем про наших дітей ,і хочемо щоб це бидло бляшане позабирали з наших доріг
Тарас Показати IP 25 Листопада 2018 13:01
Шановні бляхєри стуліть писок і п*здуйте в касу..н*хуй тут переворот робити
Олег до Тарас Показати IP 25 Листопада 2018 23:11
Я думаю питання не тільки в розмитненні, просто все дістало вже. Чи давайте далі все терпіти, ціни на комуналку і т д. Не ціни великі, зарплати маленькі. От в чому біда, і пострайкувати не вийде як цивілізовані країни, не виходом на роботу і все, ах да не буде за шо жити через три дні, рівно на стільки зарплати вистачає...
Лучанин Показати IP 25 Листопада 2018 13:07
Да.. в нам з такою свідомістю в головах людей до Європи ще не одне десятиліття треба пройти. Держава створюється в першу чергу для людей, а не заради держави.. просять люди - значить потрібно так зробити. А пороху потрібно по-трохи пакувати речі..
Наталія Показати IP 25 Листопада 2018 14:50
Я проживаю з сім'єю в Польщі. То тепер щоб приїхати до батьків в гості я маю розмитнити машину? Брєд якийсь....
Анатолій до Наталія Показати IP 25 Листопада 2018 18:03
Та сама ситуація. Не продуманий закон випустили. Але часу на продумування бляхарі не дали сигнапячи під ВР ціпий тиждень.
Іваничі Показати IP 25 Листопада 2018 16:08
За.бали ці довбані бляхери і такс фрішніки, через таких ублюдків я, звичайна людина яка їздить на роботу в Польщу, маю чекати черги по 6-8 а то й іноді більше годин, щоб переїхати кордон своїм авто, або через бла бла кар.....
Іваничі до Іваничі Показати IP 25 Листопада 2018 16:10
А ВСЕ ТОМУ ЩО К*РВА ВОНО ЇДЕ ВІДМІТИТИСЬ КОЖНИХ 5 ДНІВ НА КОРДОН
Тоха Показати IP 25 Листопада 2018 21:15
Бля, та евробляхи взагалі не мають бути проблемою. Купив за 2000 сплатив розмитнення 500 , став на облік і катайся. Розбив- здав на метал чи розборку. Водій сплачує 500, парковка, пальне і все в нього вкладене , страховку, ремонт, запчастини - все в Україні. І метал Україні. Це добре. По новинам влада чеше- одні євробляхи в ДТП. Та яка різниця, на чому. Тут українське ПДР, влетів - відшкодовуй збитки. Просто бляхарі не печуть грошовий пиріг свиноті при владі. А чинушам треба, аби тільки вони з синками і доцями на мерсах сраки возили, а інші на ваганах.
Євробляхер Показати IP 27 Листопада 2018 10:40
цікаво , а багато ідіотів готових зрівняти границю з землею, як пишуть у вайбері? Де х ви бабла заробите як кордону не буде?