USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині невідомі кинули гранату в будівлю суду. Момент потрапив на відео

18 Січня 2022 12:46
У місті Любомль вночі 15-го січня в приміщення місцевого суду невідомі кинули гранату або ж запальну суміш і спричинили пожежу.

Підпалили саме судову канцелярію, де зберігаються усі документи, йдеться у сюжеті Аверсу.

Наразі у соцмережах з’явилося відео, як зловмисники підходять до будівлі, щось кидають у середину, після чого відбувається вибух. Такі дії могли вчинити особи, зацікавлені в тому, аби знищити матеріали певних судових справ.
Як розповіли у поліції Волині, на щастя внаслідок пожежі ніхто не постраждав. На місці працювала слідчо-оперативна група. Працівники суду встановлюють розмір завданих збитків.

За словами речниці поліції Ольги Бузулук, на місці пожежі виявили залишки гранати РГД-5 та ємності з легкозаймистою сумішшю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Бульба Показати IP 18 Січня 2022 13:11
Принциповий злочин))!!! Оооо це Україна !!! Інші злочини так собі)) не принципові!!
Юрист до Бульба Показати IP 18 Січня 2022 13:35
Про обмовилась речниця
Нестор Махно Показати IP 18 Січня 2022 13:27
На святиню покусилися)))
Олесь Показати IP 18 Січня 2022 16:00
Вам всім смішно ...а головні хабарники України лишилися робочого місця де брати хабарі . То ж які втрати з бюджету суддів, прокурорів та інших священних людей нашої нації. І все із за якогось негідника ...ай ай яй
Народна прокуратура до Олесь Показати IP 18 Січня 2022 18:04
А той, хто зазіхнув на майно громади - будівлю суду, надзвичайно достойна, порядна, неймовірно корисна для суспільства особа. Так?
Харьковчанин Показати IP 20 Січня 2022 02:31
Вибухнуло гарно та потужно! Скорiш за все когось дiстали цi паразiти хабарникi, або ж це було замовлення щоб знищiти справу. А може це була помста суду за те що комусь вирок не справедлiво винеслi. Когда в стране нет справедливого суда, и когда людей грабят в пользу власть имущих; тогда наступает закон кулачного и оружейного права.....
любомир Показати IP 20 Січня 2022 06:59
Про яку канцелярію суду іде мова.Якщо б в Україні був суд то ПОРОШЕНКО з МЕДВЕДЧУКОМ сиділи би уже довічно.
Всратий актябрьонок до любомир Показати IP 20 Січня 2022 09:11
Так тебе ж зе на*бав, чого злість зганяєш на Порошенка?