USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Родичі шукають активіста луцького Євромайдану

21 Лютого 2014 20:05
Шукають активіста луцького Євромайдану лучанина Олександра Овруцького, 1988 року народження.

Як повідомляють родичі, сьогодні він не вийшов на зв'язок. Останні дві ночі патрулював по місту із іншими активістами.

Якщо знаєте, де він може перебувати, телефонуйте за номером 099-75-68-069 Лариса Олександрівна (мама).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
!!! Показати IP 21 Лютого 2014 20:36
До уваги звичайно прийму, але по фото ніяк не скажеш цо він бідував при цій владі. Не давали багато вкрасти, раз на майдан пішов?
МАМА до !!! Показати IP 21 Лютого 2014 21:10
Без коментарів
Овруцький Олександр до !!! Показати IP 22 Лютого 2014 01:30
так, не давали... тому й пішов на майдан - майданівців хотів обікрасти... але щось там не сильно поживишся...
До !!! Показати IP 21 Лютого 2014 20:47
коментар було видалено
а Показати IP 21 Лютого 2014 21:17
так а тi з ким патрулював що кажуть?? вони ж його мусили бачити?? хай мама з правим сектором чи з ким патрулював зв'яжеться - мусять хлопцi мiж собою швидко знайти ж!! може телефон згубив
Овруцький Олександр до а Показати IP 22 Лютого 2014 01:34
тел. просто був "не абонент"... глюкнув, напевно, не знаю.
однокласник Показати IP 21 Лютого 2014 21:30
З Сашою все впорядку!!! Він затримався на нароботі і не відповідав на дзвінки, тому мама почала переживати. Вже віддзвонився)
Діма Показати IP 21 Лютого 2014 21:36
Все з ним добре, вже знайшовся! Разом працюємо...
не байдужа Показати IP 21 Лютого 2014 22:19
Хороший активіст, у 2007 притягався до відповідальності разом із братом за розбійний напад з викраданням борсетки та телефонів
Овруцький Олександр до не байдужа Показати IP 22 Лютого 2014 01:44
до чого не байдужа? а чим закінчилось? скільки сидів? може це потенційний провокатор? чи тітушка? чи, ще гірше - беркутівець.... російський снайпер..... чи позашлюбний син ялинковича? щось багато питань...підозріло.... ок, іду до наступного коменту...=)
55 до не байдужа Показати IP 22 Лютого 2014 14:59
На фото - він у місцях позбавлення волі...
ок Показати IP 21 Лютого 2014 22:29
це ще гірші бандюгани за яника.Саша вухо собі розриває щоб в Німеччину поїхати на халяву
Овруцький Олександр до ок Показати IP 22 Лютого 2014 01:45
поставив "+", поржав, пішов далі...=)
вася Показати IP 21 Лютого 2014 23:57
Сашко, подзвони мамі, а то вріжим!
Овруцький Олександр до вася Показати IP 22 Лютого 2014 01:46
ок, Вась, всьо зробив. Лєні привіт! =)
Дід Свирид Показати IP 22 Лютого 2014 01:33
Тойво хлопець робить на новій пошті на Карбишева
Овруцький Олександр до Дід Свирид Показати IP 22 Лютого 2014 02:42
та, по-ходу скоро виженуть... було вже останнє попередження... не знаю, чи цей випадок буде розцінюватись, як "зальот", чи ні...
Кулінарій Тарасій Показати IP 22 Лютого 2014 15:23
Немає совісті в тих, хто усіляке лайно пише на людей. Задаю собі і тобі питання Сашко, хіба ми за таких їздили на Майдан і Грушевського , за таких патрулюемо місто ? Бог їм суддя , добре що більшість наших громадян свідомі Українці!
Овруцький Олександр до Кулінарій Тарасій Показати IP 23 Лютого 2014 02:38
В таких людей два бога - яник і азіров