USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стало відомо, кому належить луцький евакуатор

21 Жовтня 2016 20:30
Евакуатор транспорту, який комунальне підприємство "Автопарксервіс" орендує за 16 000 гривень на місяць, належить бізнесмену, ресторатору, екс-раднику мера Володимиру Пащенку.

Про це журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини стало відомо з достовірних джерел.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що на дорогах Луцька з'явився перший евакуатор, який розпочав роботу 8 жовтня.

Як виявилось, евакуатор MAN 2001 року випуску, з державним номером АС7814ВК, був зареєстрований в сервісному центрі МВС 17 вересня 2016 року на Пащенка Володимира Митрофановича.

Як зізнався в коментарі журналістам ІА Волинські Новини заступник мера Луцька Сергій Григоренко, надати маніпулятор в оренду комунальному підприємству зголосився лише один власник евакуатора.

«Міська рада давала оголошення в газетах, довго чекали на кандидатів, проте з’явився лише один підприємець. Автопарксервіс уклав договір оренди евакуатора на один рік за 16 000 гривень на місяць», - каже Сергій Григоренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
АС Показати IP 21 Жовтня 2016 20:48
А мої оголошення навіть не надрукували корупціонери
16 000 Показати IP 21 Жовтня 2016 21:01
+ соляра + масло + запчастини + зарплата.
Клерк із вул. Б Хмел до 16 000 Показати IP 22 Жовтня 2016 09:46
Все вище перераховане оплачує міська рада, в договорі це передбачено. Журналісти візьміть на ознайомлення!
дідо Показати IP 21 Жовтня 2016 21:07
Не піднімає більше 1500 кг.
Вова Показати IP 21 Жовтня 2016 21:23
А чи не забагато 16000грн. на місяць?
Душман до Вова Показати IP 21 Жовтня 2016 22:03
Волинь пост пише що 15 тищ в місяць . Хто бреше ???
Вове до Вова Показати IP 22 Жовтня 2016 06:39
Дураков ищешь на меньшую сумму? Своё что-то имеешь чтоб отдать задешево в оренду? Или ты так.....поговорить-поляпать зашёл сюда?
коля до Вове Показати IP 24 Жовтня 2016 20:17
пащенко, залогінся, рестаратор хр.нов
Товсьенюк Показати IP 21 Жовтня 2016 21:26
Романюк натуральний хапуга.на вигляд похожий на голову колгоспу.
лучанин Показати IP 21 Жовтня 2016 21:27
Для чого Пащенко купив евакуатор? Бабло стригти? 16 тис. в місяць,для Пащенка,як для мене 16грн.Повна пі**ьож від влади.
1312 Показати IP 21 Жовтня 2016 21:39
ЛУЦЬК 2020 - Підїхав до Цума бакси поміняти - Пащенко з пресом в резінці, перейшов квітку взяти - Пащенко в палатці за трояндо-орхідеями, на заправку заїхав - Пащенко з пісталєтом, На ровенській проїзжаєш -пащенко в платячкуі ботфортах...
Стид і срам Показати IP 21 Жовтня 2016 22:14
Пащенко в червоній куфайці організовував луцький майдан - результат наліцо, накришив салати по 76 коп - об'їдєніє, купив евакуатор для евакуації роверів, в своїх вибраних творах в слові х... робить чотири помилки, за його порад меру місто стало переможцем в капіталістичному змаганні. А ось діти в нього красиві. Все, що він робить не головою, в нього виходить, а решта - бачите самі.
Так до Стид і срам Показати IP 21 Жовтня 2016 22:47
Діти гарні бо Лєнка гарна,а Вован просто ... *мо.
Н-Т-В до Так Показати IP 22 Жовтня 2016 10:32
Найбільші чмошники тут ниють колупаючись пальцем в дупі і зеленіючи від заздрощів. Робіть самі, хто вам не дає? А Пащенко і спорткомплекс побудував, і ресторан, і купу цікавих речей придумав. Він підприємець, а ви хто? Судячи із коментарів - заздрісне б*дло.
Анонім до Н-Т-В Показати IP 22 Жовтня 2016 18:04
ну все починалось з його жінки і її контактів з покійним ігорем а там і кава на ВОг і кум грицюк....
соня Показати IP 22 Жовтня 2016 02:17
А купити це чудо техніки міськрада не могла?На скільки місяців оренда?Давайте порахуємо вигоду!
А Показати IP 22 Жовтня 2016 05:40
чи Луцьк не повинен купити для міста евакуатор який міг б заробляти гроші на потреби міста, не наповнюючи кишені неробам. То ж то, тих 16000 гривень можна було б призначити чи то на садочкі, чи школи чи навіть на опіку для бездомних. А виходить що місто працює на багатіїв-сором!!!
Alex Показати IP 22 Жовтня 2016 10:20
16000, а потім 50% з поверненням, це називається відкат. Курочка по зернині. Романюк - це другий Ющенко, теж банкір і теж шкідник для України, для міста.
Alex Показати IP 22 Жовтня 2016 10:22
16000грн, це не мало не багато, але пенсія для 13 пенсіонерам.
Саша Т. Показати IP 22 Жовтня 2016 13:54
Є дуже цікава інформація , яка стосується фонду "Тільки разом". Відчуваю, що скоро її оприлюднять на одному з волинських сайтів.
Igor Показати IP 22 Жовтня 2016 22:45
А , що слабо було взяті евакуатор "по лізингу" ???