USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стартувала атестація: волинян закликають інформувати про недоброчесних прокурорів

3 Грудня 2020 11:04
В Україні стартував процес атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

Про це йдеться на сайті Офісу Генерального прокурора.

Окрім тестування на професійні знання та співбесіди, прокурорів також перевірятимуть на доброчесність. Тому фізичні та юридичні особи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування можуть надавати відомості, які можуть свідчити про невідповідність прокурора критеріям компетентності, професійної етики та доброчесності на електронну адресу – [email protected].

Волинян закликають також активно долучитись до процесу виявлення недобросовісних прокурорів області. Інформацію можна надавати анонімно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Народ Показати IP 3 Грудня 2020 11:14
Чесний прокурор це як безалкогольна горілка.
ВАСЯ Показати IP 3 Грудня 2020 11:17
анонім можна написати!, але чимі і хто перевірить скаргу чи повідомлення і яким чином це буда за законом відповідати!?
Олег Показати IP 3 Грудня 2020 11:21
А доброчесні є
911 Показати IP 3 Грудня 2020 12:00
гляньте під стіни прокуратури на яких авто їздять /ДОБРОЧЕСНІ/ прокурори- і більше питань не потрібно я вже нерахую в яких маєтках та які вон мають за кордоном оформлені на їхні мами та тати пенсіонери. Ганьба всій судовій системі України. Стидно питатитнавіть в народу.
Народ Показати IP 3 Грудня 2020 12:20
А хто такий народ? Той , що має змогу прийти після праці до 18 год. , має час займатись плітками і жити в своє задоволення. То ж перейдіть на ненормований робочий день, вчіть до ночі закони, спіть по 5год. і йдіть на конкурс в прокуратуру, здавайте на суддю. Це ж по вашому легко. Що вам заважає стати тим, кого обговорюєте?
олександр Показати IP 3 Грудня 2020 12:29
Ай яка важка робота. Тільки чомусь діти та внуки прокурорів стають прокурорами а безмозглі діти та внуки суддів стають суддями. Наприклад голова Луцького суду
Справжній народ до олександр Показати IP 3 Грудня 2020 12:58
Простий смертний не добереться до цієї посади. Ні в Києві, ні в Луцьку, ні в Шацьку. А прокурору (і його 1 заступнику) області положено Безплатна Квартира! І кочують вони по країні, а квартири приватизовують. Чому в Одесі замість 5 років в середньому облпрокурор міняється майже щорічно?
додік Показати IP 3 Грудня 2020 12:48
не смішно...
Народна прокуратура Показати IP 3 Грудня 2020 15:44
До Справжній народ. Так звані прості смертні набудували собі маєтків під Луцьком, Києвом і Шацьком, накупили автомобілів і не вилазять з ресторанів та спорткомплексів, при цьому ніде ні дня не працювавши. Зате все ніяк свою заздрість не вгамують.
& до Народна прокуратура Показати IP 3 Грудня 2020 18:22
І що ти несеш?...