USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Суд поновив Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби

11 Грудня 2018 16:27
Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня поновив на посаді голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Про це у Facebook повідомив депутат Верховної Ради Андрій Журжій. Цю інформацію Радіо Свобода підтвердили також і в прокуратурі.

Про прийняття справи до розгляду і про призначення судового засідання в цій справі на 14:00 11 грудня інформував офіційний сайт Окружного адміністративного суду Києва.

У своїй позовній заяві Насіров вимагав «визнання протиправним та скасування рішення (Кабінету міністрів України – ред.) №35-р від 21.01.2018р., поновлення на роботі».

На початку березня 2017 року суд арештував Насірова з можливістю застави в 100 мільйонів гривень, яку внесли його дружина і тесть. Після цього відсторонений голова ДФС вийшов із СІЗО. 15 лютого Насіров попросив Окружний адміністративний суд Києва поновити його на посаді голови Державної фіскальної служби.

До слова, Кабінет міністрів України звільнив Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби у січні 2018 року. Як повідомляло слідство, Насіров причетний до «газової схеми Онищенка». На думку детективів, впродовж 2015 року обвинувачений ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на загальну суму 2,019 млрд грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
))) Показати IP 11 Грудня 2018 16:35
Браво...Урадіна...край можливостей.
))) Показати IP 11 Грудня 2018 16:36
Украдіна
факт Показати IP 11 Грудня 2018 17:09
О*уїти можна від такої новини.Як говорив один персонаж фільму:"Наш суд,самий гуманний суд в мірє!"
Олена Показати IP 11 Грудня 2018 17:23
Нема слів просто. Мат не пропустить цензура... Божечко, яка ж пєчаль, шо, ***, вони там, ***, роблять в тих судах? ПОВТОР: Немає слів.
Учень ПТУ Показати IP 11 Грудня 2018 17:29
Супер новина для 1-го квітня (дня сміху) , але якщо це дійсно правда то це - ЖАХ !!! Стид , позор і ГАНЬБА всій реформованій правоохоронній і судовій системі України на весь світ !!!
Масон Показати IP 11 Грудня 2018 17:34
Ха, гої. Просто в Україні діє "трошки застарілий" КЗпП 1986 року УРСР! а Ви далі протестуйте за розмитнення! ВР нічого толкового не приймає крім кучі популістських бумажок, які вони називають реформи.
ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Грудня 2018 17:55
А потім наша влада говорить, що не розуміє жителів Криму, які в 2014 втікли з УКРАЇНСЬКОГО ЩАСТЯ.
Правда Показати IP 11 Грудня 2018 18:16
Судова гілка влади...???Як це змінити.Радикальні методи озвучувати не будемо,хоча і це не вихід.Що робити?Хороше запитання на яке немає відповіді.
Лучанка Показати IP 11 Грудня 2018 20:48
Це повна жопа!!!! Насірова в президенти!!
Сергей Показати IP 15 Грудня 2018 11:29
Меня удивляет реакция людей на факт восстановления Насирова. Так наоборот нужно радоваться, что возможно суды у нас не так уж и зависимы от власти и могут реально выносить независимые решения. А тот факт, что Насиров был уволен незаконно и с нарушениями по-моему ни у кого не вызывает сомнения...