USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку авто наїхало на муніципала, - ЗМІ

18 Серпня 2017 16:36
У Луцьку стався інцидент, під час якого водій скерував авто на працівників муніципальної варти.

Це трапилося 18 серпня, пише ВолиньPost.

Відомо, що водій авто Nissan синього кольору, попри прохання інспектора, сів у автомобіль та спрямував машину на муніципала. Той не встиг відскочити і авто наїхало на працівника варти.

Опісля машина зникла з місця події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
надаю послуги профес Показати IP 18 Серпня 2017 16:57
добре зробив.
Тарас до надаю послуги профес Показати IP 18 Серпня 2017 17:42
ти розум маєш? а якщо наступного разу він тебе переїде?
11 Показати IP 18 Серпня 2017 17:30
ВидІліть йому на відпустку забугор. Сиротинській можна ,то хай хлопчина відпочине.
Абе Показати IP 18 Серпня 2017 17:47
Машина ціла?
777 Показати IP 18 Серпня 2017 22:44
Чого на машину кидатися з обіймами, це ж не Юлічка. Понабирали ба**нів без інстинкту самозбереження. Як вони взагалі на мінімалці ще там працюють. Напевно Юлька за відвагу із своєї зарплати доплачує.
123 Показати IP 18 Серпня 2017 22:45
Юля сказала не відпускати бо гроші "должний" значить не відпускати.
7777 Показати IP 18 Серпня 2017 22:47
В Луцьку муніципали, варта порядку, нова поліція, а толку "0" повний.
1212 Показати IP 21 Серпня 2017 15:00
понабирали здорових молодих пацанів в муніципали щоб по старомуринку ходили стареньких бабусь "ганяли" не дають на ліки заробити... то дайте їм нормальну пенсію... а то не те і не інше