USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку легковик збив на пішохідному переході дівчину

24 Лютого 2020 20:41
У Луцьку, на вулиці Глушець, Opel Omega на пішохідному переході збив дівчину.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Дорожня автопригода сталася увечері на вулиці Глушець поблизу виїзду від зоопарку. Дівчина, наздоганяючи своїх подруг, перебігала вулицю на пішохідному переході.

Зі слів водія Opel Omega, на пішохідному переході він помітив компанію дівчат. Пропустивши їх, продовжив рух. У той час по зустрічній смузі їхав автомобіль і засліпив його та позаду якого вибігла дівчина на пішохідному переході. Водій не встиг відреагувати і вчинив на неї наїзд.

На місці працювали поліцейські та швидка. До слова, як зауважили поліцейські, поданий пішоходний перехід погано освітлюється.

Дівчину госпіталізували.

Зі слів потерпілої, перед тим, як почати перехід, вона переконалась, що немає небезпеки і почала рух по пішохідному переходу. Перейшовши першу частину дороги, поглянула в сторону, побачила автомобіль, який надто швидко рухався і щоб уникнути зіткнення, прискорила рух до тратуару.

«Не закінчивши рух на пішоходному переході, мене збив автомобіль. Лікарі встановили струс мозку, є перелом носу і проблеми з правою ногою. Слава Богу, що залишилась живою», – зауважує потерпіла.

Причини ДТП з’ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Знову Показати IP 24 Лютого 2020 21:03
До тих хто буде писати що раптово вибігла: так, нажаль люди так влаштовані, тому ПДР вимагають від водія в умовах недостатньої видимості обрати таку швидкість руху щоб він міг зреагувати в будь-яких умовах.
Дед до Знову Показати IP 25 Лютого 2020 11:48
ПДР п. 1.4 Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.
Ом Показати IP 24 Лютого 2020 21:04
Не уважний авто...андон
12345 до Ом Показати IP 29 Лютого 2020 21:36
Ти кінчена людина.
ПДР Показати IP 24 Лютого 2020 21:19
Перебігала через дорогу, не впевнившись у безпечності свого руху. Пішохід, такий же учасник руху, як і водій авто. Хватить завжди звинувачувати тільки водіїв. Читайте ПДР (правила дорожнього руху) та виконуйте їх! Крапка!
Вік Показати IP 24 Лютого 2020 21:22
Тілєтко вибігло
ПДР Показати IP 24 Лютого 2020 21:25
Пішоходам забороняється: a)Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б)раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід .....
Анонім Показати IP 24 Лютого 2020 21:42
Для чого там освітлення,історична частина міста,має бути темно.Головне щоб туриста не збили.А дівчина не права.Вибігла,добре хоч жива.
Про100 Показати IP 24 Лютого 2020 22:57
Поблизу зоопарку - це про щось говорить!
Командер Шеппард Показати IP 24 Лютого 2020 23:15
Там гі.няне освітлення на переходах...та й не тільки там, по всьому місту
Омеговод Показати IP 25 Лютого 2020 00:49
Що там взагалі робити в таку пізню пору? Хіба за закладками ходили.
Руслан Показати IP 25 Лютого 2020 08:56
Коли водій наближається до пішохідного переходу, він автоматично повинен збавляти швидкість і бути уважним, не залежно від того, чи є пішохід на переході, чи він тільки збирається перейти. Тому, коли горе-водії збивають людей на переходах, вони заслуговують максимального покарання, щоб був у них час подумати...
лучанка Показати IP 25 Лютого 2020 08:57
Моє життя мені цінніше, аніж тому, хто за кермом, Ось і все.
Руслан Показати IP 25 Лютого 2020 08:58
Коли водій наближається до пішохідного переходу, він автоматично повинен збавляти швидкість і бути уважним, не залежно від того, чи є пішохід на переході, чи він тільки збирається перейти. Тому, коли горе-водії збивають людей на переходах, вони заслуговують максимального покарання, щоб був у них час подумати...
123456 до Руслан Показати IP 29 Лютого 2020 21:37
Не забудь завтра в мамки взяти гроші Шоб на картку в тролейбусі закинути, знаток.
Микола Показати IP 25 Лютого 2020 09:02
По всьому місту освітлення доріг вкрай погані. Навіть центральні вулиці не освітлюються а підсвічуються. Таке враження що освітлення вулиць- декор.Міські управителі ви точно буваєте закордоном, зверніть уваги як відбувається освітлення там. Наскільки комфортно пересуватись в темну пору як водіям так і пішоходам. Замініть хоча б лампочки на яскравіші і енерго ощадливі.
Володимир Показати IP 25 Лютого 2020 09:56
Подія описана невірно!!!!!!! Дівчина переходила дорогу сама, не доганяючи подруг, не вибігаючи на дорогу, не несподівано. Переходила дорогу на пішоходному переході. Вона пройшла першу смугу руху, а на другій смузі водій автівки збив дівчину
Редкач Володимир Показати IP 25 Лютого 2020 23:50
Знаю безпосередньо потерпілу. Був в лікарні. Дівчина уважно переходила дорогу. Раптово ніхто не вибігав і була вона сама без подруг. Ті, хто пише про уважність... А це нічого, що це пішоходний перехід? Він для чого і для кого? Тобто на пішоходному переході я в небезпеці в будь-якому випадку у Луцьку, так по-вашому? І ще... Перш, ніж писати коментар, поцікавтесь в 2-х сторін версію, а потім думайте!!!
Уважний Показати IP 26 Лютого 2020 15:40
Ну я після того як я мав інцедент також на переході, став дивитися уважніше перш ніж переходити, лише після повної зупинки авто я йду, мені простіше помітити машину чим тому водію мене, логічно логічно. Я хожу виключно в чорному, тому за своє життя несу відповідальність сам, сьогодні я пішохід а завтра такийже водій. Тому думайте що робите,дві сторони винни переважно